Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Abbahagyta, aztán max egy hónappal rá megszűnt. És már csak azért sem adhatta volna tovább, mert 2000-ben, amikor béfellegzett a TV3-nak a Stargate SG-1 még csak a 3. évadnál járt, és éppen az a helyzet állt fenn, mint most a 10. évad esetében. A Sci-Fi Chanell még el sem adta külföldre a vetítési jogokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sci-fi Chanell 10 év után ledurrantotta a Stargate SG-1-et :):)

Öröm az ürömben, hogy a Stargate Atlantisból megrendelte a 4. évadot :)

 

Ezek után komoly félelmeim támadtak a Battlestar Galacticával kapcsolatban. A két (három) sorozat tavaj-tavaj előtt egymás után ment és erősítették egymás nézettségét. A BSG-t idén kivették (okosok) a Stargate-ek közül, azok máris zuhanni kezdtek. Vajon a BSG megáll-e a saját lábán a Stargate-k nélkül? Remélem igen, durva lenne, ha az is cancelt kapna (bár a Farscape és a Firefly után...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldfighter, netről nem tudod leszedni? Én sajna nem, amit szeretnék, de gondoltam megkérdezem, hátha te igen. Akkor nem kell alkalmazkodnod a retek RTL-hez, meg a többihez.

 

Donát

Nem tudom, mert elégé korlátozott vagyok ebből a szempontból. Nameg ha nincs felírat meg ilyenek sz*rt se ér :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha kitalálnak valami még jobbat helyette... tudom, képtelenség, de hátha

Ami most megtörténhet:

1. A Sci-fi Chanell legnagyobb bánatára az MGM az egész Stargate hóbelevancot eladja másnak (mert csak a sci-fi állította le, az MGM - révén ebből van a legnagyobb nyereségük - folytatni akarja), mondjuk annak a csatornának, ahol kezdte a sorozat.

2. Mozifilm, erről már nagyon sokszor volt szó, és a 200. rész végén a producereket parodizáló producer fickó bejelentette a stábot parodizáló stábnak, hogy zöld utat kapott a film. Ezt eddig mindenki "rejtett utalásnak" vette.

3. Mini sorozat, mint az BSG bevezető minije, csak az SG-1 esetében ez lezáró mini lenne.

 

Hát, ha nem is folytatják, akkor legalább egy jó zárást kapjon. De inkább folytassák :)

 

Mellesleg a 200. rész nézettsége 0.5 pontos javulást hozott az előző hetihez képest, ami kb 500 000-rel több nézőt jelent. Az eheti mondjuk érdekes lesz, mivel a 200. rész marhára megosztotta a közönséget, most vagy elriasztotta a népet, vagy marasztalta. Minden esetre ha stabillá vállna, az érdekes fordulatot vetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hehhhh...

 

http://medicopter117.ffh-fanpage.de/

és itt "Serie" aztán akármelyik évadra rákatt... ez normális? Hogy mire megismétlik az adott évadot, lecserélik az epizódok címeit?

 

Vagy csak én nem vagyok "edzett" sorozatnéző?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most én is elkezdtem nézni a Prison Breaket és nagyon megtetszett, bár még csak azt a két részt láttam. Persze leszedhetném az egséz évadot és lassan már a másodikat is, de akkor tuti megnézem egy pár nap alatt és akk oda az élvezet.

Meg a másik amit nézek az a Bones. Olyan mit a helyszínelők. Ismeri valaki? Az elején elég langyi volt de nem adtam fel és mostanra nagyon tetszik!

És hát hogy vígjátéksorozatot is mondjak: My name is Earl. Már alig várom a 2. évadot!

\m/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide még nem is néztem be. :)

Én alapjában véve a sorozatokat nem bírom. De tavaly az unalmas időkre megkaptam a Stargate Atlantis-t. Egész jó volt, persze vannak benne sorozat-betegségek bőven, de legalább haladnak benne előre az alaptörténetben és valahogy jobb, mint az alapszéria.

Aztán az év elején a kezembe nyomtak egy DVD-t, rajta 'Prison break 1-12' felirattal.

Nagy meglepetésemre egy olyan sorozatot kezdtem el nézni, ami lazán felér a jó filmek adta feelingel. Én azt mondom, hogy csak feliratosan szabad nézni.

Persze hogy a 12 részt rövid időn belül felfaltam.

Tavasszal kaptam meg a sorozatok csúcsát: 24!

Azóta mind az 5 évadot lenyomtam, és nekem nagyon működik ez a sorozat. Ez is szigorúan eredeti hanggal. Persze a Prison is nagyon jó, majdnem olyan jó látva az első évad végét, és a második évad első 2 részét, ami igencsak jó előjelekkel kecsegtet a folytatásra.

Természetesen a lyukas időkre még ott van az Atlantis is.

 

Én azt szoktam, hogy több részt egyszerre nézek. Hetente egy rész a tv alapján szerintem kínzás. Inkább bevárom az egészet és aztán input.

A többi sorozat egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már el nekem hogy miről szól az a 24 és miért ez a címe egyálltalán...THX!

Hát, anélkül, hogy a sorozat sajátosságát lelőném, annyit kell tudni, hogy a Los Angeles-i Terrorelhárító Egység ügyeit kísérhetjük figyelemmel, ezen belül is az egység legtökösebb csávójának ügyeit, akit Jack Bauer-nak hívnak. Főszereplő: Kiefer Sutherland. :)

Nagyon csavaros, a nézőt átverős és izgalmas sorozatról van szó. Látni kell!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kimaradt, hogy miért is 24.

A sorozat real-time-ban játszódik, vagyis a 45 perces rész az 45 percet mutat be. Így a 24 részes évad a Bauer egy napját mutatja be real-time-ban. Hogy miként terrorelhárítóskodik... :) Mindenesetre egyedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.