Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha az úttorlaszra gondolsz akkor az tényleg király.Jól szétlőtték a teherautót.

Nem, nem. Amikor a hidon haladtak volna át. Na ott jöttek a Cobrák és csináltak darált húst a hadzsikból. :D Felderítők is beszáltak. Ez az a rész ami most volt kedden a HBO-n :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem. Amikor a hidon haladtak volna át. Na ott jöttek a Cobrák és csináltak darált húst a hadzsikból. :D Felderítők is beszáltak. Ez az a rész ami most volt kedden a HBO-n :(

 

Akkor lehet, hogy az már az 5.részben lesz.Én csak 4-ig láttam, igaz én a netről leszedtem az egészet angolul, mert nincs HBO-m.Különben egyre jobban tetszik.A helikopter szerinted mindig a közelükben van?Mert ha légitámogatást kérnek ,akkor pillanatok alatt ott a Cobra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet, hogy az már az 5.részben lesz.Én csak 4-ig láttam, igaz én a netről leszedtem az egészet angolul, mert nincs HBO-m.Különben egyre jobban tetszik.A helikopter szerinted mindig a közelükben van?Mert ha légitámogatást kérnek ,akkor pillanatok alatt ott a Cobra.

Ők nem tudnak légitámogatást kérni, volt is erről szó ebben a részben. Asszem nincs meg a hívókódjuk, szóval a Cobrák szerintem a tengerészgyalogság előretolt állásaihoz tartoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem az összes eddigi harmadik évados Dexter részeket, és meg kell hogy mondjam.. baromi jó egy évad ez. Ez elmúlt két rész oltári volt, hozta az egy évvel ezelőtti izgalmakat bőven, és még két rész hátravan.

Az évad eleje nagyon lassan indult be, de kellett a felvezetés. Kár hogy ilyen rövidek a kábeles sorozatok.. :(

 

Igen kicsit lassan indult be, de most így a végére nagyon nagyon üt, de hát az előző évad is így volt felépítve.

És tényleg kár, hogy csak 12 részes, de legalább még lesz 2 évad és ez tuti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálkozom, hogy senki sem írt még a House 9. epizódjáról!

 

Nem akármekkora rész volt, részletek a spoiler gomb mögött:

 

Spoiler:

Ilyen hihetetlen húzásra még én sem számítottam, pedig az elmúlt évadokban volt sztriptízbárból induló buszbaleset, elhagyatott pszichológus az Antarktiszon, sokk hatáson átesett lelőtt orvos, értelmetlen betegségben szenvedő dagadt beteg, stb. De ez... ez valami hihetetlen volt, szinten minden pillanatban képesek voltak a készítők megragadni, sőt mi több odaszögezni a figyelmemet a monitorra. Le a kalappal előttük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit lemaradásban voltam House-sal, tegnap este néztem meg a 7-8-9-et (tegnap előtt meg a TSCC utolsó három részét, az sem volt semmi). Jól csűrik, csavarják, annyi szent.

Spoiler:

Mondjuk azt hittem, 13-at kinyírják. Nagyon afelé haladtak, hogy ő megy, aztán a helyére kerül vissza Cameron. De hál' istennek nem. Mondjuk, haladnak most egy olyan irányba, hogy az az érzésem, Formen előbb utóbb Cameronnal és Chase-sel egy második csapatot fognak alkotni. Abból gondolom, hogy Formen most bebizonyította, hogy önállóan is képes diagnosztizálni, és az elmúlt epizódokban sokszor bevonta a párocskát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki is ment a fejemből, hogy House-ról írjak, pedig már utolértem magam sori téren, még a TSCC részeit is megnéztem múlt szombaton.

House

Spoiler:

Nagyon jó rész volt az utolsó kettő, tetszett ez a rablósdi, 13-as meg azonnal viszakozott, amikor már tétre ment az élete. Ekkor lett valóság abból, hogy tényleg meg is lehet halni egyszer is csak, addig csak játszott a halállal. No de azért nem hagyják abba House és Cuddy nem létező kapcsolatának boncolgatását sem :oops: Nem fog ez annyiban maradni szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen kicsit lassan indult be, de most így a végére nagyon nagyon üt, de hát az előző évad is így volt felépítve.

És tényleg kár, hogy csak 12 részes, de legalább még lesz 2 évad és ez tuti. :oops:

Nekem egy dolog nem tetszett még ebben az évadban, de az nagyon nem.

Spoiler:

Szóval arról van szó hogy a nagy elővigyázatos Dexter a gyilkossággal kapcsolatos dolgait nyilvános helyen beszéli meg. Például mennek Miguel-el a közértben, és arról diskurálnak hogy milyen kést vegyenek az esti mókázáshoz. Máskor pedig egy étteremben tárgyalják ki hogy miként öljék meg a következő áldozatot, úgy hogy egy méterre tőlük ülnek mások is. Emiatt teljesen hitelét veszti a sorozat nálam. Egy vérprofi sorozatgyilkos ilyet nem tenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

Spoiler:

Jó kis rész a mostani.

