Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Októbertől lesz majd egy nagyon ütős sorozat, Day Break címen fog futni. Csávónak elég nehéz napja van, sokminden történik vele, gyilkosságot varrnak a nyakába, de ugye semmire sincs válasz. Ma megint felébred, ugyanannak a napnak a reggelén. Átélheti ismét ezt a napot, és más szemmel nézheti az eseményeket. Majd megint, megint, elkezdheti felkutatni az igazságot. :) Kicsit Idétlen időkig fíling. :) Én mindenesetre nagyon várom a sorozatot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy belegondolok, rég nem néztem ennyi sorozatot. TVt egyálltalán nem nézek. Ha van film vagy sorozat ami érdekel, akkor azt inkább leszedem és úgy nézem meg.

Prison Break, SG Atlantis, Bones, My Name is Earl, Smallville, Blade, FF. Na jó most csak ennyi jut eszembe. Ez nem is olyan sok... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég Prison Break utánzatnak tűnik.Még a neve is.

Én valahogy a "Break" szócskán kívűl nem látok hasonlóságot a Prison Break-el. A gyilkosság nyakba varrása itt más tészta, tessék megnézni a trailerét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy a "Break" szócskán kívűl nem látok hasonlóságot a Prison Break-el. A gyilkosság nyakba varrása itt más tészta, tessék megnézni a trailerét. :)

Most, hogy kiemelted, én is sokat várok ettől a sorozattól. Az idétlen időkig az egyik kedvenc filmem,én is imádok eljátszani a gondolattal, hogyha újra élhetném a napot ezt meg ezt másképp tenném. Kíváncsi leszek erre nagyon.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy a "Break" szócskán kívűl nem látok hasonlóságot a Prison Break-el. A gyilkosság nyakba varrása itt más tészta, tessék megnézni a trailerét. :)

Én a Lincoln szálra gondolok, amikor az üdvédcsaj nyomozik hogy fényt derítsen hogy miért akarták börtönbe záratni a palit.Ebben látok hasonlóságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az örök kedvenc a 24, mind az 5 évad. Ha valaki meg akarja nézni, mindenképpen úgy kezdje el, hogy előtte semmit sem tud róla, mert még a szereplők nevei is iszonyú spoileresek, ugyanis bármelyik részben bármelyik főszereplő meghalhat!!!. És ha mondjuk belenézel az 5. évad első részébe, megtudod, hogy még ott is él xy, így nem izgulsz érte az előző 96 részben. Szóval nehéz megállni, de a spoilermentesség kötelező.

Smallville, Battlestar Galactika, Spongyabob, Bűbájos boszik is jöhet minden mennyiségben.

Mostanában bejön még az Elnök emberei (de kizárólag csak a feleség társaságában), meg lassal el akarnám kezdeni a Twin Peaks-eket, és az asszonyka kedvéért a Bír-lak-ot.

 

Ja, és minden csak számítógépen, emberkínzás 1-1 rész között egy teljes hetet várni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactika, Bűbájos boszik

E kettő nekem is, a Charmedet mondjuk csak TVben nézem, bár a mai részről suli és egyéb okokból lemaradtam, dehát erre találták fel a netet (jellemző, már nem is a videóval példázok...).

 

Apropó BSG... Ody, Battlestar Galactica : The Resistance 1. rész : 2006. szeptember 5., azaz MA!

Összegyűjtsem ezek is (magamnak össze fogom :para:)?

Egy hónap múlva meg jön a 3. évad, na az biztos kelleni fog ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Beszarás milyen jó ez a Prison Break! Totál kiakadtam, hogy vége lett a résznke, néztem volna még. Ennyi beteg embert, még nem láttam egy filmben. :)

Én is úgyanígy éreztem Ody. De ha letölteném angolul akkor egy nap alatt végignézném, és akkor elveszne belőle az élvezet.

Mindenesetre rég nem láttam ilyen jó sorozatot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amelyik új sorozatra még felhívnám a figyelmeteket, az a Heroes.

Új NBC sorozat, most adták le az első részét. Kicsit X-men stílus, szóval akinek az bejött, ez is tetszeni fog. Pár emberrel szól a világ több pontjn, akik rájönnek hogy különböznek a többiektől. Különleges képességeik vannak. Persze gondolom a sor majd összehozza őket valamilyen úton módon.

