Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem mondjátok, hogy Jack Baur megjavul?Ez király lenne, mert titkon ebben reménykedtem.

 

frenkie: 24

Spoiler:

Azt azért nem mondanám, hogy Jack "megjavult", csak eddig úgy néz ki hogy ő a nyugodtabb, míg Renee a bármit a cél érdekében. ;) Persze csak most került képbe, szal bármi változhat. Rem a holnapi részből kiderül mi is lesz. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, ezt a 24 promot láttad?

AZt hiszem ebből és a rész végéből már tudjuk mire is számíthatunk itt még. ;)

Jack lesz a visszafogott. XD

Még nem, otthon megnézem, köszi :P

 

van felirat a 12. castle.höz.

Végre. Köszi a hírt. Kezd már a House-hp-s és Dexihez hasonlítani ez a gyorsaság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel látom, hogy van itt pár LOST rajongó valaki elmondaná nekem, hogy mi köze a Dharmának a LOST-hoz? Mert van egy dharmás nyakláncom (még 1 nagyon régi lányismerősömtől kaptam ajándékba, ki még mindig kedves a szívemnek és általában szerencsét hoz, ez + a chewbacca a kabalám a viszgákon) és páran már szóltak, hogy a jel megjelenik a Lostban is, de nem kérdeztem még hogy milyen szerepet tölt be, mert annyira nem érdekel, de ha valaki most leírja nekem annak megköszönném :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dharma

 

Spoiler:

A Dharma Kezdeményezés egy, Alvar Hanso nevű üzletember által finanszírozott kutatási tevékenységet folytató csoport volt, mely az 1970-es években jött létre, s melynek elsődleges célja volt a Lost helyszínéül szolgáló Sziget megtalálása és felderítése. A Dharma Kezdeményezés vizsgálta a sziget különleges elektromágneses, kazimir, pszichológiai, zoológiai és parapszichológiai jelenségeit, és próbált rájönni, hogy hogyan használhatná mindezt fel a Világ megmentésére.

 

A dharmásokat azonban a '90-es években megölték a Sziget őslakosai, és csak elvétve maradt belőlük életben egy-egy, azok is elmenekültek a Szigetről.

 

Természetesen a Dharma csak a Lostban létezik, amennyire én tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat spoiler a junkie-ról! ;)

Spoiler:

- Spinoff-ot kap a Supernatural - netes spinoff-ot. A Ghostfacers-t a TheWB.com fogja bemutatni, de felkerül a CW oldalára is. A 10 három perces rész forgatása el is kezdődött. A sztori szerint a srácok egy kísértetjárta színházat derítenek fel. Vendégszereplő: Kelly Carlson.

- Amúgy Sam és Dean féltesója is szerepet fog játszani egy elkövetkező SupNat-epizódban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: 2x14

 

Nagyon jó kis rész volt ez is. Fordulatosnak nem mondanám, mert simán ki lehetett találni ki a gyilkos már az első pillanatban, de maga a körítés mint mindig oltári. Kate és Castle cívódása oltári, és én akkor is várom, hogy legyen már valami köztük. :)

 

 

24: 8x5

 

Hát az eddigiekkel ellentétben ez egy elég langyi rész volt. Minden mással foglalkoztak csak a fő szállal nem, vagyis csak kicsit. Persze szépen kell ezt felépíteni, de akkor is. :D Renee nem tudom miért de idegesít, Jack nagyon a háttérben vagy, remélem ez még változni fog. Gondolom mostantól beindulnak majd a dolgok.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Az egyetlen problémám az epizóddal az az volt, hogy túl hamar vége lett. :) Még mindig suttyó taktikának tartom az íróktól, hogy csak az utolsó epizódok következtével csináltak igazán nagy főgonoszt Samuelből. Rendben van, eddig is követett el gyilkosságokat, meg rombolt le épületeket, de valahogy egyik eset után sem éreztem azt, hogy Samuel gonosz lenne, maximum a módszereiben volt némi kivetni való. Viszont a város elpusztításával átlépett egy olyan határon, ahonnan már különösen gonoszan viselkedik. Például ez az Elivel elkövetett lövöldözés hatalmas ötlet volt a részéről. Szegény Lydia... Megjegyzem, nagyon jól ábrázolták a halálát, Samuel még az utolsó pillanatban elárulta neki, hogy mire készül, mert úgy vélte, hogy ennyivel tartozik neki. Aztán halálával eltűntek róla a tetkók is. (Amit még a drága forgatókönyvírók még mindig nem magyaráztak meg, hogy a fene vinné el őket egytől-egyig. :D) Érdemes megfigyelni, amikor mutatják a Lydia holttestére bámuló tömeget, és a háttérben látszik a Tatoo Girl plakát. Laurent is találat érte, remélem nem fog meghalni. És hosszú szünet után Tracy Strauss is visszatér a történetbe. Parkman viszont egyre jobban kezd idegesíteni. Először a főzőcskés mindennapjaival kergetett az őrületbe, most pedig ez a viselkedése, amikor semmire nincs tekintettel. Lehet, hogy ez a karakter varázsa, de amikor bezárta az elméjét én Mattet tartottam bunkónak. :D Durva lenne, ha odáig jutnánk a történetben, hogy Peterrel nagy spanok lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Jó rész volt :D Szerencsére nem volt Hiro, mostanában sokat idegesített. Sylar-szál megint jó volt, remélem, végül Peterrel összehaverkodnak, ezt nagyon bírnám :D Lydiát sajnálom, sajnos Samuel terveibe nem nagyon fért bele :)

 

24

 

Szerintem nem volt ez rossz rés, és Renee miatt. Én nagyon csípem, milyen durva volt most is :D Azért remélem, a végére valahogy magára talál.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Szegény Sylar meg Peter. Matt nagyon rossz irány felé halad, nem kéne ezt tovább folytatnia. Arról nem is beszélve, hogy Sylarnek van hazugságérzékelő képessége, amivel megtudta volna, hogy Matt sántít valamiben. Claire pedog a vérével feltámaszthatta volna Lydiát. Noah végre megkapta, amit már régóta meg kellett volna. Most meg jön majd a bosszú :)

Tracy-nek nem örültem, de várható volt, hogy felbukkan a sorozatban, így 2 résszel az évadzárás előtt...

 

Vajon most lesz köv. évad? Mert azt hallottam, hogy nem, de az régen volt. Tud valami újat valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: 24:

Spoiler:

Persze nekem is tetszett a rész, nem erről van szó, csak az volt az egyetlen bajom az előző évaddal is, hogy inkább 24: Tony-nak kellett volna nevezni, és remélem, hogy itt most nem 24: Renee... :) Ami még aggaszt hogy gyorsan hagyják el, hogy szenved meg öngyilkosság, mert így elég lassan halad a sztori.

 

24 8x6 promo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.