Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Spartacus

 

Frenkie...

 

 

Batiatus nem vált ám normálissá, és ezt nagyszerűen elintézték azzal az őrös jelenettel. Nekem elég fura lett volna, ha ennyire jó viszonyba kerültek volna. Hannah megint remekül hozta azt az őrültet amikor lehordta Spartacust mert ráemelte a kezét az őrre. :clap2:

 

 

 

Szerintem az volt, hogy a tekintélyét azért meg kellett tartania.Azt mégsem engedheti, hogy egy rabszolga egy őrre támadjon.De Sparta nélkül egy nulla lenne, és ezt ő is tudja.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

Spoiler:

Csak azt tudom mondani, amit Frenkie. Mészárlást követelek. Remélem Spartacus a kis patkánnyal fogja agyonverni a szőke patkányt. De az az őr is megér egy misét, bár szerintem őt Crixus fogja széttépni (van egy olyan gyanúm, hogy az az őr ki fogja nyírni Crisxus csaját). Varro meg... Jézus, bele se merek gondolni, milyen érzések keringhettek Spartacusban. Én tuti inkább nekimentem volna az őröknek.

Batiatus egy kétszínű kígyó, de azért rendes Spartacissal, hiszen borral kínálta, játszott vele. Persze nem szabad elfelejteni, hogy lazán kinyíratta Spartacus feleségét, és most sem törte össze magát, hogy megvédje Varrot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Batiatusnak nem volt más választása.Őt csak egy dolog érdekli.Minnél feljebb jutni a ranglétrán.Bármilyen áron.Különben neki Varro annyit jelentett mint egy bogár a talpa alatt.Egy átlagos gladiátor volt, ráadásul ki is fizették neki.Nagyon jó karakterfejlődést érzékelek.Sparta-ban úgy fog forrni a düh, hogy mindenkit legyak aki az útjába kerül.A tippem az, hogy a lázadás akkor fog indulni, mikor Spartacus megtudja, hogy Batiatus ölette meg a feleségét és addigra - ahogy Dzséjt is említette - Crixus nőjét is megölik.Most néztem utána, hogy a Crixust játszó színész 40 éves.Nem semmi ahogy kinéz ilyen idősen(gondolom 2009-ben forgatták le a sorozatot, és 1969-es születésü).Áldom Oldie-t hogy lelkesedett érte, mert nekem ez a sorozat a 24 szintjén van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem az volt, hogy a tekintélyét azért meg kellett tartania.Azt mégsem engedheti, hogy egy rabszolga egy őrre támadjon.De Sparta nélkül egy nulla lenne, és ezt ő is tudja.

Spartacus

 

 

Persze az volt, hiszen érdeke fűződött hozzá. De látszik, hogy ez a viszony micsoda pengeélen táncol. Eddig ugye a saját karrierjét Sparta győzelmeire építette, hogy azzal válljon ő is elismerté. De most, hogy Calavius így megbecstelenítette, nem tudom, hogy mennyire fog a továbbiakban ez a kapcsolat életben maradni. Sparta immár nem lesz több neki, mint egy mezei gladiátor, bár az tény, hogy így is szép pénzt fog érte bekaszálni. De ugye nem ez érdekelte őt legfőképp, hanem az, hogy a magasabb körök elismerjék, akár úgy is, hogy politikai karriert vállal.

 

 

Amúgy javaslom, hogy kezdj bele a Rómába is. Dupla élvezet :clap2: Nagyon jó kavarások vannak ott is az ambíciókért és a perverzió ott talán még inkább megmételyezi az egész kort. Sajnálom, hogy nagy csaták nincsenek benne, de ezt a Spartacus szépen kiegészíti a véres jeleneteivel, még ha eddig azok se grandiózusak. Remélem Withfield sikeresen kigyógyul a rákból, mert nehéz lenne immár más színészt elképzelni Sparta helyére. Tényleg egy remekül felépített karakterről van szó, melyhez már betársult az ő ábrázata. Megjegyzem, azért Crixus alakítója se semmi. Belőle jobban kinézzem azt, hogy egymaga is képes lenne szembeszállni a római légiókkal. Hozzá képest Pullo is egy kismiska. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a legfölső az örökös favorit.

