Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural

 

Úristen! Mekkorákat röhögtem a rész közben :lol:

Gondoltam, hogy nagyon jó rész lesz az, mikor átjutnak a valódi életükbe, de hogy ennyire EPIC legyen :o

Eddig az évad legjobbja nálam, nagyon ütős :D

Ha valaki, akkor Mischa valóban magát adta, ha megnézitek vagy olvassátok a twitterét akor tudjátok miről beszélek. A legjobb arc mind a sorozatban, mind a való életben.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=xXEdvPvgyxs

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacusból szerintem ez a finálé volt eddig a legütősebb rész, egyszerűen minden a helyén volt. Kár hogy vége ennek a történetszálnak.

Egyetértek.

 

Engem nagyon meglepett Gannicus felszabadítása, azt hittem, Crixus fogja megölni az arénában.

Így viszont szinte biztosra veszem, hogy látjuk őt még a Blood and Sand 2. évadjában.

A záró képsorok meg számomra elég "megrendítőek" voltak, még mindig sajnálom Batiatust, mindazon szemétségek ellenére amiket elkövetett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nagyon meglepett Gannicus felszabadítása, azt hittem, Crixus fogja megölni az arénában.

 

Lok, történelmi emlékeim szerint Gannicus is egy alvezére Spartacusnak a felkelésben, így nem halhat(ott volna) meg. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek.

 

Engem nagyon meglepett Gannicus felszabadítása, azt hittem, Crixus fogja megölni az arénában.

Így viszont szinte biztosra veszem, hogy látjuk őt még a Blood and Sand 2. évadjában.

A záró képsorok meg számomra elég "megrendítőek" voltak, még mindig sajnálom Batiatust, mindazon szemétségek ellenére amiket elkövetett.

 

 

Mivel Spartacusnak a valóságban is volt egy Gannicus nevű vezére 100% hogy még viszont látjuk

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aréna Istenei VI.

 

 

Szerintem nem lesz meglepő amit írok :D : EPIC, DeKnight megmondta, megcsinálta. Én ezt a részt küldeném a moziba. A harcok a zene gigavásznat, hangfala...tornyokat érdemelnek. Minden a helyére lett rakva és a dráma az valami olyan torokszorító lett az utolsó részre, hogy a Vér és Homok összes része elbújhat mögötte.

 

 

Diona bazz, ezt megcsinálni. :(

Solonius meg egy mesteri sz*rkeverő. Nem gondoltam volna, hogy pont így szerzi meg a ludust, de valami zseniális karakter pluszt adtak neki ezzel. :)

 

 

Végig úgy éreztem magam mint a Sithek bosszújának utolsó tízegynéhány percében amikor összeillesztették a múlt és a jövő szálait. :) A torkom nem egyszer szorult el. :)

Bravo Starz, bravo Gladiátorok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis az első része lesz a moziban :D

Figy, szólj nekik, hogy ezt is a moziba nyomassák, ne csak az elsőt :D

Hát de most nem? :) Ehhez képest az első részben mi van? Mennyi ott a kiömlött vér mennyisége és mennyi itt? :D Az aréna jelenet önmagáért beszél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de jó volt a heti Castle. Alig várom a folytatást. Remélem, gyorsan lesz hozzá felirat :clap2:

Dzséjt, szerintem azt a bizonyos illetőt most írták ki a sorozatból :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, szerintem azt a bizonyos illetőt most írták ki a sorozatból :)

Hát nagyon remélem.

 

Közben én is beálltam a Shaw utálók sorába. :D

:D Pedig tényleg jó fejnek tűnt az ex-Superman. Bírom, ahogy változnak a karakterek ebben a szériában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus 6

 

Csak ülök itté s bámulok magam elé. Atyaúristen mekkora rész volt ez. A vége meg megható is volt. A múlt és a jövő egyszeűen zseniálisan volt összehozva. Nincs elvarratlan szál.

