Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez mi is lenne pontosan? Ez nekem új. :)
Afféle összefoglaló rész amit Benji narrációzik. Először bemutatja a főszereplőket aztán pedig összefoglalja az ötödik szezont.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehet, hogy adnak egy alternatív befejezést az egésznek :)
Az még jobb lenne. Szinte már látom magam előtt hogy a diákok akik akkoriban fognak tanulni Spartiékról azzal jönnek a tanárnak hogy a sorozatban jobb volt. Lehet hogy már most azzal boldogítják a tantókat hogy órán szóba hozzák. Biztos kiakadnának a tanárok ha a tanulók megkérdeznék tőlük hogy miért küldte Lukrécia brézni a szolgálót. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még jobb lenne. Szinte már látom magam előtt hogy a diákok akik akkoriban fognak tanulni Spartiékról azzal jönnek a tanárnak hogy a sorozatban jobb volt. Lehet hogy már most azzal boldogítják a tantókat hogy órán szóba hozzák. Biztos kiakadnának a tanárok ha a tanulók megkérdeznék tőlük hogy miért küldte Lukrécia brézni a szolgálót. :D
Mehet biológiai órára is a film. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2x13: tudták fokozni a múltheti részt, de még hogy. Nagyon jó volt, az eddigi talán legjobb epizód.

 

Mikor néztem - még 2 hete :D - engem is eléggé ledöbbentett a doloog. Simán azt hittem, hogy elmenekül a gyilkos, de így legalább nagyobb dolgok felé evezhetünk, és bár a Castle sosem a húzós történetszálakról szólt, most talán kicsit változik. :D

 

Karrde: ma 24 jeeeee! Bár nem hiszem hogy ma meg tudom nézni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már jó lenne látni Castle-ból a 2/14-et is, mivel ma jön a következő.

No meg 24 :D És Heroes meg House (ebből még nem láttam a múlt hetit sem) :D

Csak nem tudom, mit fogok tudni megnézni, ugyanis ma fogászatra megyek meló után, és hiába van időpontom, a fogászaton ez nem garancia semmire, akár 2 órát is ott ülhetek majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry O' Quinn narrálásával az állatkirály sakkos promó:

 

 

Én is megnéztem a 6x00-t, és lenyűgöző hogy mennyire összeáll egy egésszé az elmúlt öt évad. És hogy a 5x17 csattanója milyen teljesen más megvilágításba helyezte az eddigieket.. áhh, fantasztikus az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a 06X00 most akkor milyen rész?Én azt olvastam, hogy febr. 2-án van a szezonnyitó duplarész, amiből kiderül, hogy mi történt a bomba felrobbanása után. Amúgy az én kedvenc szereplőm Ben, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az ő sorsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden LOST évad premiere előtt volt egy nulladik rész, aminek semmi más célja nem volt, csak felfrissíteni az eddigi történéseket az ember fejében. Ergo ÖSSZEFOGLALÓ rész! a 6x00-val sincs ez másként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden LOST évad premiere előtt volt egy nulladik rész, aminek semmi más célja nem volt, csak felfrissíteni az eddigi történéseket az ember fejében. Ergo ÖSSZEFOGLALÓ rész! a 6x00-val sincs ez másként.

Ja köszi! Akkor nem maradtam le semmiről ezek szerint, bennem még élénken él mind az 5 évad. Én most azon vívódom, hogy nézzem e most angolul a 6. évadot , vagy várjam e meg, míg magyarul elkezdik adni, mert eddig minden részt magyarul láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmiről sem maradtál le... de ajánlom a 6x00 epizód megtekintését (akár full angolul felirat nélkül) mert frankón "rákészít" az új évadra.

A magyar kezdésig még pár hónapot várni kell (bár ugye itt is előbb az AXN adja majd le magyar nyelven, aztán majd valamikor nyáron vagy ki tudja mikor kezdi el a retkes klub). Természetesen a döntés a tiéd, melyiket akarod nézni. Én még a fliratot sem szoktam megvárni LOST esetében mert egyszerűen nem bírom kivárni a fordítást. Ez van. Éppen ezért minden epizódot legalább 2x nézek meg... egyszer a nyers angol szöveggel, aztán felirattal... és majd mikor szinkronosan is lesz akkor szinkronnal is. Szóval ha nem akarsz még sokat várni, akkor kezd el te is felirattal nézni... (mondom mindezt úgy, hogy én egyáltalán nem követem ezt a manapság egyre divatosabb "én mindent eredeti nyelven nézek mert az mekkora máyer dolog.... te szinkronnal nézed, ehh te gyökér vagy" hozzáállást és véleményt.)

 

A döntés a tied!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezúttal angolul fogom nézni, lévén utolsó évad, nem akarok lemaradni. Nálam ez a szinkron dolog amúgy tök változó. A Szökés-t annó szinkronnal kezdtem nézni, és miután lement az első évad, elkezdtem angolul a 2-at és végül a többit is feliratosan néztem. A Lost-tal mivel nagyon el voltam maradva, az egészet szinkronosan néztem, majd a Rejtély-t, és most a 24-et is. (24-be most tartok a 2. évad 3/4-énél)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Jó kis rész volt. Örülök, hogy Sylar és Peter végre barátok lettek, de nem nagy jövőt jósolok a skizofrén srácnak :P

Remélem Claire és HRG ott marad alul, nem fognak hiányozni :D

Samuel meg egész durva lesz :o A Central Parkban akar gyilkolászni :para: De majd a kis csapat elintézi (legalábbis remélem :P )

 

No, I am a hero :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Rég volt már ilyen, hogy olyannyira lekötött egy Hősök epizód, hogy rövidnek éreztem. HRG múltja egyszerűen zseniális, bebizonyították, hogy még mindig van lehetőség a karakterben, és Thompson is előkerült egy kis vendégszereplésre. Sylar újból jófiú lett, ez már a harmadik évadban is tetszett. :para: Viszont a tükrökkel nem voltam megelégedve. Egyre több ilyen megmagyarázhatatlan dolog kerül elő ebben az évadban. Először az öntudatra ébredő jós tinta, most meg ez. Az még oké, hogy az a Damien fickó hívja elő az emlékeket, de hogy vetíti ki a tükrökre úgy, hogy Claire is lássa? Várom az utolsó részt, és a nagy leszámolást. És persze azt, hogy kiderüljön, hogy ez az utolsó évad, vagy sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az évadnyitó dupla részt (LOST)

 

Egyelőre nem tudom szavakba foglalni a látottakat. Ilyen nincs. Ez a sorozat tényleg a világ legjobbja minden túlzás nélkül.

 

Megnézem még felirattal is és után bővebben írok.

 

ELKÉPESZTŐ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lost az csak egy szó nem? :yeah:

Na jó lehet h nekem is tervbe kéne vennem, hogy megint nekiugrok.

Én abbahagytam az első évadnál...

Az élmény három szavas. :)

Mindig is mondtam neked hogy nézd a Lostot, végre tényleg igazán rászánhatnád magad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EZ lesz az utolsó évad nem? Mert ha igen, akkor megvárom a végét és darálok egy jót. :yeah:
Ez lesz. De amúgy a Lostnál nem tudom mennyire jön ki darálásnál a lényeg, nem arra tervezték.

Május végén lesz a sorozatfinálé, addig bőven van időd ledarálni hogy együtt nézhesd velünk a végét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.