 

Jaja ez volt már. Az részben az én művem mert én szedtem ki hozzá a képeket, fordítottam le és raktam rá a szöveget. :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A One Piece harmadik évadját is kivégeztem... Igazad volt, kudar... Tényleg nagyon megható volt a kis Chopper története. :clap2: Sanji mellett a másik kedvenc karakterem a Szalmakalaposok közül. Bírom azt az idétlen lépéshangát. :) Wapol az előzőekhez képest meglehetősen gyenge főgonosz volt. De azért gonoszságban nem maradt el a többiektől, sőt, ez már a második igazán jellegzetes röhögés Arlong óta. ;) De most már tényleg irány Arabasta! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi, igen most már értem mire célzol. Hát kíváncsi leszek mit kezdenek vele.

 

Lost 6x2

Spoiler:

Hát nagyon ütős volt ez a dupla kezdés. Nagyon nem tetszett az elején a templom, és az új többiek, de aztán megtetszett. Főleg hogy már ők is az ellenségei Johnnak. Most még így nevezem, amíg nem tudom a rendes nevét. A hamu ötlet tetszik, olyan mint a SupNat-ban a só. Kíváncsi vagyok Juliet mire utalt azzal hogy sikerült. Viszont Sayidot tényleg sikerült feléleszteni, vagyis meggyógyítani amit azért remélem. :clap2: Viszont a Lockeos rész, jajj istenem nagyon durva dolgok fognak még itt a múltról kiderülni úgy érzem. Honnan ismeri Richardot. Gondolom jó hosszú múltjuk van. John olyan most mint egy rohadt terminátor, senki sem állhat az útjába. Az alter szál meg érdekes, mert kíváncsi vagyok mire akarnak majd vele kilyukadni. Ugy most még full érdektelen, mindenki a szigetre kíváncsi. De ha esetleg az lenne a sorozat vége, hogy mindenki meghal, de az alterben mindenkinek összejön az élet, és újra egymásra találnak, akkor lenne értelme, mert ugye a sok szenvedés árán felrobbantották a bombát, ami létrehozták maguknak azt a világot amiben tovább élhetnek. Azt tudom hogy a köv rész nem lesz épp a legjobb, pontozás alapján láttam, de azért várom!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most már tényleg irány Arabasta! :D

Én is imádom Chopper, meg amikor dícsérik, ő meg elkezd "szabadkozni". Egyik legmeghatóbb jelent az egész soriban amikor a

Spoiler:

Doki meghal, persze nem azért mert Chopper megmérgezte, hanem mert megölték de akkor is. Mikor rájönnek, hogy a koponya mit jelentett, na ott kész voltam. Szegény, de innentől jó sora lesz. :D A főgonosz tényleg nem nagy szám, de majd most jönnek az igaziak. Croco-boy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pokoli Édenre a válasz fordított: eredetileg az RTL-klub "Eltűntek" néven sugározta, aztán jött a Pokoli éden, amit az AXN agatott rá, aztán rájöttek, hogy ez elég gáz, szerintem azóta megint Eltűntek, bár ebben nem vagyok biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyári első szezonos DVD-ken akkor nem azzal a szinkronnal vannak mint amivel a retkesen mentek? Csak azért mert azokon "Pokoli éden+alcím" formában mondja be az ipse. A második és a harmadik szezonnak csak TV-ripesen tudtam utánanézni és azokon már "LOST+Eltűntek" mondódik be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyári (ami nekem is van) első évadon Pokoli Édent mond, de a "szinkron az AXN megbízásából készült", tehát ez már az AXN-es verzió. EZ annál is inkább igaz, mivel én az RTL-klubbon kezdtem el nézni a részeket, és ott 2007-ben 1000%, hogy Eltűnteket mondtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megtudtam volna a választ ha az előbb végignéztem volna valamelyik részt. :D

