Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szuper az új House...

 

 

és az új főcím is. :D

 

Én House-t nem merem angolul megnézni, nekem ahhoz túl sok a orvosi kifejezés.

 

Az új főcímbe viszont belepillantottam, és nekem is tetszik! De van 1 olyan érzésem, hogy ez csak ideiglenes lesz.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már lent van a House és a Heroes is, mindkettő duplaepizód, de felirat az még nuku :D

Nekem is lent van mindkettő, de a feliratokra én is várok :P House esetén maradok mindenképpen a magyarnál, egyszer próbáltam angollal, de inkább hagyjuk. Heroest meg anyuval együtt nézzük, így várnom kell arra is.

 

De azért nagyon jó, hogy elindult a sorozatszezon :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El kezdtem nézni Dr House első évadát! Azt kell mondjam, ez egy marha jó sorozat. Ajánlom mindenkinek, kezdje el nézni.

Innen sokan nézzük :D Én tavaly szedtem le a négy évadot, aztán megnéztem még tavaly tavasz-nyár elején mind a négyet, azóta meg részenként követem a többiekkel :P

Á, már alig várom, hogy legyen felirat :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencse, hogy ez csak egy szelete annak ami majd jön mint sorozat, mert stílusban a mai kor színvonalához elégé maradi és kissé idegen, főleg a karakterekhez. Ha minden igaz valami olyasmi egyveleg lesz mint az Animátrix esetében, szóval lesz benne profi animációs CGI technika is. Amúgy ezerrel várós. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végig kéne már játszanom ezt a Halo szériát, hogy megtudjam, mit esznek annyira rajta az emberek. Igaz, legutoljára már eljutottam vele elég messzire, és tetszett is (mondjuk nem annyira, hogy átérezzem a rajongást), csak jött egy kis technikai bibi, amit kék halálnak neveztek, mindig ugyanott, ugyanakkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a House-t is. Nem tetszett, nagyon komor és depis volt a hangulat és átterjedt most ez rám is :(

Remélem az évad nem lesz ilyen, mert nagyon nem leszek megelégedve vele. (mondjuk a 4. évadtól kezdve nem igazán jönnek be a részek, valahogy megváltozott az egész. Inkább megnézek egy olyan részt, amit 1000x láttam már, mint a 4. évadtól valamelyiket. Na jó, 1 rész volt amire így kellemesen emlékezek vissza, az a rész az 5. évadban, amikor meghalt House apja. Na az egy nagyon jó rész volt :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr. House: Már az első évad közepén járok, rövid reakciók:

Cameron doktornő: :):P:(

És van valami vonzó House főnökasszonyába is..Kicsit szögletes a feje, szigorú tekintete van, de a szemei bájosak, meg ahogy mosolyog..Szóval egy kicsit ő is... :o

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.