Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Obi1 bakker ez még sosem láttam: Lost:

 

Most nézem a Lost 2x2t és a cápa ami megtámadja Sawyeréket, annak egy Dharma logo van az uszonyán. :D Nagyon durva. :)

 

 

Bizony.... emlékszem a LOST.HU fórumán milyen teorizálgatások és kattogások voltak e miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindazt a leírhatatlan élményt, amit ez a sorozat részről részre nyújtott... csak tetézte a fórum olvasás. Néha olyan teóriákba futott bele az ember, hogy hihetetlen.

 

Lehengerlő és megismételhetetlen élmény volt ez 2004-től 2010-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindazt a leírhatatlan élményt, amit ez a sorozat részről részre nyújtott... csak tetézte a fórum olvasás. Néha olyan teóriákba futott bele az ember, hogy hihetetlen.

 

Lehengerlő és megismételhetetlen élmény volt ez 2004-től 2010-ig.

 

 

Dehogyis. 2010-től 2010-ig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 ezt nagyon megértem... mégis a valaha volt legjobb sorozatról van szó! (LOST)

Államvizsga után én is nekiülök és lenyomom egyben az egészet!

Ajaj, az számomra nem most lesz, talán addig még előveszem :P

 

Igen, jó kis easter egg ez.

Észre se vettem, na majd egyszer megsasolom :) Gondolom, egy-egy újranézéssel feltűnnek ilyen apróságok :)

 

Dehogyis. 2010-től 2010-ig. :D

Sajnos :( Pedig milyen jó lett volna úgy nézni végig éveken át :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de fog hiányozni a jó öreg Titus. Hihetetlenül karakteres a megjelenése. :) Doctore pedig kezd rátalálni magára. :D Indiana Jones elbújhat mögötte. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=YRnL_iEUFuw&feature

 

 

Nekem nem igazán. Baromi idegesitő az öreg. A fia simán vinné a boltot, ez meg akadékoskodik és visszafogja őt. Remélem kinyírják az asszonnyal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jobb a Chuck, pedig sosem rajongtam különösebben a Bond-filmekért. Tetszik, ahogy tálalják a dolgokat, Sarah pedig... :love:

 

Amúgy a Breakout Kings önálló sorozat lesz, vagy a PB spin-off-ja?

 

T-Bag karaktere lesz benne, nem csak a színész, ez alapján pedig kell, hogy összefüggjön a PB-vel. Viszont szerepelni fog benne Mark Pellegrino is, aki a PB 4. évadjában meghalt. Na most akkor, hogy is van ez? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem igazán. Baromi idegesitő az öreg. A fia simán vinné a boltot, ez meg akadékoskodik és visszafogja őt. Remélem kinyírják az asszonnyal.

Számomra éppen ezért kedvelhető. Az az igazi régi vágású ludusvezető. Elég csak megnézni ahogy bratyizik a gladiátoraival. Olyan mintha az ő apjuk is lenne, totál tisztelet övezi őt. Quintus meg szinte csak kihasználja őket. Érdekes a kettőjük közti különbség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra éppen ezért kedvelhető. Az az igazi régi vágású ludusvezető. Elég csak megnézni ahogy bratyizik a gladiátoraival. Olyan mintha az ő apjuk is lenne, totál tisztelet övezi őt. Quintus meg szinte csak kihasználja őket. Érdekes a kettőjük közti különbség.

 

Ez viszont igaz. Nagyon különböznek. Valószinü önző vagyok de imádom nézni Quintus szemétkedéseit és ebbe kavar bele az apja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kissé homályos nekem a Chuck alapszituja.

 

 

Miért lopta el az adatokat Chuck régi haverja a biztonsági szolgálatoktól? A végén kiderült, hogy aki lelőtte, a legjobb fej. Ezt se értem. Aztán meg hogyan tud előre látni dolgokat Chuck? Ha ezek az adatok az államtól vannak, akkor ők nem tudják mi fog történni? Kicsit zavaros ez nekem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez viszont igaz. Nagyon különböznek. Valószinü önző vagyok de imádom nézni Quintus szemétkedéseit és ebbe kavar bele az apja. :D

Nagyon érdekes, mert volt ebben az utóbbi részben egy pillanat a nápolyi "sörözgetés" közben, mikor Quintus büszke fiúként nézett az apjára mikor az megemlítette neki, hogy mennyire jó, hogy most együtt lehetnek :) Nagyon várom már, hogy mekkora és milyen lesz a finálé :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kissé homályos nekem a Chuck alapszituja.

 

 

Bryce titka részben majd az évad vége felé derül ki, részben pedig majd a második évad végén (illetve a teljes kép a harmadik évad végén áll össze). Senki sem tudta, miért lopta el az Intersectet és miért éppen Chucknak küldte el. Az elején még úgy vélik, hogy kettős ügynök, szimplán elárulta a hazáját, és Casey is ezért lőtte le.

