Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az eheti Dex-ben szerintem csak a Mig-es jelenetek tarják a lelket. Vannak benne érdekes dolgok de nem jött be igazán.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

Spoiler:

Hát az asgardok nagyon ütöttek. Iszonyat meglepett, és tetszett is! Mármint durva lenne hosszabb távon ha asgardok lennének a gonoszok. Persze már nem lehet hosszabb távra gondolkozni. Todd nem tetszik gonoszan. Amúgy simán ki lehetne iktatni, Teyla megint királynő, és kész. :D

A mostani rész meg hát igen...látszik h nem a középső duplarész. :D Azon én is csodálkoztam h John feláldozta azt a csávót, pedig annyira nem is volt gonosz. Mindenesetre ha tényleg az utolsó 10 részt nézzük, akkor jó lesz ha összekapják magukat, sok ötlet van még benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a múlt heti Fringe-t. Nem csűröm-csavarom, piszok érdekes és izgalmas volt megint. :D

 

Spoiler:

A Megfigyelőt én is elsőre kiszúrtam. :D És John feltűnése pedig igazi talány, bár szerintem miközben a Massive Dynamicnál vallatják a holttestét, ő közben valahogy kapcsolatban van Oliviával. De lehet, hogy Walternek van igaza és amikor az elméjükkel összekapcsolódtak akkor John egy része ott maradt, csak akkor nem értem, azt, hogy tud a jelenbe, illetve a jövőbe is tanácsokat adni, ha csak emlékek lehetnek jelen. Node majd meglátjuk mi sül ki ebből. Nekem minden esetre ezerszer jobban bejön mint az X-Akták olykor semmilyensincs epizód befejezései. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálni fogom, ha véget ér a PB a 4. évad után, de ez tényleg egy olyan sztori, amit nem lehet sokáig húzni, nem is érdemes. Lehet kezdeni elölről nézni :D Ugyanígy vagyok a BSG-vel is. Na de azért marad elég néznivaló :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a PB a minisorozat mivolta miatt nem is tudna sokkal jobbat hozni, nem gondoltam volna régebben hogy ilyen sokáig fog tartani az egész.

Van 1-2 sorozat amiben hibát nem nagyon tudok találni, még egy kicsit se ( pl.: Lost, South Park 1-4 évad, Simpsons, Jóbarátok..), maximum említésre nem méltókat.

Lost: Első évada tömény unalom.

South Park: Egyre undorítóbb.

Simpsons: egy részét nem bírtam megnézni. Szerintem ez csak az amcsiknak jó.

Jóbarátok: erőltetett poén hegyek, számomra tök uncsi.

 

Írhattál volna valami olyat is, ami nekem bejön. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost: Első évada tömény unalom.

South Park: Egyre undorítóbb.

Simpsons: egy részét nem bírtam megnézni. Szerintem ez csak az amcsiknak jó.

Jóbarátok: erőltetett poén hegyek, számomra tök uncsi.

 

Írhattál volna valami olyat is, ami nekem bejön. :D

 

Lost: Szerencsére nem sokan vannak ezzel így, mondjuk az első évad a karakterépítésről szólt. Amolyan bevezető, de legalább hangulatos volt végig.

South Park: Szerintem is, ezért írtam hogy csak az első 4 évad. De azok aztán tényleg ott vannak. Sajnos az új évadok csak hatásvadász baromságok.

Simpsons: Csak az amcsiknak jó? Ezt gondold újra, mert az egyik legjobb és legszínvonalasabb rajzfilm amit valaha készítettek, nem hiába adják már 20 éve. Nem csak simán vicces, hanem feelgood és tanulságos is egyszerre.

Jóbarátok: Poénhegyek. Épp ez a lényeg, több poén van egy részben mint az összes többi sitcomban együttvéve. Mindegyik részt láttám minimum 5x, de még így is ugyan olyan vicces mint annak idején.

 

Frasier: Eléggé utálom ezt a sorozatot, a Cheers az ezerszer jobb volt szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi. Ebben volt valami új? :D Nem mutat semmit....

Nagyon sok új jelenet volt (a promó második fele mint új), és baromi érdekes mind.

Új dialógusok is vannak.

Spoiler:

A Sziget visszautazhatott az időben, mivel mutatták ahogy Kelvin(vagy valaki) kijön a bunkerből gépfegyverestül, Daniel egy barlangban kutat, újra lezuhan a sárga repülő, stb.. Állat lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a sorozat adagot.