Dexit velünk együtt jól átverték a haverjai. Masuka borogathatta a szemét ezerrel. :oops:

Adios Migi bátya! Tutira nem bocsátott meg Dexinek a halála előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

 

Igazad van Rog! Migi tényleg jó színész de most már nem lehetett elhinni egy szavát sem. Mekkora volt mikor Dex elmondta h ő őlte meg Oscart... áááá. Amúgy maga a rész annyira nem volt jó, de a vége nagyon ütött. Kíváncsi leszek mi lesz ezek után a vége! Fogalmam sincs. TAlán az h megnyúzza Migit és el kell kapnia a nyúzós gyilkost h ráterelje, és h ne tudják elkapni. Mindenesetre bye bye Migi, kár volt újat húzni Dexivel. :)

 

SGA

 

Nagyon jó rész volt. De egyre szomorúbb vok, ahogy közeledik a vége. Todd nagyon jó volt megint, csak félek ogy az utolsó részben meghal. Viszonozni kell a szívességet John felé, és mivel már úgyis haldoklik...hát nem tudom, remélem tévedek. Azért jó kis rész volt, már pár iet! :oops:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 10

Spoiler:

Hehe, folytatódik a House-Cuddy háború. Azt azért sajnálom, hogy a csajról végül is nem derült ki, hogy használ-e neki a gyógyszeres kezelés. Valahol azért érhető, hogy próbálkozik a műtétet elkerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Hát nem is tudom, kezd leüllni a sorozat, és egyre nagyobb b*romságok vannak benne. Mindenestre remélem petrelli végleg meghalt. De azért Hirot ott hagyta a múltban...lol, már nem tudom mi lesz ennek a vége.

 

 

PB

 

Hát asszem többször szívrohamot kaptam a rész alatt. Eszméletlen jól van megcsinálva. Nagyon nagyon fordulatos még mindig. tetszett zsebes fordulata, meg h megpróbál jó lenni. Michael meg végre megszerzi scylát erre rosszul lesz...bakker, de azért a general segít. :para: Mi lesz itt még...ááááá :) ja és remélem Alex kiszabadul!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

 

Hát ez megint többszöri szívleállást okozott.:D Piszok jó kis fordulatok voltak, és örömömre ezek nem lettek túlerőltetve, tiszta maradt a karakterek motivációja és kiábrándultságai ahhoz, hogy belemenjenek az elkerülhetetlen dolgokba. No ez az ami talán nekem anno a Hősökből hiányzott. :para:

 

 

 

Sarah Connor

 

 

Ááá szuper volt ez is! :D Végre többet tudunk a jővöbeni dolgokról, arról, hogy hogyan is tudnak boldogulni az emberek. Remek kiegészítés lesz ez a Salvationhoz. :) Azonban most már konkrétizálhatnának néhány dolgot amik még az első évadban nyitva maradtak. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

Spoiler:

Valóban remek rész volt megint. Nagyon megsajnáltam T-Bag -et. És ne legyen az ember pszichopata... :para: Reméltem még, hogy visszajön a csaj és kinyírja a pasit de sajnos nem így történt. Már azt hittem, hogy Don bevégzi végre, erre még egy lapáttal rá tudott tenni. Az meg no comment, hogy Link a cégnek fog dolgozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Generation Kill 6,7.

 

Ezekkel a részekkel vége is lett a sorozatnak és nagyon ügyesen fejezték be.A 6. rész nagyon aranyos ,bemutatja hogyan kísérnek civíleket.Nagyjából képet adott a sorozata az amerikai invázióról, kár hogy vége.Már mindenkit megkedveltem még azt a pszichopata Trombley-t is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5x10

 

Rég röhögtem ekkorát House részen. A végén Cutner és Taub megszivatásán megszakadtam. Ahogy üvöltve hátraugrottak. Pedig végig sejtettem, hogy House keze van a dologban, de nem számítottam arra, hogy ekkorát fog ütni. Na meg, hogy Chase és Cameron is benne van. A Cuddy vs House mérkőzés is jó volt, főleg Wilson kommentelésével. Viszont a végén sajnáltam, hogy Cuddy meglátta a "színészpalántával" kedvenc dokinkat, olyan snassz dolog ez a '"félreérted a helyezetet" és tényleg félre értette a helyzetet' dolog. Egyetlen reményem, hogy a féltékenykedési rohamozás is olyan vicces lesz, mint egymás kerülgetése.

 

 

Kár, hogy már csak az 5x11 van hátra, aztán január 19-ig nem lesz több House :D

 

TSCC 2x12, nagy sz*r volt.

 

Egyeddül a jövőben játszódó szakaszt élveztem, de a jelenes és a múltas... hát én szégyeltem magam az írók helyében. Ilyen sablonos, közhelyes, gyermeteg, idétlen szutykot rég láttam.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig tök jó volt a Sarah Connor általad gyepált része is. :D Valahogy fel kellett vezetni vele a jövőben játszódó dolgokat, hogy Reese honnan is ismeri a csajt. :D

Valahogy, de nem így.

Spoiler:

Üldözi őket egy kiborg, de ez tök mellékes, az egész család legnagyobb gondja, hogy ki kit csalt meg, ki bűnöző és ki leszbikus. Az, hogy odakint egy gyilkos kiborg van a jövőből, odabent meg egy nő, aki mindenről tud, világvégével dobálózik, meg ilyenek, azt le sem csokizzák. Nem mellesleg a védelemre szánt termi... mit is csinált azon kívül, hogy berepült az ablakon? Ja, és nem tud megkülönböztetni egy embert egy géptől, amivel azelőtt pár perccel elvben még harcolt. Ja, és min hasalnak el végül? Anyu nem bír magával, és fel kell hívnia a szeretőjét, mert apuci fütyije már nem elég jó neki, ezzel kvázi a nagy családi összeborulást sugalló jelenet is rettenetesen érdektelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.