Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

21 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham 4. évad 6. rész.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Disznó dokival nem találkoztam még képregényben. Kadaverrel viszont igen. Na ő is egy eszement figura.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Prof. Pyggel csak az egyik Arkham játékban találkoztam (már nemt'om melyik volt) a Gothamon kívül, ott annyira nem volt vészes. Kadaver olyan, mint egy poénok nélküli Joker. A sorozatba való adaptálás során sokat veszítene magából a karakter a korhatár besorolás miatt szerintem.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-akták, Rognak, meg akit érdekelhet:

Az s10e06 és az s11e01 körüli értetlenségem talán oldhatja ez a magyarázat, amit egy másik fórumon találtam:

Spoiler

Az történt, hogy az előző évad utolsó részét nagyjából teljes egészében retconnolták, vagyis meg nem történté tették. Ez most itt nem azt jelenti, hogy kamu volt az egész, csak MÉG nem történt meg (de meg fog, ha nem találják meg William-et). Az egy William által küldött vízió volt Scully-nak. Említették is a részben, hogy különleges kapocs van kettejük között.Egyébként azoknak, akik majd szörnyülködni fognak a rész vége miatt, ajánlom, hogy jól figyeljék meg az intro végét.
A cigarettás hazudik.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Mögnézzük! Köszi!

Szívesen!

 

23 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Te jó ég, ha jól látom 0:45nél a testesebb csávó, Haley Joel Osment! 

Gyerekként még azthittek övé a jövő Hollywoodban!

Az egy rosszul értelmezett prófécia volt. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X s11e04. OMFG!

Ha valaki már tavaly ledobta volna a láncot a Gyíkember-nél akkor nem tudom most mit dob le.. Nos én megéltem már ezt azt filmnézés terén, és X-akták terén is. Mindenevőnek tarom magam. A mostani rész... Azta! Paródia?, különc?, Nosztalgia?, gondolatébresztés? Két réteg? Rész a részben?  Kijelentem, hogy próbálom szeretni, de nagyon fura az új éra X-éknél.. Régen is ilyen volt? Mandela/Mengele effektus? Bár ez kis spoiler... Lehet, hogy mégis jó rész volt?

várom hogy megnézzétek és véleményezzétek! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham

Nem lehet, hogy esetleg a magyar premier egy időben lesz az amerikaival? Mármint ugyanazon a napon?

 



Úgy tudtam, hogy Ra's él. Valószínűleg valaki beledobta a Lázár kútba. A másik akit nagyon várok, az Joker. Remélem Jerome végleg átalakul.

 

4. évad 7. rész

Elég durva volt. Amit az a Fejvadász nevű művelt azzal a beteg emberrel, a motoros banda, Pyg csapdája.... Kemény volt. A prof tényleg nagyon beteg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem lehet, hogy esetleg a magyar premier egy időben lesz az amerikaival?

Nem hinném. A TWD -nél ha jól tudom úgy van, hogy vasárnaponként leadják külföldön a részt, majd másnap hétfőn nálunk. Itt viszont alapból mindkettő csütörtökön megy majd - premier előtti vetítés meg nem igen van a tévéknél, így szerintem is lesz majd egy kisebb fajta szünet.

 

Lucifer 3×12: na ez egy érdekes rész volt, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatják. :) 

Spoiler

Tehát Káin csak a sivatagba cipelést tette, a többi nem az ő műve volt. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy Luci kezd lassan visszaváltozni azzá az angyallá, aki még sok-sok évvel ezelőtt volt, ezért is tűnhetett el az ördögi arca, és ezért is jelentek meg újra a szárnyai. 

A Káin - Lucifer szövetség a végén érdekes dolgokat vetíthet előre, a következő rész pláne érdekes lesz. :D 

Mondjuk még 14 rész hátravan, ami szvsz még nagyon sok. Vajon jön -e még nagyobb fenyegetés, mert egyelőre nem tudom, hogy mi állhatná el Luciék útját. :hmm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

X s11e04. OMFG!

 

Elég lökött ama rész. Nekem bejött. Muris kis csavart kapott annak az ipsének a sztorija. :D

 

 

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lucifer 3×12: na ez egy érdekes rész volt, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatják. :) 

  Spoiler elrejtése

A Káin - Lucifer szövetség a végén érdekes dolgokat vetíthet előre, a következő rész pláne érdekes lesz. :D 

 

Talán elég lenne csak lecsapni Káin fejét. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

X s11e04. OMFG!