 

 

Diona kivégzése mekkora volt már. Tömény rettenet. Egy alig 20 éves lányt megölnek azért mert szabad akart lenni és nem akart egy darab hús lenni. De még milyen brutálisan. Amikor megtörtént eszembe jutott hogy Spartacus majd megfizet etért és mindenkit kinyírnak. Solonius hogy beszivatta már Batiatust Gannicus győzelme után. Hogy javaslatot tett a felszabadítására. Különben tuti visszatér, mondja Crixusnak hogy ha kiszabadul keresse fel. Nagyon szimpatikus szerfeplő volt. Tullius azt kapta amit megérdemelt. A vége meg olyan drámaio és megható volt egyszerre hogy nem találok szavakat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Pedig tényleg jó fejnek tűnt az ex-Superman. Bírom, ahogy változnak a karakterek ebben a szériában.

Végeztem a harmadik évaddal is. Tényleg az az erőssége, hogy mernek csavarni a sztorin és nem ül le. Remek kis sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a harmadik évaddal is. Tényleg az az erőssége, hogy mernek csavarni a sztorin és nem ül le. Remek kis sorozat. :)

Bezony, és még milyen csavarokat visznek bele.

 

Shaw árulása, Bartowski papa, mint az Intersect atyja, és hát a harmadik évad vége sem kutya, ami kiderül Bartowski anyukáról.

 

Emellett meg a humor és a karakterek azok, akik viszik. Az utóbbiak nem csak szerethetőségében, de fejlődésében is. Nem csak Chuck és Sarah, de még Morgan is sokat fejlődött a négy évad alatt.

 

A negyedik évad végén már teljes értékű tagja a csapatnak, Backman feladatokat bíz rá. Bár terepre azért még nem küldik, és valószínűleg nem lesz teljes értékű CIA ügynök, de baromi jó tanácsadó, elemző és irányító lett belőle.

 

Na meg az is egy előnye, hogy itt nem sz*rakodnak a két főszereplő viszonyával, mertnek előre lépni. Ez sajnos a Castle-ről és a Bonesról, ami még hasonló széria, nem tudom elmondani :( Hiába no, imádom ezt a Chuckot :D Csak kár, hogy most már csak heti egy új részt láthatok :cry:

 

Spartacus: Gods of the Arena

Én is letudtam. A 4-5, részt tegnap bepótoltam, és most este letudtam az uccsó részt is. Jó volt. Ez a kis mini ugyan nem tetszett annyira, mint a Blood and Sand, de ennek ellenére tetszett. Főleg, hogy az elején több karakter is igen szokatlan pozícióból indult, homlokegyenes másból, mint ahogy azt az elődben megismerhettük. Az egyetlen, ami visszafogta a dolgot, az az előzmény jellegben keresendő. Mivel mindenkinek ismertük a sorsát, az ármánykodások nem voltak olyan súlyosak. Így elmaradtak a nagy meglepetések, de szerencsére ezt a készítők is tudták, így inkább a szereplők jellemére hajtottak rá (bár ezen a téren szerintem Crixusszal még foglalkozhattak volna, kicsit kevésnek éreztem a jelenlétét). Ami jól sikerült. Csak kár, hogy nem minden tetű feje hullott a homokba, de még ott lesz az alkalom a következő évadokban. Azt a két retardáltat, akik annyira élvezték a Batiatus ház nyújtotta örömöket, igazán kinyírhatnák.

Ami a Blood and Sand második évadát illeti... Nagyot kell ütnie a sztorinak, ha át akarják vészelni Andy Whitfield lecserélését. Most, ahogy hallgattam az utolsó percekben, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más játssza Spartacust. A megjelenése, a hangja, ő így maga Spartacus, és most valaki más lesz. Szerintem ezzel még bajok lesznek :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

 

Hatalmas rész volt, valóban az évad legjobbja. Dean és Sam átjöttek a "való" világba, ahol szembesültek az igazsággal. :lol: A poénok hatalmasak voltak, Misha jelenetei ütöttek, főleg a sikoltozós túszejtésre gondolok. :D

Tetszett, ahogy alázták a valódi életüket (tehát Jaredét és Jensenét), illetve az egész sorozatot. Kripke és a producerek kinyírása is hasonló önparódia volt, bár sokkal jobb lett volna, ha a színészek helyett tényleg az igazi készítők bukkannak fel. Jól szórakoztam a rész alatt és ez a lényeg. Remélem lassan azért Mindenek Anyjáról is megtudunk egy-két infót. ;)

 

 

Fringe

 

 

