Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGA

 

Én csak úgy értettem hogyha ő a fő fő királynő, akkor azért sztem nem volt vmi nagy védelme, persze azon felül, hogy átvitték egymásik helyre. De se motozás se semmi. Persze lehet mondani h ő küldte el az őröket, de direkt felhívtál a figyelmünket, h neki a legfontosabb a túlélés. ^^

 

 

PB

 

Hát ha nem is Cég épületében van, onnan tuti rá lehet látni. De igaz, legyen inkább a cég épülete. Abban több lenne a lehetőség. Teddyt is be kell venni a csapatba! :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most fejeztem be. Nagyon jó volt (melyik House részre nem mondom ezt???).

Már csak azt nem értem, miért van nyílvántartva Cameron és Chase még mindig, mint főszereplők. Jó, ha öt percet szerepeltek együtt összesen. Simán megérné már az új team, hogy főszereplők legyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most fejeztem be. Nagyon jó volt (melyik House részre nem mondom ezt???).

Már csak azt nem értem, miért van nyílvántartva Cameron és Chase még mindig, mint főszereplők. Jó, ha öt percet szerepeltek együtt összesen. Simán megérné már az új team, hogy főszereplők legyenek.

Ők is azok, csak ők "also starring".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Az egy egész és az 5. évaddal feltételezhetően két évre nyúló távollét szerintem kicsit túlvan az ideiglenesen. Ideiglenesen Formen távozott (plusz jelenleg nagy az esély rá, hogy nem lesz 6. évad).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Hogy érted hogy nem lesz 6. évad? Már hogy ne lenne, nemrég írták alá a szerződést.

Bár lehet hogy félreértettem valamit.

Jaaaaa... már alá írták? Arról lemaradtam. Amit utoljára olvastam, abban még nem volt biztos, hogy lesz 6. évad is. Akkor jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjszaka Emmy, nézze aki tudja. :yeah:

Kár hogy vasárnapra tették, amikor másnap mindenki dolgozik vagy iskolában van. Én egy történelem dolgozatjegyemet áldoztam fel az Emmy oltárán, de hát megéri. Van egy üveg pezsgőm arra az esetre ha a Lost nyerne. Ha nem.. akkor a bánat miatt fogom meginni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a folytatást is. :) Főleg ha van gyomrod. :)
Délelőtt megnéztem. Jó paráztatós.:yeah:

Spoiler:

Arról a "nem sokkal kefélés után terhes lett a csaj" dologról egyből "A lény 2" ugrott be.

Az öregen marha jót derültem. Jól elvolt az ülésfűtéssel meg a Szezám utcával. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt megnéztem. Jó paráztatós.:)

 

 

Arról a "nem sokkal kefélés után terhes lett a csaj" dologról egyből "A lény 2" ugrott be.

Az öregen marha jót derültem. Jól elvolt az ülésfűtéssel meg a Szezám utcával. :yeah:

Fringe

 

 

Nekem az öreg nagy kedvenc lett. Bolond skizofrén alkat. :) De amúgy tényleg elég parázós volt ahogy a csaj szenvedett. :) Na meg ugye amikor kikanalazták az ürge szemét az se volt semmi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be. Nagyon kúl.

Nagyon stílusos egy sorozatra sikeredett ez a Fringe, Abrams megint belecsapott a tutiba. A második részt még nem láttam, de ami késik az nem múlik.

Ja, és én már odaadnám az öreg palinak az Emmy-t, nagyon jól alakít (ha jól emlékszek ő volt a Gyűrűk Urában is a helytartó).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Na meg ugye amikor kikanalazták az ürge szemét az se volt semmi.

 

 

A második csajsziét szedték ki.

 

Az öreget én is bírom. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A második csajsziét szedték ki.

 

Az öreget én is bírom. :yeah:

Juj, ezt tényleg elírtam, sorry. :)

Amúgy marha jól vezetik fel a "kertek alatt" futó sztorit is. :)

 

 

Gondolom a fiatalabbik Bishop is jelentős genetikai átalakításon eshetett át, no és ott van ugye a cég képviselője is aki elhallgatta Olivia elől a volt szeretője kihallgatását, mert ugye az első rész végén még a halála után vitték őt a kihallgatásra. :)

Amúgy a második rész végén most kik voltak azok a klónok???? Nem tudtam kivenni az arcukat teljesen.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Amúgy a második rész végén most kik voltak azok a klónok???? Nem tudtam kivenni az arcukat teljesen.

 

 

Az engem is érdekel. Mintha hármasikrek lennének.

Hogy oda volt már az öreg amikor beugrott neki a kocsijának a helye. :)

Meg jól elszólta elszólta magát a fiáról. :yeah:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az engem is érdekel. Mintha hármasikrek lennének.

Hogy oda volt már az öreg amikor beugrott neki a kocsijának a helye. :)

Meg jól elszólta elszólta magát a fiáról. :yeah:

 

 

 

És ugye nem csak egy búvóhelye volt. :) Csak nem jut eszébe még a többinek a helye. :) Az a tehénfejés se volt semmi. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

És ugye nem csak egy búvóhelye volt. :) Csak nem jut eszébe még a többinek a helye. :yeah: Az a tehénfejés se volt semmi. :)

 

 

Meg az hogy miket dugdos a többi búvóhelyén. :)

Ja, a tehenes marha jó. Meg ott van még a szekrénybebújás is. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.