Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Felhívjuk kedves fórumozók figyelmét, hogy aki nem látta a Doctor Who 6. évadát, az messze kerülje a lent látható spoiler gombot.

 

A regeneráció limit eltörlése szerintem már meg is történt a sorozatban, mikor River átadta a maradék regenerációit a Doktornak

 

 

 

Fú tényleg! Jó meglátás. Akkor ezt akár hivatalos kiküszöbölésnek is vehetjük a 13-as problémát illetően! :)

 

 

The National Television Awards WINNERS 2012! <- érdemes visszanézni 2005-ig! :) Majd minden évben díjazva volt a Doctor Who valamilyen kategóriában, azért a sorozatos díjak és egyéb szakami elismerések és a Guinness rekordok, amiket tart elégé árulkodnak erről a CSODÁRÓL. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Dei: Ez szép gondolat! :)

 

Jinx: a harmadik évadból a Blink és a Human Nature dupla a kedvenceim közé tartoznak. Az évadzáró triplából nekem az első rész tetszett a legjobban. Az este 11 óra környékén elkezdett duplázás és triplázás pedig tényleg ártalmas. :) Ilyenkor általában úgy terveztem, hogy csak az első részt nézem meg, de valahogy ritkán sikerült így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Dei: Ez szép gondolat! :)

 

Jinx: a harmadik évadból a Blink és a Human Nature dupla a kedvenceim közé tartoznak. Az évadzáró triplából nekem az első rész tetszett a legjobban. Az este 11 óra környékén elkezdett duplázás és triplázás pedig tényleg ártalmas. :) Ilyenkor általában úgy terveztem, hogy csak az első részt nézem meg, de valahogy ritkán sikerült így.

 

Jaja, nagyon királyak voltak. És ma tudtam meg, Loktól, hogy a Blinkben a csaj azért volt olyan ismerős, mert ő játszott a Driveban. A Human Natureben meg a Game of Thrones os Targaryen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - 4x11

 

 

Jó rész volt ez is! Az Astrid duplázás nagyon aranyos volt, ahogy az is, hogy Walter a végére csak megenyhült Bolivia iránt. A sztori is tetszett, bár bevallom, nem túl egyszerű követni ezt a Megfigyelős szálat, néha már idegesítően rejtélyes. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terra Nova S01:

 

Nah végre ezt is sikerült megnéznem. Nem erre számítottam még mielőtt bármit is láttam volna belőle, de nekem nagyo megtetszett. Aranyos kis családi kaland sorozat. Nem kell ezt túlmisztifikálni, bár az évad utolsó részében azért próbáltak erre lépéseket tenni. Taylor nagyon jó karakter, de így a végére mindenkit nagyon meg lehetett kedvelni. És persze Lucas is túlélte, hasonlít az apjára. :) Én várom a köv évadot, biztos az is jó lesz. Nyilván vannak benne marhaságok, és olyanok amikre csak néz az ember, de hát jól van, nekem ezek még beleférnek. Amúgy minden adott egy jó kis második évadhoz!!! :)

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordított felállás lenne az igazi. :evil::D

 

Nekem is megvolt a múlt heti Frindzs.

 

Ez a rész is megszívatott csakúgy mint az előző. Hiába vártam hogy Livi megtudja a csajtól illetve az exproftól a halálának a körülményeit. Na majd legközelebb. :D

Remélem hogy több haláljóslós főtémájú rész nem fog ezután következni. Ez is jó volt de mégis húztam a szám amikor kiderült hogy ebben is egy vészmadár körül fognak zajlani a dolgok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who - Agatha Christie

 

 

Ez iszonyat jó rész volt. Azt mondanám, hogy ez volt az eddigi legjobb rész amit láttam, ha nem a futurisztikus részekért nézném a sorozatot. :) De a múltbeli részek közül egyértelműen a legjobb. Még úgy is, hogy életemben egy Agatha Christie könyvbe kezdtem bele abban sem jutottam sokáig. Szuperül meg volt csinálva az egész. :) Már azt hittem a végéhez közeledik a rész, mikor a felénél volt. :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who - Agatha Christie

