Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

KisKósa OP

 

Hát ja ha jól számoltam 13 filler rész van. De itt van egy leírás a részekről, hogy meik filler illetve nem, és hogy mettől meddig tartanak a történeket. ÉN azt javaslom, hogy hagyd ki a fillereket, sokkal jobb lesz tőle az egész, és ha a végére értél és utolérted a sorozatot, akkor lesz időd megnézni a fillereket, amik akkor már tetszeni fognak mivel nincs más. :para:

http://onepiece.wikia.com/wiki/Episode_Guide

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST - 6x10

 

Nem volt rossz rész, de érezni lehet az időhúzást, hogy az utolsó epizódokban akarnak szinte minden választ a néző fejére zúdítani. 8 résszel a vége előtt kicsit többet várnék...

Spoiler:

A Desmond=Package dolgot már az előző részben sejtettem, úgyhogy nem ütött akkorát. Az viszont érdekelne, hogy miként hasznos ő a MIB legyőzésében? Sun "nyelvfelejtése" elég röhejes volt, főleg úgy, hogy írni tud angolul, érti is, beszélni viszont nem képes...nem látom értelmét. Arra is kíváncsi vagyok, mihez akar kezdeni Widmore Jinnel és a mágneses mezővel? Ha MIB-et elpusztítani, akkor minek Des? A kiválasztottaknál az nem tiszta, hogy pl. Kate, Claire és Ben miért van kihúzva a listáról, amikor még élnek?

Arra már van tippem, MIB miként fog átjutni a szonár kerítésen, (Sayid) de az még homályos, hogy miért kell minden ki nem húzott kiválasztottnak ott lenni és miért csak az a gép jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ehetivel együtt 3 rész (11-12-13)
Pontosan. Szóval pár doboz nyugtató berendel :para:

 

 

Jó volt az FF, a vége megint meglepetés, de arra simán fogadtam volna előre, hogy Demetri felajánlja "szolgálatait" majd a kolléganőnek :) Annyira adta magát.
Elég gyorsan lerendezték :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt sajnálom, hogy nem folytatódik a színész betegsége miatt.A jövő heti lesz az utolsó.Akkor viszont a felkelést sem látjuk majd.
Ha minden igaz akkor a kezelés sikeres. :para:

Felkelésnél meg szerintem tuti megjátsszák azt amit a 300 végén láttunk. Sparta elmondja a nagy monológot, majd mikor beviharoznak az őrök vagy más katonák a ludusba, felkapja a kardját és elkiáltja magát: Kill them all!! End credit. Öregharcos meg adrenalintúltengésben feldobja a talpát a monitor előtt.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle szuper jó volt, ez a dupla rész volt eddig a legjobb bár azt hiszem ehhez kétség sem férhetett.

Nagyon szépen fel volt építve, és hát beigazolódott Dzséjt sejtése. Nem nézel Te egy kicsit túl sok filmet? :D :D

Kíváncsi vagyok mit tartogatnak még a végére.

 

Chuck, hát számomra az egyik leggyengébb rész volt, de az évadban mindenképpen. Unom már rettenetesen ezt a nyüglődést...

De a köv rész biztos sokkal jobb lesz.

 

Lost 6x7

Spoiler:

Imádom Linust. Benne van a top 3 karakteremben. Nagyon jó volt látni a fejlődését és csodálkozom, hogy még tudott hova fejlődni. Nagyon meglepett hogy nem Johnhoz ment hanem maradt. Erre tök jó példa volt az alter szál, és az ottani választások. Tetszett a döntése szóval marad fav karakter! :yes: A jack és Alpertes rész is ütött, de nagyon. Remélem Richard visszanyeri Jacobba vetett hitét, mert én még hiszem, hogy Jacob tudta mit csinál. Az pedig kíváncsi vagyok mit jelent hogy akit megérintett az ajándékot kapott. Mert lehet ez csak annyit jelentett a szereplőink számára, hogy kiválasztottak lettek, de lehet hogy ők is ajándékot, képességet kaptak mint Hugo. Gondolom a szellemekkel való társalgást is jacobtól kapta. de akkor mi van a többiekkel, és mire lettek kiválasztva. Vezessék és védjék meg a szigetet? öljék meg a nemezist?

Viszont most a cliffhanger annyira nem jött be. Most hogy talált vissza Charles? És egyáltalán minek? én spec tök fölöslegesnek tartom ezt a csavart, talán kicsit sok inkább. De persze úgyis jól jönnek majd ki belőle. :D

 

Ja kérdés!!! Amikor Sun megszülte a gyerekét, akkor volt egy szál, hogy Jin épp egy másik babához megy és viszi az ajándékot. Az meg hogy lehetett? Vagyis inkább mikor? Mert azt nem vágtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FF

 

WTF?! :yes: Elég jó kis rész volt! Csak akkor tudom értékelni, ha a következő rész is kijön.

 

Stargate

 

Spoiler:

Na, a mai nap, egy akciódúsabb, sci-fisebb részt láttunk, az alien sztorit kihasználva. Szerintem olyan fajta komp volt a Végzeten a sori elején is. Rush-nak a visszaérkezése logikus volt. És a kettejük közti "megegyezés" is adta magát. Hát persze, hogy a húzott szemű nőhöz futott egyből. Nem dobtam magamat hanyatt az epizódtól, de határozott a fejlődés. Tetszik, hogy a legénység feltalálja magát, hogy gazdálkodik. Van még potenciál ebben a sorozatban és ennek örülök. Remélem, ilyen irányba haladnak tovább! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május 23-án, a LOST fináléját követően lesz egy Jimmy Kimmel Live különkiadás, a Jimmy Kimmel Live: Aloha to Lost, melyben a két showrunner szólal meg pár színész kíséretében és alternatív befejezéseket is megismerhetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Lost:

 

Spoiler:

Charles pont amiatt tudott visszatalálni,hogy az Ajira repülő kilyukadt a szigeten. Őket követte.

