Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fogalmam sincs, hogy fog a végén paszolni a harmadik részhez -eddig ugye elégé kétséges

Sehogy. A készítők már a kezdet kezdetén kijelentették, hogy a sorozatot úgy csinálták, hogy annak semmi köze a T3-hoz. Mintha nem is létezne (bár a történelmi adatok figyelmen kívül hagyása alapján a T1-2 sem). Viszont - elméletben - a T4-hez kapcsolódni fog majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sehogy. A készítők már a kezdet kezdetén kijelentették, hogy a sorozatot úgy csinálták, hogy annak semmi köze a T3-hoz. Mintha nem is létezne (bár a történelmi adatok figyelmen kívül hagyása alapján a T1-2 sem). Viszont - elméletben - a T4-hez kapcsolódni fog majd.

Talán érdemesebb lett volna a T2 elé rakni a sorozatot és eljutni annak kezdetéig. Esetleg a hamradik rész után nekikezdeni a sztoriszálnak....ámbár a negyedik rész így is közel abban az időben veszi fel a fonalat.

Mindegy, igyekszem nem savanyú ábrázattal nézni a sorit, mellékvágánynak még jó lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, igyekszem nem savanyú ábrázattal nézni a sorit, mellékvágánynak még jó lehet. :)

Hát nem tudom... valahogy nem érzem, hogy olyan sorsra jut, mint a Stargate vagy a M*A*S*H. Szerintem már örülhetünk, ha befut olyan karriert, mint a Szökevény, vagy az Elveszett világ.

Szerintem alapvetően elhibázott lépés volt ezt is a jelenbe tenni és már megint jövővből visszajövő Terminatorok ellen harcolni. Ha valamiből a T univerzumban remek sorozatot lehetett volna produkálni, az a háború. Szinte üvöltött a lehetőség. Egy remek posztapokaliptikus sci-fi Elitalakulat lehetett volna belőle. De nem, előveszik a már amúgy is lerágott csontot, és még unalmasabban újra elénk hajították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam valahogy a Terminator saga :D sose a háborúról szólt, hanem annak elkerüléséről. Én éppen a háború megfilmesítését tartom erőltetettnek (ámbár látványfilmként tuti bevállik). Valahogy jó volt izgulni John Connor sorsán, azon, hogy életbe marad e a háború kitöréséig. Elvégre a fő szál az ő megmentéséről szólt.

Az, hogy eme sorozat létrejötte, elbaltázott lépés volt e.....Ebben egyetértek, hiszen magam is ódzkodtam tőle. Nem tudom mi sül ki tényleg ebből a pár részből, de túl sokat nem is várok el tőle. Összekapcsolni már nem fogja a filmeket ( talán a negyedik résszel, amint említetted) de matinéműsornak még megteszi.

A Szökevény amúgy nekem tetszett, csak nagy kár, hogy a tv nem adta végig. :) Már nem tudom melyik csatorna adta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam valahogy a Terminator saga :) sose a háborúról szólt, hanem annak elkerüléséről.

Valóban, és ennek elég is lett volna az első két rész. Viszont a háromban is "kicsit" már ismételt lemez szaga volt, és most a sorozattal aztán végérvényesen unalomba fullad "Come with me, if you want to live." koncepció. Ha már egyszer lett T3, aminek a végén kitört a háború, akkor stílszerű lett volna abból a háborúból sorozatot csinálni.

Mondjuk, csalódottságom nekem alapból nagyon nagy emiatt a sorozattal kapcsolatban, mert én már a T1 óta azt a nyüves háborút akarom látni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt a háborút szerintem jobb nem is soriban elképzelni. :)

Az Cameron specialitásai közé tartozik és ha ő vette volna kezébe a T-hármat akkor biztos meglett volna az a háború.

Most meg hogy a tevések T-soriznak nem lehet tudni hogy hová lyukadnak ki vele és talán a végén még kapnánk egy olcsó leamortizált háborút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MÁr ki is jött az SCC 2 episodja. Nem rossz! Ma megnézem az tuti. Ettől függ h nézem-e majd.

Plusz PB is folytatódik. Mármint én nem nézem még angolul, de ha vége retken a 2. évadnak akk megnézem a 3.at is. Bár elég sokan azt mondják, h xar, amit vhogy el is hiszek a híresztelések alapján, azért megnézem.