Terminator: Kezd megint jó lenni, már untam a sok akció részt, jöjjön egy kis IT-s rész is, azokat szeressük.

Supernatural (múlt heti): jó volt, igazi old school movie

Heroes:

 

Azta.... Ez csak egyre jobb. Szegény Peter és Adam... Mi lesz még itt? :D

 

House (múlt heti):

 

 

ez is jó volt. Mostanába nem tetszett a House, de ez visszahozta a hangultatot nálam rendesen. Wilosn, mint garázda :)

 

 

House 5. rész most jön le, várom a feliratot. Amúgy nem tudja véletlenül valaki, mikor adja ki a Select a House 3. évadot? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma én is a Hősöket

Spoiler:

Nekem valahogy nem jön be Petrellinek ez a minden képességet elvevő húzása. Így aztán ő már tényleg mindenható, ezek után szerintem Sylart is ki tudná nyírni meg ilyenek. Nem tetszik így elsőre. Szegény Peter, bár ahova haladt, talán jobb is, hogy elveszett minden képessége. Vajon az alap is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Én is pont erről elmélkedtem nemrég, hogy most ugye mi lesz Peterrel, ha elvette a képesség-másolós képességét az apja. Talán kap egy injekciót és visszakapja az alapot?

 

És Adam megölésével elkövették a legnagyobb hibát amit csinálhattak volna. Ő volt a második évad legnagyobb pozitívuma, erre most csak így leölik (és milyen gagyi cgi-al)..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Már Angela Petrelli rémálmai sem követhetők le, annyira változik minden. Pl még először benne volt Adam is, erre ő már elvileg meghalt. Azt hiszem, az a bajom, hogy nem látom, hova tart a sztori, és nehéz követni a vonalat. Még remélem, hogy valahogy minden helyrerázódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Haverom mondta: Sylar képessége az, hogy mindent megjavít. Lehet az lesz, hogy felnyitja Peter agyát, megjavítja és visszatér az összes képessége. Szerintem egyszerűen csak egy Sylar vs. Petrelli apuka féle párbaj lesz.

Mindenesetre izgalmas lesz :) (kicsit azért bánom, hogy ezt az évadot nem úgy néztem meg, mint az előző 2-t, hogy mikor teljesen vége volt az évadnak akkor néztem meg, így a következő epizódot egyből láthattam. De jobb ez így, mert nagyobb az izgalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5. rész most jön le, várom a feliratot. Amúgy nem tudja véletlenül valaki, mikor adja ki a Select a House 3. évadot? :)

Ha jól tudom, decemberben.

 

Nekem nagyon bejött a múlt heti rész (most néztem meg).

Spoiler:

Örülök, hogy Wilson visszajött, és most kicsit több szerepet kapott Chase és Cameron is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Spoiler:

Én arra gondoltam, hogy esetleg House csapatát azért nem hozzák vissza már 1 éve, hogy Wilsonnal ezt megtehessék, amit most. Szerintem Wilson és House összeharagítása a 3x24 óta tervbe lett véve, éppen ezért nem akarták eljátszani, hogy először a teljes csapat visszajön, utána meg Wilson is visszatér House-hoz, az olyan klisés lett volna. Így viszont, a készítők bebizonyították, hogy igenis lehetnek változások a főbb karakterekben, (Chase - Cameron vs. Taub, Katner, Hardley), ezáltal elültettek a fejünkben egy kételyt, hogy vajon Wilsonnal mi lesz, haragban lesznek-e House-szal - azaz lesz-e változás - vagy ismét összeállnak ők ketten.

 

Nagyon örülök, hogy így oldották meg, hiszen Wilsont egyszerűen imádom. :) No nem mintha Greget nem szeretném... :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Viszont, ha ez után állítanák vissza a régi csapatot, az ugyanolyan sablonos lenne. Meg én már hiányolnám az újakat. Még Kutnert is, pedig kezdetben nagyon nem bírtam.

Most meg lezárult ez a történetszál. Még pár epizódig biztos most olyan lézengés lesz, mint eddig, aztán kíváncsi leszek, mi lesz a következő évadba átívelő sztorivonal. Szerintem 13-nak lesz szerepet, gyanúsan sokat foglalkoznak vele és a bajával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Mondjuk, Houes becsajozik :) Na jó, komolyra fordítva, én is egy kicsit 13-ra tippelnék, még nem igazán volt kivesézve a gondja-baja. No meg az indiai pasi is sok mindent tartogathat még, róla pl. elég kevés szó esett még eddig. Mármint magánügyileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.