 

A Benes rész pedig nekem eddig évad BEST. Elképesztő, felraktam mp3-ban az ipodomra és hallgatom újra meg újra, akkora színészi játékok vannak benne. A dinamitos jelenet pedig... pfú... BEST LOST jelenet EVER.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, igen aztán belegondoltam hogy mik is történtek Charles körül, és rájöttem miért van ott, de akkor se jön még be annyira az ötlet. Talán a mai rész után.

 

Obi,hát ez a Jines visszaemlékezés nekem nagyon nem esett le. De köszi hogy leírtad mert ez még egy sötét folt volt. Persze van még pár ilyen, amire inkább csak találgatások lehetnek.

 

Justifiedot nem néz senki? ne is kezdjétek el, lehet én is kaszálom. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x7

Spoiler:

Imádom Linust.
Én utálom. Meg Misit is. Ő az egyetlen színész akinek a képére lazán rá tudom vágni hogy nem szimpatikus. A Fűrészben az az egyik kedvenc jelenetem amikor a fotós csákó elintézi. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OP

Spoiler:

Most tartok a tisztügynökök találkozójánál... Nagyon jóóó! Ennyi filler után különösen. :D

 

Szerk.: Azóta már haladtam egy kicsit... Nem hittem volna, hogy Smoker újból feltűnik. :yes: Ismét nagyon izgalmas a sorozat. :D De az East Blue Sagát még nem übereli. :D Most volt az, amikor Luffy Sanjit utánozza... Az nagyon poén volt! :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Universe

 

Eh, még mindig nem érdemelte ki a Stargate előtagot. Tény, hogy mozgalmasabb, akciódúsabb sztori volt, de merev az egész. Látszik, hogy változtatni akarnak a készítők az eddigi úttal, de ez még nem az igazi. Nekem legalábbis ez jött le. Chloet meg ekkora h*lyének beállítani is ritka alkalmak egyike volt. :)

Spoiler:

Naná, hogy oda kell állnia a plafonba fúrt lyuk alá. Talán azt hitte, hogy a Télapó "kopogtat" ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már van hozzá Frenkie. :) Mindjárt meg is nézem.

 

 

Kivégeztem a Rómát. Hááááát......az első évad jobban bejött. Itt a nagy színészcsereberével jól tönkrevágták az egészet, de amúgy érdekes volt a sztori, még ha izgalmaktól messze is állt. Áciát végig csíptem. Annyira iritáló végig, hogy már imádni való. :) A sok pajzánságra azért dobhattak volna ugyanannyi vérengzést. Elvégre voltak, vagyis lettek volna itt jó nagy csaták. Kár érte. A politikai kavarás már a végére unalomba fulladt.

 

Noh, jöhet immár a Spartacus. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus:

 

Haladunk a végkifejlett felé.

 

Spoiler:

Zseniális rész volt.Sparta ahogy bánkódik Varro halála miatt az nem semmi.Nagyon jó színész a srác, nem csak egy kigyúrt barom.Crixus visszatérése is izgalmas volt.Batiatus meg egy zseniális őrült.Soloniust jól beszivatta, így kerül az arénába.A kis tetűt is gondolom majd mególik.Most, hogy Sparat rájött ki ölette meg a feleségét, szerintem kiírt mindenkit.Már csak az a kérdés Crixust mivel veszi rá, hogy kövesse?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

 

Ezt a sorozatot nem lehet elégé dicsőíteni. Zseniális rész volt.

 

Spoiler:

Batiatus marha jól csinálta. Micsoda kelepcét állított! Crixus visszatérése méltó volt régi jó hírnevéhez. Remek küzdelem volt Periklésszel. Sparta rémálmaitól kicsit tartottam, hogy túl elbagatellizálják, de tévednem kellett. Szépen, érthetően és következetesen tálaltak mindent a néző elé. Az utolsó két-három percet meg széles vigyorral néztem végig. Két rész van hátra még és ezt a fajta végkifejletet meg még fokozni fogják egészen a végéig. A második évadban pedig egész Római Birodalomnak annyi. Ennyi felgyülemlett bosszúszomj után ugyanis nem lesz elég ide az összes légió. :( Csak kár, hogy a történelem másként írta meg az egészet....de lehet, hogy inkább szerencsés(?). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus:

 

Haladunk a végkifejlett felé.

 

 

A kis tetűt is gondolom majd mególik.

 

 

 

Én egy kicsit csalódtam hogy nem nyírták ki. Végig azt vártam hogy legyakják. :)

 

 

 

Spartacus

 

 

Ezt a sorozatot nem lehet elégé dicsőíteni. Zseniális rész volt.

 

 

Crixus visszatérése méltó volt régi jó hírnevéhez. Remek küzdelem volt Periklésszel.

 

 

A harc után jó nagyot koppant. Biztos azért üvöltött mert nem bírta megemészteni hogy Lukri elhúzott.

 

 

 

Két rész van hátra még és ezt a fajta végkifejletet meg még fokozni fogják egészen a végéig.

Közeleg a népirtás. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.