Érdekes rész volt ez is, kiderült néhány fontos infó. Nekem az volt a legfurcsább, hogy ha Peter ennyire meg volt győződve arról, hogy nem az igazi anyja neveli, hogyhogy nem fordul meg később a fejében, hogy ő nem ebbe a világba való. Egyébként mindkét Waltert megértem, bár a "mi" Walterünk idézte elő az egészet, csak Petert akarta megmenteni, aztán vissza vitte volna (elvben). Ugyanakkor az is Walternek köszönhető, hogy Walternative rájött, hova vitték a fiát, mivel ha nem kezd kísérletezni a gyerekekkel, nem jut át Liv a másik világba és nem derül fény Peter hollétére.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat! Egyik legpoénosabb rész volt, és mégis volt benne komolyság. Nagyon állat volt, majd leestem néha a székről! :)

 

Spartat majd ma nézem meg, de a Smallville az egyik legrosszabb rész volt.

 

Chuck: Én mindig is imádtam a Chuckot, már a pilot megjelenése óta nézem, de talán kicsit túlzásnak érezem az itteni rajongást. Persze ezzel most nem másoknak akarom megmondani hogy mi és mennyire tetszen, inkább leírom, hogy nekem mi a véleményem:

Az a lényeg hogy szerintem sem hiába akarták kaszálni a 3. évad végén a sorozatot. Számomra sajna már eljutott oda a sorozat, hogy Chuckra és Sarahra már ránézni sem bírtam, annyira elegem volt hogy minden részben szenvednek valami miatt, ami még elment az első 1-2 évadban, hisz nem voltak együtt stb, de most már együtt vannak és most kicsit több a szenvedés. A 4. évadban már csak a mellékszereplők viszik a sorozatot, akik elég keveset szerepelnek.

És az olyan dolgokról már nem is beszélek,

 

4. évados spoiler

 

hogy persze hogy chuck anyja is ügynök, és az olyan marhaságok, hogy bár elméletileg 1 intersect volt és az úgy volt menő,már chuck apja kocsijának a hátsó ülésén is volt egy...és csak tudnám sorolni az efféle marhaságokat.

 

Spoliler vége

 

szóval számomra kicsit kifújt a sorozat annak ellénre hogy imádtam az első 2 évadot, és a 2. végén rettenően vártam a 3.at, de az sem hozta azt a szintet mint kellett volna. Azért még így is a kedvenceim között van, de lehet a 4.el már tényleg abba kéne hagyni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Érdekes rész volt ez is, kiderült néhány fontos infó. Nekem az volt a legfurcsább, hogy ha Peter ennyire meg volt győződve arról, hogy nem az igazi anyja neveli, hogyhogy nem fordul meg később a fejében, hogy ő nem ebbe a világba való. Egyébként mindkét Waltert megértem, bár a "mi" Walterünk idézte elő az egészet, csak Petert akarta megmenteni, aztán vissza vitte volna (elvben). Ugyanakkor az is Walternek köszönhető, hogy Walternative rájött, hova vitték a fiát, mivel ha nem kezd kísérletezni a gyerekekkel, nem jut át Liv a másik világba és nem derül fény Peter hollétére.

 

Szerintem itt az eltelt idő is közre fog játszani, hogy nem emlékeznek a nyolc éves korukban történtekre kristály tisztán. Én pl akkortájt háromszor "mentem világgá", de az okokra sose emlékszem :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar (4. évados Chuck)

 

Hogy az anyja is ügynök, nézd, ez olyan, mint hogy Luke mindkét szülője a Galaxis sorsát befolyásoló szuperember volt. Ennyi erővel már az is túlzás, hogy pont az apja találta fel az Intersectet.

A hátsó ülésen nem egy Intersect volt, csak az a program, ami feloldotta a blokkolást.

Távolról sem szenvednek annyit, mint régen. Ezek szerint te nem sok ilyen jellegű sorozatot nézel. Az szenvedés, ami a Bonesban vagy a Castle-ben van. Az előbbiben hat éve sz*rakodnak a két főszereplővel, úgy, hogy egyetlen előrelépés sem volt. Az utóbbiban talán lesz, de ott meg az írók bénák (jók a poénok, de ezt a vonalat nem tudják vinni semerre se). Viszont persze, hogy azért nem minden happy. Ne is legyen, a valóságban sem rózsaszín szíválom egy párkapcsolat, ezek ráadásul távol állnak attól azzal, hogy szuperkémek :D Ráadásul az írók végre elkezdtek foglalkozni Sarah múltjával is, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy az ő anyja sem háziasszony.

