Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Á, bazz :D

 

"Andy Whitfield, who’s currently starring in the Starz drama Spartacus: Blood and Sand, has been diagnosed with Non-Hodgkin Lymphoma and will begin treatment immediately in New Zealand. As a result, production on the second season of Spartacus — which was scheduled to get underway later this month — has been delayed.

 

Whitfield’s cancer was detected early and his prognosis is good. “I’m receiving excellent care, and am feeling strong, positive and determined with an army of support behind me,” said Whitfield in a statement.

 

“Our thoughts and prayers are with Andy,” said Starz president Chris Albrecht. “His health, of course, is our primary concern. He has our complete support during this difficult time.”

 

 

Itt van magyarul a hír.Ez azért kemény.

 

http://www.sg.hu/cikkek/73016/leallitottak...ozat_kesziteset

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost a 4. évad végén.

ELég sok időm volt mert kicsit betegeskedtem szóval a munkát felfüggesztettem.

DE! Hát bakker most végeztem a fináléval és...hát mondjuk úgy hogy ez a sorozat a "better every season" kategóriába tartozik.

Tetszett a 3. évad zárója is, na de ez...csodaszépen fel volt építve.

Spoiler:

Eszméletlen jó volt ez az évad. EGyre jobb évadról évadra, mint ahogy azt már írtam. John a legjobb, és Bent is imádom. Ahogy John vezette a népet a régi barakkokhoz és végülis mindent tudott, csak hát nem sikerült megakadályoznia. Ismét teletették az évadot rejtélyekkel és már nem is kell igazán mindenre választ keresni, most már rájöttem. Jacobra nagyon kíváncsi vagyok és a füstre is, és ahhoz persze ide jön Jack apja és Claire is. Nagyon rejtélyes. Hiszen azt mondták neki hogy csak ő nevelheti fel a gyereket. Ami még nagyon izgatott történésileg, az Richard. Elég idősnek kéne lennie, ha minden idősíkban ott van, és nem öregedett semmit. Fura hogy az egész évad arról szólt hogy ott a hajó, de csak nem tudnak felmászni rá, és mikor meg igen...hát buuum. Sajnáltam Michaelt de megérdemelte, hisz nagyon csúnya dolgot tett pár évaddal ezelőtt. Viszont kíváncsi leszek Jin hogyan menekül meg. Aminek viszont határtalanul tudtam örülni az Des, és hogy végre ismét együtt tudott lenni a barátnőjével. Neki drukkoltam a legjobban, hisz ő aztán tényleg jó ember volt és sokat, ha nem a legtöbbet szenvedte el a boldogságért. Az is fura volt még az évadban hogy betették Franket, a pilótát, aki mindig segített. Egy olyan karakter aki egyszer sem kavarja a sz-rt? :D Ez nem a Lostra vall. :D És hát a Cliffhanger...John nem halhatott meg. Vagy ha igen remélem a sziget feléleszti vagy bármi, de a legkúlabb karakter nem halhat meg. Nyílván nem is fog. :D

 

Most kicsit visssza kell vennem a részek nézéséből, most nagyon gyorsan utolérném a sorozatot, de hát ha Oldie írásai igazak, és nekem is annyira be fog jönni, akkor nehéz megállni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST S06E07

 

Spoiler:

Gyönyörű rész volt! Nem hittem volna, hogy Ben -t még sajnálni fogom, de amikor a végén csak állt ott, összezuhanva....nagyon megesett rajta a szívem. Egy rész alatt teljesen rendbe rakta magát nálam. Csillagos ötös epizód!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kuadr. Széles vigyorral olvastam az írásod. Ha tudnád mi jön még, 100 defibrillátor se segítene rajtad. :D

Ilyenkor tudod hogy rohadj meg Ody? :D Persze én is szeretek ilyen szerepben lenni, mikor mondom másoknak hogy "nem tudod mi vár még rád ha továbbnézed". :D Én fogom Dzséjtnek mondani stipi stopi. :D

SZóval akkor defi legyen feltöltve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is picit visszaveszek a tempóból, mert még odébb van a hatodik évad magyarul. A szinkronhangokat meg már túlságosan megszoktam és megkedveltem, hogy áttérjek a feliratos verzióra. :D

 

De azért az elég durva lesz, hogy áprilistól meg már jön a Fringe is, szóval a sok defi le fogja csapni az egész paksi erőművet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha értem.... ahogy te a LOST-nál... én a Fringe-nél várom a szinkronos 2. évadot... de már nagyon.

 

Na... tán április 12-én indul magyarul az AXN-en a The Final Season (LOST).

(AXN mindig elkezdni adni a sorozatot még mielőtt odakünn befejeződött volna az évad... retkes klubhoz csak később kerül, de sajnos AXN a Fringe-t nem adja :D)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem-nem, legalábbis nem tudom, hogy a Retek Klub mikortól kezdi adni a második évadot, de odakint most volt két hónap szünet a második évad kellős közepén. Ezt fogják most folytatni.

Adhatnák már a Fringet szinkronosan mert én azt néztem eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Odavágott az eheti epizód is. (most talán jobban, mint szokott)

Spoiler:

Hurley poénjai ott voltak, mint mindig, bár én már kissé hiányolom Sawyer humorát is. Most, hogy megtudtuk Ben motivációját és kicsit jobban megismerhettük a karaktert, már közel sem olyan ellenszenves számomra, mint korábban. Különösen az ALT-beli alteregója volt szimpatikus, ahol ezúttal a helyes döntést hozta meg, Alexxel kapcsolatban. Most először vettem észre ilyen jellegű utalást az ALT és a szigetes idősík között. Emerson tényleg jó színész, megindító volt a monológja Ilanának. A csajtól pedig rendes volt, hogy "befogadta".

Sawyerrel ellentétben Jack jellemváltozása tetszik, sokkal magabiztosabb és céltudatosabb, mint korábban. A dinamitos jelenet hatalmas volt. :lol:

Az epizódzáró montázs is tetszett, megható volt. A vége pedig WTF, Widmore felbukkanásán nagyot néztem. Vajon hogy talált a szigetre és mit takar, hogy "folytassuk a terv szerint"?

Érdekesen alakulnak a dolgok, várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 6/14 :D

 

 

 

Meg lehetett nézni, de volt már jobb rész is. Most nekem van olyan érzésem, hogy nem akar teljesen összeállni ez az évad? Vagy csak az a bajom, hogy jobb volt egyben nézni az évadokat? :lol: Jack azért hozta a régi keménykedős formáját :D </div>

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.