Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is olvastam már. Én a köv rész nézettségére leszek kíváncsi. Meg a köv részre is. :)
Ha úgy veszük, akkor az első évadot simán kitölthetik a gladiátoriskola eseményei. A második évadban meg jöhet a gyepálás a római légiókkal szemben :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos hát kíváncsi leszek a mai SupNat részre. Bemutató alapján érdekes lesz... :lol:
F*szom ki van vele. Letöltöttem reggel egyet ami a 11-es volt. Majd sulimba egy másik, az meg sz*r volt, most csorogh lefelé a Proper 720p magamnak és a Repack tesómnak :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jubiláltam a Losttal, megnéztem az első részét. :lol: Azt hiszem kap egy esélyt tőlem a folytatásra. :D

Lassan én is rárepülök, már itt ugrálnak a DVD-k előttem, csak még előtte szeretném letudni a House, az NCIS és a Castle aktuális évadjait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a mostani Frindzs se vette fel az elejtett fonalat. Helyette kaptunk egy újabb dolgot amit talán elővesznek még. Amúgy ez a rész is klassz.
Hááát, állítólag a Lost is valamikor a harmadik évad körül indult be :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a LOST az 1. évad 1. részével indult be és egy másodpercre sem állt le. Fanatikus vagyok? Meglehet... de ilyen (szerintem!!!) tökéletes sorozatot még nem láttam, talán csak a 24 ilyen még!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az első évad is teljesen a Lostból, csak más. Ott még leginkább csak egy survivor és a karakterekre koncentrálnak(ami persze tök jó, mert baromira drámai "néhány" rész belőle), a későbbi évadoknál meg sztori-központú az egész. Csak az a kérdés hogy kinek melyik jön be jobban.. De azért is jó a harmadik évad, mert az átmenet a kettő között.

 

Amúgy mellékesen jegyzem meg, hogy kikerült a premier első pár perce. De nem éri már meg most megnézni pár nappal a premier előtt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.