Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon idiótán vigyorog ezen a képen szegény Dex.

24-én meg jön a Hősök S02 is :o

No akkor csak beindulnak már a sorozatok :o

Szerintem állat. :o

 

Tényleg jön pár sorozat ősszel, bár nekem csak ezek jönnek szóba:

Heroes

Prison Break

House

Dexie

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állat, de ez a vigyor nem ő.

Még csak ősszel fogom kezdeni a House-t az első évaddal, még nem néztem egy részt sem.

Nekem Dexter meg Hősök, és mellettük, ahogy tudom, nézem a House régi részeit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És kiderült hogy a House S1 DVD 4:3-as képaránnyal jön ki..Így biztos hogy nemveszem meg.

Mindenhol így jött ki, ez nem magyar újítás... én tuti megveszem.

 

Nekem marad a House és a Stargate Atlantis. Aztán valamikor csak elkezdem a Hősöket is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én per pillanat ezeket nézem:

 

Heroes (Kicsit lassan indult be, de most végeztem a kilencedik résszel, ami rendesen felpörgette az eseményeket... jó lesz ez)

A Simpson család (Régebben is elkaptam egy-egy részt, de most kezdtem el a legelső részektől nézni sorjában)

Kés/Alatt (Nemrég kaptam az egyik DVD-hez egy ingyen lemezt, amiben benne volt az első három rész... magamtól eszembe se jutott voln egy plasztikai sebészekkel foglalkozó sorozatot nézni, de ez pillanatok alatt függővé tett. Néhol brutális, néhol humoros, néhol drámai... de mindig nagyon jó!)

 

Anime-sorozatok:

 

Death Note (Óriási a hype körülötte, s most hogy elkezdtem nézni, látom, hogy okkal. Egyszerüen szenzációs!)

CODE Geass (igazából csak a története miatt kezdtem el nézni [gyk.: Egy alternativ jövőben a Brit Birodalom lerohanja Japánt, akik erre elkeseredett ellenállásba kezdenek] de egyenlőre meglepően jó)

 

És amit nagyon várok: Dexter II. évad

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenhol így jött ki, ez nem magyar újítás... én tuti megveszem.

Tegyük hozzá hogy csak európában.

 

Én ezeket nézem majd hetente - nem csak szeptembertől induló, külföldi sorozatok:

Lost

Prison Break

Heroes

House - reméljük nem rontják el

24 - a hatodik évad felénél még nemnéztem tovább, annyira nem jön be ez az évad

Dexter

South Park

Simpsons

 

Tervezem valamelyik CSI-t is nézni, valahogy egyikhez sem volt szerencsém.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, remélem a Dextertől a szinkron majd nem fogja kedvedet elvenni.

 

Bomarr, a Nip/Tuck nagyon jó, az első 2 évad főleg, de utánna majd átesnek a ló túlsó oldalára sajnos, és sajnos engem a 4. évadra már csak felhergelt, hogy mindenfajta szexuális abberációt beletuszkolnak a sorozatba. De tényleg amúgy zseniális egy sorozat egy ideig. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azthiszem hogy a "mindenbe" nem csak Európa tartozik bele.

Jó, akkor Európába mindenhol így jött ki. Így jobb? Továbbra sem értem, miért a szájhúzás emiatt. Magyarország is Európa része, akkor mi miért kapnánk az amcsi verziót? Pláne, hogy mejdnem minden DVD-t az angoloktól veszünk át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, akkor Európába mindenhol így jött ki. Így jobb? Továbbra sem értem, miért a szájhúzás emiatt. Magyarország is Európa része, akkor mi miért kapnánk az amcsi verziót? Pláne, hogy mejdnem minden DVD-t az angoloktól veszünk át.

Sokkal.

Nekem nem azzal van a bajom hogy Amerikába kijött rendes képaránnyal, itthon meg nem, hanem hogy mi értelme van 2007-ben kiadni egy csonkított verziót.A mostani sorozatok dvd kiadásai kivétel nélkül megtartották az eredeti képüket.

A Harmadik Műszak pedig 8 éve jelent meg, amikor még egy csomó dvd így jelent meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani sorozatok dvd kiadásai kivétel nélkül megtartották az eredeti képüket.

Kivétel nélkül, de azért a kivételek: CSI első évad, Angel összes, Monk első évad.

Plusz, nemrég olvastam, hogy valójában az R1 kiadás is 4:3, csak ott bevágtak felülre és alulra egy-egy fekete csíkot, és csak szemkiszúrásnak van a Widescreen felirat (az S2-3 már anamorphic widescreen-ként van nyomatva).

Én biztos megveszem, már csak azért is, mert az S2-3(-4) már biztos 16:9-ben jön ki, és iszonyú idétlen lenne, ha az S1 meg sehol sem lenne. Arra meg szerintem ítéletnapig lehetne várni, hogy külön kijöjjön az S1 16:9-ben. Vagy max egy díszdobozos packban, de addig meg végkép nem várok. Ugyan így járok majd valszeg el a BSG-vel és a Stargate SG-1-nal is (meg Columboval, MASH-sal, Magnummal).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Harmadik Műszak pedig 8 éve jelent meg

Az első szezon DVDn meg tavaly. Azt ugyan nemtom hogy az amik hogy adták ki meg azt se hogy eleve milyen képaránnyal nyomták a tevében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.