 

 

Ez iszonyat jó rész volt. Azt mondanám, hogy ez volt az eddigi legjobb rész amit láttam, ha nem a futurisztikus részekért nézném a sorozatot. :) De a múltbeli részek közül egyértelműen a legjobb. Még úgy is, hogy életemben egy Agatha Christie könyvbe kezdtem bele abban sem jutottam sokáig. Szuperül meg volt csinálva az egész. :) Már azt hittem a végéhez közeledik a rész, mikor a felénél volt. :o

 

Dotor Who - Silence in the Library, Forest of the Dead

 

 

Szuper, erre már valóban mondhatom, hogy az eddigi legjobb részek amiket láttam. ;) Mivel futurisztikusak, és fantasztikusak. :) Ez a Moffat egy zseni. Az elején olyan zavaros az egész, és a végére minden megoldódik. És az időparadoxon, hogy egy jövőbeli társával találkozik. :yes: Úgy ahogy van királyság! 10/10 sőőt, 11/10! Mondjuk engem a Donna rohadtul idegesít... :roll: Majd megszokom...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Donna idegesít? Egyik legjobb útitárs volt, épp azért, mert tök más volt, mint a többiek, volt egy sajátos karaktere és stílusa. Alapvetően nekem sem az első számú kedvencem az útitársak közül, de kifejezetten kedveltem.

 

 

Örülök, hogy tetszett ez a dupla rész szerintem is zseniális. Egyébként a későbbiekre nézve (5. és 6. évad) itt valami igen fontos kezdődött el... majd meglátod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Donna idegesít? Egyik legjobb útitárs volt, épp azért, mert tök más volt, mint a többiek, volt egy sajátos karaktere és stílusa. Alapvetően nekem sem az első számú kedvencem az útitársak közül, de kifejezetten kedveltem.

 

 

Örülök, hogy tetszett ez a dupla rész szerintem is zseniális. Egyébként a későbbiekre nézve (5. és 6. évad) itt valami igen fontos kezdődött el... majd meglátod.

 

Igen, igen látszik, hogy ezt akarják érzékeltetni, hogy ő egy kicsit más társ. Mármint hogy tényleg egyénisége van, meg nem csak segít, hanem gyakorlatilag át is veszi a vezetést többször. Csak ez valahogy nekem nem jön be annyira. Nem tudom. Nekem Martha "sexy" Jones után nehéz jobbat mutatni. :rock::yes::oops::love: Nem kell, hogy tudjon gondolkodni, ha sexy. :D

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Követi még valaki House doki kalandjait? A heti rész nagyon jó volt

 

Nem vagyok oda ezért az évadért, aminek magyarázata, hogy nem bírom megszokni Park hangját, egyenesen utálom, és a két csajjal nagyon nem vagyok kibékülve, a többivel nincs gond. Ja, és hiányzik Cuddy.

A mostani rész volt eddig az évad legjobbja, sőt azon is túl. Olyat azért nem sokszor látni, hogy House végül azt mondja, tévedett és bocsi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, áruljátok már el, mi olyan trükkös a spoiler kapcsoló használatában, hogy meghaladja a képességeiteket? :roll:

Ahol szükségesnek éreztem, használtam is. Az, hogy leírom, hogy Martha Jones sexy, szerintem nem érdemel külön spoilergombot... De ezentúl minden spoiler mögött lesz ígérem!

 

Szerk.: Láthattad, hogy ahol szükségesnek éreztem, használtam is. És Riddick sem írt semmi spoilereset...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek az, hogy melyik szereplő lép be a képbe és mikor, nem spoiler?

