Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

:clap: Oldinak talán jó lesz majd. :) Ugyanaz mint a mozi....semmi ujdonság, semmi frissesség. Ezt a firefly-os csajt meg már az előzetes alatt megutáltam. Rohadtul irritáló! Főleg amikor kimondja a szent szavakat (come with me for want lo live), akkor azonnal tarkón lőttem volna. GAGYI!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha:

- Lecserélnék azt a 16 éves terminátor csajt.

- Azt a gonosz terminátort is, akinek bambaságán csak röhögni lehet.

- Hogy ha naponta éri Connor asszonyt Termi-veszély, akkor nem lepődik majd meg amikor Arnie jelenik meg az elmegyógyintézetben.

- És hogy ha nem másolná le a filmek jeleneteit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a csajt tényleg mindenképp le kéne cserélni. Ez fogja elszúrni az egészet. Ez szúrta el a 3at is. Hogy lehet nő terminátor. És ezt most nem azért mondtam, de tényleg így van. Bakker. De amúgy nézhetőnek tűnik. Tényleg ugyanaz lesz mint a film, semmi újítás. Sajnos. Megnézzük a pilotot, aztán eldöntjük. De nem sok reményt fűzök hozzá... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fiam, látom mégis csak rám hasonlítasz. :clap:

 

De tényleg...kollégiumi feeling árad belőle. Mi ez? Dawson és a haverok?

Már sorry fater de öröklöt gének nélkül is ramaty ez az egész :)

És ja, tisztára szombat délutáni matiné feelingje van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Hogy ha naponta éri Connor asszonyt Termi-veszély, akkor nem lepődik majd meg amikor Arnie jelenik meg az elmegyógyintézetben.

Hát, ha T2 előtt játszódik a sorozat nagyon bukta(meg persze egyébként is), mert John kb 4 évvel idősebbnek néz ki T2-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A fő-, illetve címszerepben a 300-ból is ismert, ott Gorgó királynőt játszó Lena Headey-t láthatjuk, míg John Connort az a Thomas Dekker fogja alakítani, aki a Hősök című népszerű sorozat kedvelt meleg mellékszereplőjét, Zach-et alakította - így várhatóan az ő karaktere nem is fog visszatérni a képregényfigurák közé. A további főszerepekben, mint jó Terminátor és iskolai szerelem, Summer Glau, és mint FBI-ügynök, Richard T. Jones található.

 

A TSCC történet ott veszi fel a fonalat, ahol a Terminátor 2: Az ítélet napja lerakta, így a 3. rész nem fog belezavarni a sztoriba."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

River élő fegyverből átment valódi fegyverbe... szép. És mik lesznek ezek? T800-asok, T850-esek, T1000-esek vagy TX-ek? Bár ahogy elnéztem, a 800-as széria szülöttei, ami mondjuk megint Skynet értékéből von le... ez az egész az ő értékéből von le... ez az egész kaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor a hétfői Heroes szezonzáró másfél órás lesz?

De az ám! És olvastam hogy az utolsó 3 perc, ami a duplarész végén lesz, az lesz a 2. évad első 3 perce. :clap::) Hát mindenesetre én már nagggyon nagggyon várom. Kedd reggel bármi dolgom lenne, elhalasztom. :)

normal_hts8.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedd reggel bármi dolgom lenne, elhalasztom. :para:

Bárcsak én is elhalaszthatnám a melóba jövést :P Na de nem baj, kivárom, mire lejön a film du. addigra remélhetőleg lesz felirat is. Habár hosszabb rész lesz, akkor talán többet kell rá várni :P:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégsem dupla rész lesz az utolsó... :P Amit ide írok az a sorozatjunkiról van:

A tévéújságok szerint a jövő heti finálé a hírekkel ellentétben nem dupla lesz, hanem csak bruttó 65 perces, vagyis majdnem mint egy sima rész. Van forrás (heroestheseries.com), amely 65 perc + reklámot ír, az NBC oldalán a jövő heti műsorrend még nincs kiírva, így várunk a fix infóra, de az tény, hogy Law & Order: CI-t írtak korábban 22.00-től. Egy biztos, a 23. rész promójában nem említenek extra hosszúságú részt, így biztosra vehető, hogy csak szimplát kapunk. És a végére egy bazi nagy cliffhangert, az ígéretek szerint. (Sőt, a második évad nyitójelenetét már le is forgatták a finálé készítésekor.)

5 perc és lent van. :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát várhatsz is rá Karrde. Érdemes úgy vélem. :D

 

Heroes Season Finale

BAzz elég kemény rész volt. Full meghatódtam a végére. Szegény Nathan. Tudtam hogy feláldozza magát. :) Sajnáltam, de legalább senki más nem halt meg. Vááá Szegény Nathan. De ennek így kellett lennie. Viszont ahogy néztem akkor most Sylar is megmenekült? Az jó is meg rossz is. Tehát most nem lehet tudni, hogy Peter meghalt-e, de sztem nem. Így jó, mert lesz ellenfele, Hiron kívül, viszont ha a második évadban vagy a következőben jön az a Mutáns akiről Moly beszélt, aki az elmondottakból elég erős lehet, hát kelleni fog az erősítés. Nagyon intenzív rész volt, egyedül a Peter Sylar harc volt rövid, és igazából semmi, de nem is baj. Tudtad hogy Hironak kell megölnie Sylart. Meg is tette. És a köv évad... durvás lesz. Még nem tom mit akarnak...de úgy érzem megoldják. És örülök hogy benne lesz Hiro. :D Egyre jobban bírom. :D

 

Jó neked, én meg várhatok egész nap rá :clap:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Termi: annyira pufogtatják a nagy szöveget, de ami igazán terminátoros lenne, azt kihagyják! Lehet, hogy a sok jog közül pont az idézetet nem volt már pénz megvenni? :clap:

Mivel a jogok eredeti tulajai és a sorozat producerei ugyan azok a személyek (Vajna meg a másik figura), így valszeg semmilyen jogot nem kellett megvenni. Ellenben a T4-5-6-tal, amit már új kezek alatt születnek meg, ami vagy jó lesz, vagy még rosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Na, én is megnéztem végre a Heroest, nagyon szomorúan láttam, hogy csak szimpla rész, de jó volt ez így is! Nagyon úgy fest, hogy Sylar túlélte, sejtettem, hogy ez lesz, hiszen a jövőben is túlélte Nakamura leszúrását, szóval engem nem ért váratlanul. Nathan nem biztos, hogy meghalt (pl. feldobta Petert és ő meg elrepült, vagy valami ilyesmi), Peter meg tuti, hogy él. Az akiről Molly beszélt: csak most jutott eszembe, olvasva Kudar sorait, hogy ezzel gyakorlatilag felvezették az új évadot, meg ugyebár Sylar is életben maradt, szóval érdekes kis évad lesz a következő is. Kíváncsi vagyok, kik maradnak meg, és kiket szórnak ki a rostán a mostani szereplők közül.

Viszont ezzel a Volume#2-vel nem tudom mit akartak. Oké,oké, hogy Hiro visszament az időbe, dehát majd visszakecmereg, az meg, hogy napfogyatkozás volt, hát szerintem nem egy nagy cliffhanger...

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.