 

én az RTL-klubbon kezdtem el nézni a részeket
Hát nékem ez kimaradt mert akkor kezdtem el nézni a sorit amikor a retek már a második szezonon is túl volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Persze az volt, hiszen érdeke fűződött hozzá. De látszik, hogy ez a viszony micsoda pengeélen táncol. Eddig ugye a saját karrierjét Sparta győzelmeire építette, hogy azzal válljon ő is elismerté. De most, hogy Calavius így megbecstelenítette, nem tudom, hogy mennyire fog a továbbiakban ez a kapcsolat életben maradni. Sparta immár nem lesz több neki, mint egy mezei gladiátor, bár az tény, hogy így is szép pénzt fog érte bekaszálni. De ugye nem ez érdekelte őt legfőképp, hanem az, hogy a magasabb körök elismerjék, akár úgy is, hogy politikai karriert vállal.

 

Amúgy javaslom, hogy kezdj bele a Rómába is. Dupla élvezet :D Nagyon jó kavarások vannak ott is az ambíciókért és a perverzió ott talán még inkább megmételyezi az egész kort. Sajnálom, hogy nagy csaták nincsenek benne, de ezt a Spartacus szépen kiegészíti a véres jeleneteivel, még ha eddig azok se grandiózusak. Remélem Withfield sikeresen kigyógyul a rákból, mert nehéz lenne immár más színészt elképzelni Sparta helyére. Tényleg egy remekül felépített karakterről van szó, melyhez már betársult az ő ábrázata. Megjegyzem, azért Crixus alakítója se semmi. Belőle jobban kinézzem azt, hogy egymaga is képes lenne szembeszállni a római légiókkal. Hozzá képest Pullo is egy kismiska. :D

 

Lassan elkezdem a Rómát is.Sparta és Batiatus kapcsolatára én is kiváncsi leszek a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nem is volt időm írni, de SupNat okés volt, tényleg nem volt a legütősebb rész, de a kövi jobban tűnik. Persze szerintem ígyis hozta ez a rész a szintet.

 

Karrde a 24 meg hát vegyes nagyon. Érdekesen alakul, de elkövették a legnagyobb hibát amit el tudok képzelni, a rész végén a cliffhanger. Csak ezt akartam elkerülni mert már annyira klisés... de meglátjuk mi lesz.

 

Spartara még mindig nem volt időm a rohadt életbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde a 24 meg hát vegyes nagyon. Érdekesen alakul, de elkövették a legnagyobb hibát amit el tudok képzelni, a rész végén a cliffhanger. Csak ezt akartam elkerülni mert már annyira klisés... de meglátjuk mi lesz.

Ajaj. Na majd én is megnézem, ahogy tudom, vagyis ez felirat függő. Majd írok róla, ha láttam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj. Na majd én is megnézem, ahogy tudom, vagyis ez felirat függő. Majd írok róla, ha láttam :D

ja nem sztem félreértettél, én az előző részre gondoltam. Te azt már jó rég láttad.

Spoiler:

Arra gondoltam, hogy megint beépített ember van a CTUnál. SZámomra már annyira lerágott csont, hogy csak na. De mondom, meglátjuk mi lesz.

 

Ezt pedig az SGUhoz találtam. Bíztató! :D

sgu.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: humorban visszafogott rész volt, pláne az elején. De hát érthető, elvégre... :D

Spoiler:

Kate lakása felrobbant, én sem vicceskednék ilyen helyzetben. Amúgy Karrde, jó film ugrott be mindkettőnknek a megoldásra :D Castle meg egy mesterlövész :D

 

Cuki ez a cukimimusz az SGU-s képen. Tuti barátságot akarnak majd kötni a Destiny legénységével :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ja nem sztem félreértettél, én az előző részre gondoltam. Te azt már jó rég láttad.

Ja, így már oké. Van abban valami, amit írsz.

 

Castle: humorban visszafogott rész volt, pláne az elején. De hát érthető, elvégre... :D

Van legalább valahol angol felirat hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.