Chuck nem lát előre dolgokat, csak a fejében egyesülnek a CIA és az NSA adatai (aztán még átesik majd pár frissítésen). Mondja is, hogy az NSA találta meg a hotel tervrajzát (az mondjuk bámulatos véletlen, hogy pont annak a hotelnak a tetejére mentek fel), a bomba vázlatát pedig a CIA találta meg (így ismerhette fel a bombát). Aztán Chusk a Large Marte-ban találkozott a szeb bombakészítővel, akinek köze volt a tábornokhoz is (ez is benne van a bevillanásban), illetve a tábornok a szerb terrorizmus ellen szólalt fel (ami meg akkor villant be neki, amikor a TV-re pillantott), végül volt elég esze, hogy a négy villanást összekombinálja. Külön-külön a hotel tervrajza, a bomba tervrajza, a szerb terrorista és a tábornok nem ér semmit (pláne, hogy két külön kormányhivatalnál volt elosztva az infó), de az Intersect égisze alatt egyesült minden infó, innét tudta Chuck, hogy terrorakció készül. Viszont, ha nem arra a hotelra mennek föl, vagy Casey nem süti el a palacsintás viccét, a tábornokot kiskanállal szedhették volna össze.

Szóval a lényeg: külön-külön összeegyeztetni két kormányhivatal adatát, hosszú és babrás munka. A CIA/NSA is rájött volna a merényletre, csak későn. Az Intersectet pont azért hozták létre, hogy egy elmében egyesüljenek az összetartozó adatok, és így azokhoz azonnal hozzá lehetne férni. Az egyetlen probléma, hogy olyan elmébe töltötték le, ami (még) nem tudja irányítani, így az infó darabosan jön. Illetve van még egy funkciója, ami miatt roppant értékes, de az majd csak később derül ki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes, mert volt ebben az utóbbi részben egy pillanat a nápolyi "sörözgetés" közben, mikor Quintus büszke fiúként nézett az apjára mikor az megemlítette neki, hogy mennyire jó, hogy most együtt lehetnek :) Nagyon várom már, hogy mekkora és milyen lesz a finálé :D

 

 

Ez engem is meglepett. Én azt hittem hogy gyűlöli az apját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez engem is meglepett. Én azt hittem hogy gyűlöli az apját.

Épp a minap néztem meg a Gladiátort is kicsit az ottani fiú.apa viszonyhoz hasonlít az ő kapcsolatuk. De ha jól emlékszem akkor a Vér és Homokban büszkén emlékezet az apjára, szóval lehet, hogy nem ő fogja eltenni láb alól az öreget.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Bryce titka részben majd az évad vége felé derül ki, részben pedig majd a második évad végén (illetve a teljes kép a harmadik évad végén áll össze). Senki sem tudta, miért lopta el az Intersectet és miért éppen Chucknak küldte el. Az elején még úgy vélik, hogy kettős ügynök, szimplán elárulta a hazáját, és Casey is ezért lőtte le.

Chuck nem lát előre dolgokat, csak a fejében egyesülnek a CIA és az NSA adatai (aztán még átesik majd pár frissítésen). Mondja is, hogy az NSA találta meg a hotel tervrajzát (az mondjuk bámulatos véletlen, hogy pont annak a hotelnak a tetejére mentek fel), a bomba vázlatát pedig a CIA találta meg (így ismerhette fel a bombát). Aztán Chusk a Large Marte-ban találkozott a szeb bombakészítővel, akinek köze volt a tábornokhoz is (ez is benne van a bevillanásban), illetve a tábornok a szerb terrorizmus ellen szólalt fel (ami meg akkor villant be neki, amikor a TV-re pillantott), végül volt elég esze, hogy a négy villanást összekombinálja. Külön-külön a hotel tervrajza, a bomba tervrajza, a szerb terrorista és a tábornok nem ér semmit (pláne, hogy két külön kormányhivatalnál volt elosztva az infó), de az Intersect égisze alatt egyesült minden infó, innét tudta Chuck, hogy terrorakció készül. Viszont, ha nem arra a hotelra mennek föl, vagy Casey nem süti el a palacsintás viccét, a tábornokot kiskanállal szedhették volna össze.

Szóval a lényeg: külön-külön összeegyeztetni két kormányhivatal adatát, hosszú és babrás munka. A CIA/NSA is rájött volna a merényletre, csak későn. Az Intersectet pont azért hozták létre, hogy egy elmében egyesüljenek az összetartozó adatok, és így azokhoz azonnal hozzá lehetne férni. Az egyetlen probléma, hogy olyan elmébe töltötték le, ami (még) nem tudja irányítani, így az infó darabosan jön. Illetve van még egy funkciója, ami miatt roppant értékes, de az majd csak később derül ki.

 

 

 

Nagyjából jól írtad le az egészet, főleg annak tudatában, hogy még nem régóta nézed ezt a sorozatot. Majd később tárgyalni fogják, hogy miért pont ő lett kiválasztva arra, hogy az Intersect-et a fejében hordozza. Egész nyomós indoka van ennek is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.