A pilot elég langyin kezdődött, de a végére nagyon jó lett! És már várom a következőt.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszarás milyen jó ez a Prison Break! Totál kiakadtam, hogy vége lett a résznke, néztem volna még. Ennyi beteg embert, még nem láttam egy filmben. :)

Hát ez tényleg állat volt. Purcell úgy nekiesett annak a néhány vadbaromnak, a végén meg úgy nézett ki mint Bruce Willis a "Die Hard"ban. A csákó meg vajon hogy húzza ki a sz*rból a dokicsajt? Mi lesz még itt emberek!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az ért váratlanul, hogy a perverz buzi is hozzájuk csapódott! A maffiózót meg kezdem megkedvelni. A kis doki csajról nem beszélve.  :)

Abruzzi RLZ!!! :) :)

-nem tom h írják, remélem eltaláltam-

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amelyik új sorozatra még felhívnám a figyelmeteket, az a Heroes.

Köszi az ajánlót, érdekesnek tűnik. Ahonnan én ezeket szedem, ott a pilotot most éppen nem látom, de majd megnézem tüzetesebben. Első rész van, de ahhoz még nincs magyar felirat :) Na sebaj, amíg levánszorog, addig csak kerül fel az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól írtad kudar, John Abruzzi. Ő a legnagyobb. :) Tartogat még váratlan fordulatokat a sorozat, de inkább nem beszélek róla, várjátok ki türelmesen... :)

 

Most rohadt sok sorozatot kezdtem el nézni, hisz itt az ősz, mindegyik csatorna beújít pár darab sorival, így van választék. :)

 

Előszőr a Shark-ot harangoznám be, ami kiérdemelte, hogy a kötelező sorozatok közé emeljem.

Spike Lee rendezésében nem csalódtam, a villámdialógusok határozzák meg a sorozat hangulatát. Az alapsztorival kezdeném: A középpontban Sebastian Stark, alias Shark az ügyvédek császára, aki a legmenőbb ügyészeket eszi reggelire mindig. Az egyik sikeres tárgyalás után az egyértelműen börtönbe való védence 6 napra a tárgyalásra egy ártatlan nőt könyörtelenül meggyilkol. Shark ezután remete életmódba Standby-ba kapcsol, és kivonul egy időre a közéletből. Otthon sincs minden rendben nála, válása után az egyszem lányának elhelyezése az aktuális téma a családi életben. A fordulat és a visszatérés pillanata ekkor következik be Shark életében. Ámde nem ügyvédként kéne visszatérnie, hanem az eddig általa porrá alázott ügyészek mentoraként. Itt jön a párhuzam a House-sal, hogy az öregebb tapasztalt mester egy fiatal tehetségekből álló kis csapattal kell offenzív álláspontból pereket megnyerniük. Sharkként James Woods mindenkit leoszt a hihetetlen pörgős beszólásaival, mi meg csak röhögünk a mindenkit kiosztó beszólásain. Párhuzamosan pedig megismerhetjük Shark másik arcát a családi életében. Lehet nem volt olyan nagy figyelemfelkeltő az írás, de a Pilotot azért mindenkinek ajánlom. Nálam pilot alapján eddig 9/10, de kicsit elfogult vagyok, mert nagyon vártam a sorozatot. :P

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde - elméletileg /gyakorlatilag is/ már van magyar felirat hozzá csak igazítani kell kicsit. De sztem az is meglesz hamarosan!

 

Coce: Hát igen, Abruzzi egy állat. Nagyon bírom! :)

 

Ja és ha már sorozat ajánlás van, akkor a sok új közül én még kiemelném a Jericho-t!

Már a 2. résznél tartunk. A történet érdekes, de csak most fog beindulni. Jericho kisvárosában nyugodt az élet, mindenki készül a polgármesterválasztásra, -és a polgármester fia épp hazaér a katonaságtól- mikor a távolban gombafelhőt látnak. Hamarosan elmegy áram, és a kapcsolat a külvilággal. És egyre több jel mutat arra hogy nem csak a közben lévő Denverben volt atomrobbanás. Egyre nagyobb a pánifélelem, amin úrrá kell lenni.

Ez a posztapokaliptikus sorozat bemutatja mit tesznek a kisváros lakói hogy elkerüljék a robbanás következményeit és kiderítség h mi is történt igazából! :) Remélem meghoztam hozzá a kedvet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde nekem is kellene sorozat. Tudsz szedni nekem? Star Trek Enterprise. 3-4 évad.

Akkor ha nem sürgős, ugyanis össz-vissz 3 giga hely van a gépemen :) Nemsokára lesz új nagyobb vinyóm, meg kiírni is fogok dolgokat. Meg most nekem is jön anyag. Utána semmi akadálya. Felirattal jó?

 

Srácok, ezek a sorozatok mind érdekesek, csak ennyit nézni kicsit időigényes :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább kitöröltem Obi hozzászólását, mert itt a Spoilerezés más színnel nem igazán jó, mert tisztán látszik a szürkén a fekete.

Válasz azért: Obi, én is. Kedvenc szereplőm Abruzzi, szóval gondolhatod... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.