Ha valaki már tavaly ledobta volna a láncot a Gyíkember-nél akkor nem tudom most mit dob le.. Nos én megéltem már ezt azt filmnézés terén, és X-akták terén is. Mindenevőnek tarom magam. A mostani rész... Azta! Paródia?, különc?, Nosztalgia?, gondolatébresztés? Két réteg? Rész a részben?  Kijelentem, hogy próbálom szeretni, de nagyon fura az új éra X-éknél.. Régen is ilyen volt? Mandela/Mengele effektus? Bár ez kis spoiler... Lehet, hogy mégis jó rész volt?

várom hogy megnézzétek és véleményezzétek! ;)

Csoli, engem csak nyugtass meg, hogy van itt is olyan rész, amiben Scully így remekel. :D

Spoiler

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Csoli, engem csak nyugtass meg, hogy van itt is olyan rész, amiben Scully így remekel. :D

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Sejtettem, hogy ez lesz a spoiler mögött! Tavaly én is szerelmes lettem újra. :love: Nos, bár jól néz ki a banya, ilyen szinten, csak egyszer volt Budán kutyavásár.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nem hinném. A TWD -nél ha jól tudom úgy van, hogy vasárnaponként leadják külföldön a részt, majd másnap hétfőn nálunk. Itt viszont alapból mindkettő csütörtökön megy majd - premier előtti vetítés meg nem igen van a tévéknél, így szerintem is lesz majd egy kisebb fajta szünet.

 

Lucifer 3×12: na ez egy érdekes rész volt, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatják. :) 

  Spoileres tartalom megtekintése

Mondjuk még 14 rész hátravan, ami szvsz még nagyon sok. Vajon jön -e még nagyobb fenyegetés, mert egyelőre nem tudom, hogy mi állhatná el Luciék útját. :hmm: 

Én hallottam olyan esetről, melyeknél bizonyos sorozatok magyar vetítése premier napokon voltak. Trónok Harca és az Szökés (Prison Break) című sorozat. De lehet, hogy tévedek. Ha valaki több infóval rendelkezik az esetleg javíthatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én hallottam olyan esetről, melyeknél bizonyos sorozatok magyar vetítése premier napokon voltak. Trónok Harca és az Szökés (Prison Break) című sorozat. De lehet, hogy tévedek. Ha valaki több infóval rendelkezik az esetleg javíthatja.

Van ilyen csak ritka, mint a fehér holló, anno a Black Sails valamelyik évada is párhuzamosan jött ki a külföldivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 29. - 17:25, Darth Cupsy írta:

Van ilyen csak ritka, mint a fehér holló, anno a Black Sails valamelyik évada is párhuzamosan jött ki a külföldivel.

Értem. Akkor remélem,  hogy a Gotham a fehér hollók sorát bővíti. Pár hét múlva kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap végére értem a Castle-nek.

Van néhány rész ami kissé lefárasztott de amúgy kellemesen lekötött az a sori. A nyolcadik szezonnal úgy voltam hogy a "Loxet" ügy lezárásának esetében kicsit többet vártam de még azt se ítéltem meg túl vészesnek.

A záró rész is bejött, csak kicsit éreztem úgy hogy másképp kellett volna megoldani a dolgokat. Az utolsó jelenetet is máshogy képzelném el ha kéne, de végül is azzal se volt különösebb problémám.
A Castle-függőségem amúgy a sori végére kifulladt. Nem is bánom mert akad még sori amibe bele kéne kezdeni és addig nem akartam amíg amazzal nem végeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Rog írta:

A Castle-függőségem amúgy a sori végére kifulladt. Nem is bánom mert akad még sori amibe bele kéne kezdeni és addig nem akartam amíg amazzal nem végeztem.

Akkor pont addig tartott a függőség, amíg érdemes volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Akkor pont addig tartott a függőség, amíg érdemes volt :)

Úgy is lehet mondani. Ma tervezem elkezdeni a megtorlós sorit amit már jó ideje halogatok úgyhogy ideje már. :)

Most esett le hogy abban is "Castle" a főszereplő vezetékneve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Hát nem tudom... eléggé amatőr hatást kelt ez nekem..

 

Mi alapján érzed ezt? Én olyan kalandfilmes beütést érzek, elsőre  a Brandon Fraseres Múmia ugrott be.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem  nagyon fogott meg az iZombie sorozat a trailer és az alapsztori alapján, nem is nagyon akaródzott, hogy neki álljak nézni, csak gyűltek a részek, de mivel képregényen alapszik, gondoltam azért belekezdek. Pozitívan csalódtam, egész érdekes, és vicces is, bár még csak a 2. résznél tartok. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Rog írta:

Most esett le hogy abban is "Castle" a főszereplő vezetékneve. :D

Amikor néztem a Megtorlót és szóba került a Castle ebben a topikban, néhány pillanatra össze is kevertem a kettőt :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Anno én is elkezdtem az iZombie-t, nekem is tetszett, de az első évad után valahogy elsikkadt a tömegben. Azóta mát nézegetem, valószínűleg előbb-utóbb újra nekiállok.

Tömeg az van, az biztos, ennyi sorozatot nem követtem még egyszerre, mint most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.