De most már megint van Naruto és SGA úgyhogy minden király. Meg lehet elkezdem leszedni a Tudors-t. Nagybátyámnak. De persze a Rome után lehet h nekem is lesz kedvem megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát nem rossz, csak sz*r. :) Azért gyorsan ledarálom majd... :(

Félreértesz.Bár sok minden nem tetszik ebben az évadban, nem mondanám sokkal rosszabbnak mint a második évadot.Csak egyszerűen látszik rajta hogy az írók nem tudtak mit kitalálni, hogy eltelik x epizód és nem jut előrébb a sztori, csak egy helyben toporognak.Az a legnagyobb gond hogy már rég le kellett volna zárni a sztorit, és a második évad végén befejezni.Mert ebből nem tudnak még három évadot megírni, vagy ha igen akkor az a minőség rovására fog menni.

 

 

Megnéztem ma a Terminator sorozat első részét, hát olyan semmilyen volt. B kategóriás benne minden; a forgatókönyv, a zene, a színészek..

21 éves gyerek játsza a 15 éves John Connort, és az egy anyját 30 év körüli..Na ez már alapból zavarja a szemem, de ehhez hozzájön a 26 éves Terminator, aki szintén 15 éves lányt játszik.Ennyire nem találnak megfelelő színészeket?

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértesz.Bár sok minden nem tetszik ebben az évadban, nem mondanám sokkal rosszabbnak mint a második évadot.Csak egyszerűen látszik rajta hogy az írók nem tudtak mit kitalálni, hogy eltelik x epizód és nem jut előrébb a sztori, csak egy helyben toporognak.Az a legnagyobb gond hogy már rég le kellett volna zárni a sztorit, és a második évad végén befejezni.Mert ebből nem tudnak még három évadot megírni, vagy ha igen akkor az a minőség rovására fog menni.

Egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az SCC 2. részét, de sztem elég gyengus lett. Azt hiszem még adok egy esélyt neki és kész.

Sokmindenben igazat adok Obinak. A szereplők, a történet...mind 2, 3. rangú.

Poénok sincsenek, és ha próbálnak is bele tenni, nem sikerül...

Pedig én vártam ezt a sorit...de hát azt hiszem maradok inkább az eredetinél...legalábbis ha a 3. részben nem történtik valami. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az SCC pilotot egész jól átmachinálták a júniusi(?) verzió óta. Nekem - bár még mindig semmitmondó a sztori, a szereplők, az akciók bénák, és alapból ellentmond a T filmeknek - most bejött. Legalábbis annyira, hogy érdekeljen a második rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az SCC pilotot egész jól átmachinálták a júniusi(?) verzió óta. Nekem - bár még mindig semmitmondó a sztori, a szereplők, az akciók bénák, és alapból ellentmond a T filmeknek - most bejött. Legalábbis annyira, hogy érdekeljen a második rész.

Írj h h tetszett a 2. :) v épp nem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem az SCC első epizodjának v. 2.0-ás verzíóját. :)

Érdekesek voltak az új részek és valahogy jobban elkezdett tetszeni az egész dolog. :( Ugyan nekem bejött a T3, de most valahogy igyekszek nem figyelembe venni. Kicsit sz*r ügy úgy nézni valamit, hogy már láttad a "hivatalos" folytatást, de mégiscsak a "mellékes" sorozatot is ugyanazok pénzelték akik a nagyfilmet. :S

No mindegy, most jön a kövi, aztán vagy jön a pofáraesés, vagy megadom az esélyt a harmadiknak is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a második rész is. :) A kedvem nem szotyant, szerintem tűrhető, mi több, nézhető volt az SCC 2 is. Érdekes, hogy mennyire hajaz a T2 "érzelgős" szférájához. Azonban van jónéhány logikai balkanyar a soriban, remélem a további részekben erre meglesz a magyarázat. :(

Szóval én adok esélyt a harmadik résznek is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is megnéztem ezt a T:SCC 1x02-t. Csak én hiányolok egy rendes introt az epizódok elejéről?

Amúgy a rész tetszett. Kezdem megszokni, hogy a T3 olyan, mintha nem is létezne. Kicsit csűrték már a részt is. Úgy tűnik, a készítők rágyúrtak a T1 elején elhangzó bevezető szövegre: a háború nem a jövőben dől el, hanem itt és most. Szabályos kis halálosztó és ellenálló army kezd felfejlődni. Talán van benne lehetőség. Várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.