 

Jinx, az, hogy leírod, hogy Martha szexi, az nem spoiler. De a kontextus, amiben használtad, az már durván az, hiszen elmondtad, hogy Donna utána jön ("Martha "sexy" Jones után"), amivel egyben azt is lelőtted, hogy Martha nem sokáig van. Ezzel együtt azt is elspoilerezted, hogy Donna mégis állandó útitárs lesz, annak ellenére, hogy a 3x00-ban visszautasította ezt, vagyis az ember egy évadon át sajnálhatja vagy megkönnyebbülhet, hogy a karakter "kilépett", és aztán örülhet vagy sajnálkozhat, hogy mégis csatlakozik a Doktorhoz. Már persze, ha nem rontja ezt el valaki nekik.

 

Ne oda tegyétek, ahol szükségét érzitek, mert ami szerintetek nem spoiler, az másnak még az. Oda tegyétek, ahová kell! Ahol a sztoriról és a karakterekről és azok sorsáról írtok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss: Én is követem a House-t.

 

 

Pont ezen gondolkodtam, hogy van-e még vajon valaki, akinek beírhatnám, mekkora jó rész volt. Tisztára olyan, mint a 2. évados hiba, ahol Chase hibázott, mert megtudta, hogy meghalt az apja. Ott is utólag kellett beszámolniuk az esetről. Egyébként ma olvastam, hogy hivatalosan is bejelentették, hogy májusban vége a sorozatnak.

 

Remélem, Chase újra megtanul járni.

 

Nekem amúgy nincs bajom ezzel az évaddal sem, de tény, hogy ellaposodott egy picit a sorozat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss: Én is követem a House-t.

 

Nagyszerű :D Agyaltam már egy-két résznél, hogy írjak-e, mert senki nem hozza fel a témát. Tegnap már muszáj volt, mert nagyon tetszett a rész. Most, hogy említed, már rémlik, hogy volt ilyen rész. Én is remélem, hogy Chase újra fog tudni járni, nem kellene úgy búcsúztatni a sorozatot, hogy valakinek komoly baja marad/lesz. Valami lezárást azért kiagyalhatnának hozzá.

Sajnálom, hogy véget ér, de látszik, hogy nem tudnak olyan újat behozni a sorozatba, amitől ne laposodna. Valljuk be, nem egészen a hetenkénti új esetek miatt nézzük, hanem a körítés és House doki miatt. És ezt nem tudják már hova csavarni, sajnos nekem sincs ötletem, hogy mivel lehetne folytatni. Nem mintha számítana, ha volna :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, nem rossz :)

De kedvesen spoileresek ezek a képek. :)

Annyira utálom, hogy a promóció kedvéért szájbavágják a nézőket a meglepetések minden jellegű eltörlésével. Valaki szólhatna a PR részlegnek, hogy az ilyen jellegű sorozatok a meglepetésekre épülnek, nem kéne a sztorit lelőni a premier előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kedvesen spoileresek ezek a képek. :)

Annyira utálom, hogy a promóció kedvéért szájbavágják a nézőket a meglepetések minden jellegű eltörlésével. Valaki szólhatna a PR részlegnek, hogy az ilyen jellegű sorozatok a meglepetésekre épülnek, nem kéne a sztorit lelőni a premier előtt.

Már nekem is eszembe jutott hasonló gondolat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként már múltkor felmerült bennem a gyanú, hogy ez a Tiberius gyerek nem e a Csillagkapuban játszott e. :hmm:

Nem játszott benne. Ami azt illeti csak néhány éve játszogat és nem volt eddig valami sok szerepe. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Az ITV Studios America és HDFilms nekiállt az Alfa Holdbázia (Space 1999) modernizált változatát elkészíteni. Cím: Space 2099." - sorozatjunkie

Érdekesen hangzik. Szerintem az eredeti sorozat mai szemmel is megállja a helyét (természetesen lehúzva róla a korát és korának naiv báját), mi több, jobb, mint a "konkurens" eredeti Star Trek sorozat. Ha sikerül valami hasonló remake-et összehozni, mint a Battlestar Galactica esetén (csak ne legyen olyan érfelvágósan sötét a hangulata), akkor jól is elsülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.