Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Opensubtitlesen már van. :)

Köszi, miután hazamentem, már le tudtam szedni őket, megnéztem dupla House-t és a Heroest is :P

 

House-zal eleinte nem tudtam mit kezdeni, az eleje nem tetszett, de a második fele már okés volt, szóval összességében jó és érdekes kezdés. Viszont innen jön majd az, hogy ezek után merre megy majd a sorozat. Szerintem is ideiglenes a mostani főcím.

 

No, gyerekek megnéztem a Heroes-t. Kiváló rész volt, megint kezdődik az izgulás. T-Bag pedig itt is nagy kedvenc lesz úgy látom :o

Nem tudom, hogy az lesz-e, meglátjuk :o Érdekes-érdekes, kezdetnek mindenesetre jó volt :P

Spoiler:

Vajon akkor most Bennett Trasy-vel fog dolgozni? :D Érdekes felállás lesz. Anyu szerint Claire szobatársát a fekete hajú csaj ölte meg. Na de most Claier hogy magyarázza meg a dolgokat a csajnak? Vagy bevall mindent, aztán jóbarátok lesznek? Jól lebukott. Szegény Peter, rossz azért látni, hogy így hajszolja magát, hogy jóvá tegyen sok mindent. Én őt szeretném a régi énjében látni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzshez szerintem nem feltétlenül szükséges a defi. :D

 

Asszem ebben is feltűnik a kopasz.

Spoiler:

 

Remélem hogy ő az mert ha nem akkor potyára töltöttem fel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward S01E01

 

Na ez sem egy kispályás sori lesz :D Piszok jó volt az első rész.

 

Na ennek a postnak köszönhetően én is megnéztem az első részt. Jó lett, ha minden rész hozza ezt a színvonalat, akkor +1 fannal lesz több. :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este én is megnéztem ezt a Forwardos sorozatot, eddig egész okénak tűnik :D Majd a húginak is megmutatom, csípjük ezt a Fiennes-fazont mindketten, bár nem a húgi stílusa az ilyen film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Állítólag ő az:

202%20observer.jpg

Cs*ssze meg. Aszittem ő is ott ballag a járdán a ház tövében. :D

A videót mindenestre töröltem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 6x01-02

 

Spoiler:

Na akkor bővebben egy picit a House-ról. Elképesztő volt, eddig minden évadok közti rést "átugrottak", ergo egy alapszituval véget ért az évad, és aztán egy új (az előző többé-kevésbé megoldott probléma után) alapszituval folytatták. Most végre betekinthettünk abba a "4 hétbe" amit általában át szoktunk ugrani, és ez nagyon jó volt. Nem volt beteg, nem volt csapat, nem volt Cuddy, stb... jót tett ez a frissítés, de úgy gondolom, hogy mégha egy kicsit megújult külsővel is, de ezután vissza fogunk térni az alapfelálláshoz, épp csak egy valami - valaki! - változott: House.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Jó volt, de ettől függetlenül szerintem fókuszálhatna a sztori immár a fő szálhoz, már ami Oliviát és az egész kisérletezgetés lényegét érinti. Ez most elégé töltelékszagú rész volt.

Walter hatalmas mint mindig. :D Attól a békás kisérlettől szakadtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Jó volt, de ettől függetlenül szerintem fókuszálhatna a sztori immár a fő szálhoz, már ami Oliviát és az egész kisérletezgetés lényegét érinti. Ez most elégé töltelékszagú rész volt.

Walter hatalmas mint mindig. :D Attól a békás kisérlettől szakadtam :D

Van új fringe vagy ez még az első rész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem rossz ez a Supernaturalos pali, már csak azért is érdemes lenne nézni :D Majd egyszer, ha nem lesz éppen szezon, vagyis valamelyik nyáron talán :D
Jaj, ne is emlísd mostanában egyre többször félmeztelenek a srácok. A TCW ( nem az a TCW :o hanem a csatorna) vezetője egy nő és női sorozatot akar belőle csinálni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

 

Atyagatya. Ezt nem hiszem el! Így befejezni a nyolcadik részt!!!! Most vissza kell fognom magam és megvárni amíg lesz magyar felírat a kilencedikhez is :D Ez most k*rva jó rész volt. De innentől még el is cseszhetik. De remélem nem. Remek kis sci-fi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ne is emlísd mostanában egyre többször félmeztelenek a srácok. A TCW ( nem az a TCW :D hanem a csatorna) vezetője egy nő és női sorozatot akar belőle csinálni :D

 

igen sajnos nekem is feltűnt...

én mielőtt elkezdtem volna a sorozatot, akkor gondoltam hogy ilyen az egész. szerencsére nem volt.

mindenesetre ezek a részek iszony dúrvák.

alig várom már a pénteket. Dean a jövőben, és Samben valszeg már ott van L! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

alig várom már a pénteket.

Jó kis péntek lesz ez. Stargate Universe 1x01-02 és The Clone Wars 2x01-02. De kövezettek meg, ezúttal jobban várom az SGU-t, mert az a kedvenc sorozatom új fejezete lesz, és van miért aggódni (koncepcióváltáson történt...). A TCW-ről már tudom, milyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát... hangyányit, mivel az Atlantis utolsó része nagy hatással volt a Csillagkapu Parancsnokság működésére. Szóval - ha jól tudom - egy dolog lesz, ami befolyással van az SGU első részeire, és komoly spoiler az SGA utolsó részére (illetve, ha előbb látod az SGU első részét, mint az SGA 5x01-et, akkor arra nézve is spoiler lesz). Bár inkább azt mondhatnám, hogy az SGU első részeinek ismerete van hatással az SGA 5. évadára: lelő néhány poént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.