 

Persze, ízlések és pofonok, de szerintem a Chuck ezerszer jobb, mint a Lost, a Spartacus, a CSI vagy a Stargate (ahol meg ugye O'Neil és Carter szenvedett 8 éven át -> ez a szenvedés). De hát kinek mi tetszik. Szerintem a Lost rajongás van enyhén szólva túllihegve ezen a fórumon :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

Igen a SGben sosem volt komolyabb utalás, én sosem éreztem, hogy nekem most azonnal össze kell jönniük, mert ott jól volt adagolva, és lehetett számítani hogy egyszer összejönnek, és ugyanez van a Bonesnál is. Jól van adagolva. A Chucknál viszont annyira erőltetve van, volt és lesz hogy mindenképpen nekik együtt kell lenniük, hogy az már fáj. Nem hiába esett mocskosul le a nézettsége. És az oké hogy addig szenvedés van amíg összejönnek, de most hogy már együtt vannak talán még több is. Kicsit hagyhatnák pihenni ebből a szempontból a karaktereket, mert ilyenkor már mindig éheztem a többieket, hogy kicsit poénkodjanak mert nem bírtam. Az pedig hogy az apja kém, igen már az is erős volt elsőre, de egy remek karaktert építettek fel neki, szóval az teljesen okés lett. De az anyja meg már túlzás volt rettenetesen. Igen blokkolás feloldó volt...sokkal jobb. :D És igen, elég sok ilyen sorozatot nézek, azért tudom ezt most elmondani. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ne nézd, ha nem tetszik, hát most erre mit lehet mondani? :P Marha jól van adagolva a Stargate-ben, össze se jöttek soha a büdös életbe, annyira jól adagolták. A Bones is marha jól van adagolva, a végetelenségig adagolják, míg nem lesz az is cancel és ők sem jönnek össze. Ez aztán a jó adagolás :) Nuku előrelépés, az nem adagolás, hanem rétestészta effektus: nyújtják, míg vége nem lesz, és mi az eredmény? Egy történet, amiben X évig semmi előrelépés nem volt. Hű de jól volt adagolva a semmi :evil: De mint írtam, ízlések és pofonok. A Chuck akkor is egy király sorozat (a nézettsége meg őszintén szólva, magasról és nagy ívben le van tojva - a sorozat milyenségéhez nem sok köze van). És ha már nem tetszik, hát, az első mondatban a megoldás. Mi meg hadd rajongjunk kedvünkre, amíg tetszik. Aztán, ha már nekünk sem fog tetszeni, mi sem fogjuk nézni. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom, hogy leírtam többször, de úgy látszik nem elégszer, hogy ettől függetlenül én szeretem ezt a sorozatot, és nézem továbbra is, annak ellenére, hogy ezek a dolgok nem tetszenek benne. Amúgy az meg jó is, hogy nem jöttek össze Carterék, mert na az aztán elcseszte volna a sorozatot!

De látod, ez a módi: castle, bones, sg1... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom, hogy leírtam többször, de úgy látszik nem elégszer, hogy ettől függetlenül én szeretem ezt a sorozatot, és nézem továbbra is, annak ellenére, hogy ezek a dolgok nem tetszenek benne.

Ez értve, de úgy jön le az írásod vehemenciájából, mintha ezek miatt az egész sorozat el lenne cseszve számodra, és ezek után mi meg itt dicsérjük össze-vissza.

 

Amúgy az meg jó is, hogy nem jöttek össze Carterék, mert na az aztán elcseszte volna a sorozatot!

Így meg elcseszték a két karaktert. A nyolcadik évadban már a nézőnek volt kínos az a szórakozás, amit erre a két madárra írtak.

 

De látod, ez a módi: castle, bones, sg1... :)

És pont ez a jó a Chuckban, szembe megy a módival, ami végtelenül unalmas már.

Persze érthető, hiszen sokak pont azt szeretik, hogy össze jönnek-e vagy nem, de személy szerint, engem mocskosul tud irritálni. Abból is lehet érdekes dolgot csinálni, ha a két karakter nem nyolc éven át kerülgeti egymást. Azzal legalább a sorozat is halad, a karakterek is fejlődnek, és nem unja meg az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.