Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie nagyon jó. :D Alig várja hogy végleg véget érjenek a sorozatok, hogy elkezdhesse őket. :D

 

Pontosan. Majdnem elkezdtem a Fringe-t. De ha lesz 4. évad akkor várhatok őszig. Hát én nem várok. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a The Plannel is.

Nem értem miért mondtátok, hogy nem fontos megnézni a 2 filmet és a webepizódokat.

 

Teljesen más így, hogy ezeket is megnéztem, hisz a Pegasus is átértékelődött a szememben, láthattuk, hogy a Cylonok is tudatában voltak Starbuck végzetének, majd a másik filmnél pedig a Cylonok oldaláról is megismerhettük a dolgokat, pl. hogy a 4-es is szerelmes volt, meg az 1-eseknél is volt lázadó, mint ahogy a 6-osoknál, 8-asoknál.

A webepizódnál pedig épp, hogy a Resistance volt a jobban felesleges, mert csak Duck-ot meg a másik srácot ismrehettük meg, ők meg nem nagyon szereplők voltak, de az, hogy Gaeta és a 8-asa írta össze a neveket, az teljesen megváltoztatta akkor Gaeta jellemét. Meg az, hogy 8-as az ő kedvéért kinyírta a többi embert is. Ez szerintem elég fontos :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz adalékok voltak, de túl sokat nem tettek hozzá a sorozathoz. Ízlés kérdése :)

Bezony. Bár mintha én pont azt írtam volna, hogy kiegészítés gyanánt érdemes megnézni. :) Viszont tényleg nem fontosak, hisz a sorozat azok nélkül is működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem a Dexter 5. évadát. Nagyon-nagyon tetszett, végiggondoltam, hogy honnan hová jutott el a sorozat, és csak jót tudok mondani róla. :)

 

Dexter, az érzéketlen deviáns, aki az elején csak a látszat kedvéért kezd randizni Ritával, hogy normálisnak tűnjön a társadalom szemében, most meg már érző ember, aki felelősséget érez nem csak a saját családja, hanem egy másik gondoskodásra szoruló ember iránt is. Lumen karaktere nagyon jó lett, nagyon megkedveltem, hiányozni fog, bár várható volt, hogy így vagy úgy eltűnik majd Dexter életéből, annyira tökéletes társ lett a számára. De határozottan örülök, hogy ő nem halt meg. :)

És persze ott a többi mellékszereplő, aki már nagyon a szívemhez nőtt. Első helyen rögtön Debra, aki egyszerűen lenyűgöz a nyers modorával, a jó megérzéseivel, a tiszta érzéseivel - olyan mint a csiszolatlan gyémánt. A továbbiakban nagyon drukkolok Quinn-nek, hogy kicsit legyenek együtt boldogok, mert mindkettőre ráférne már. Nagyon bírom Battistát is, és még a néha kifejezetten unszimpatikus Maria-nak is vannak jó pillanatai, ami miatt nálam még mindig a jó oldalon áll.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3. évad kipipálva! Eszméletlen volt, 3 évad után már elhamarkodottság nélkül állíthatom, hogy megvan az új TOP1-es sorozatom. :yeah:

 

Nagyon jó évad volt, az 1-2-t lazán veri! A legjobban a 11-13-as részek jöttek be (a Shaw-s szál), és persze az utolsó 2 rész, ami a végső perceket leszámítva nyugodtan lehetett volna sorozatzáró is - de szerencsére nem lett az. :D Shaw életben maradása nem kicsit lepett meg, főleg annak tudatában, hogy kapott pár golyót a mellkasába és szemmel láthatóan mellény sem volt rajta. Nem tiszta, hogy a sejtregenerációval hogy tudták kiküszöbölni a halálát? :hmm: Shaw - aki mellesleg végig jófejnek tűnt - esetében kezdtem megnyugodni, hogy valóban nem Sarah-t hibáztatja a felesége haláláért és belátja, hogy nem sokról tehetett a csaj. Persze ilyen érzelmeknek nem lehet parancsolni. Azt sem értem, hogy a Ring végül hogy tett szert egy új Intersectre, ami végül Shaw-ba került. Ja és a flashback Chuck gyerekkoráról... ezek szerint már akkoriban benne volt egy Intersect-féleség vagy az csak az apja egy kísérlete volt? Ha ez utóbbi, akkor már érthető, hogy az egyetemen miért neki ment legjobban a vizuális adattárolás, ami miatt Bryce végül kiszemelte. Christian halála egyébként megrázó volt, eleinte azt hittem, őt is visszahozzák úgy, ahogy Shaw-t. És végül Ellie is megtudta az igazat Chuckról, aminek ideje volt már. Az utolsó 2 rész úgy ahogy van ütött, ezért inkább nem kezdenék TCW-s hosszúságú elemzésbe. :D

A karakterek egytől egyig bejönnek, mindenkiben lehet mit szeretni. Akik talán annyira nem fognak meg az Jeff és Lester, bár jó hülyeségforrások. Hannah-ért viszont kár, igazán szerepelhetett volna még. Nagyon bejövős a kiscsaj. :love::yes:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter befejeződött? Ha igen akkor kezdem én is.

Jön a 6. évad ősztől. Nem lehet tudni, mikor fejeződik be, egyelőre remek sztorikkal jönnek elő, szóval ha így folytatják, lesz ebből 10 évad is. Bár minden évad végén felmerül a kérdés, hogy vajon mivel tudják még folytatni, de eddig nem csalódtunk.

 

Pildi, hasonlókat gondolok én is a karakterekről, Debra kifejezetten kedvencem, nagyon bírom a csajt :)

 

Tegnap végre megnéztem a Castle 3/18-at. Nem volt nagy szám, de jól elszórakoztam rajta, a végén meg egyszerűen vigyorognom kellett :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bones 4x12

 

hehe hát az egyik legjobb rész volt ez a cirkuszos. Nagyon bejöttek a poénok, a történet, az egésznek a hangulata és lazasága. Viszont ez a sori is kezd már kicsit idegesíteni néha. Itt pl már kifejezetten zavaró, hogy Booth és Brennen nem jönnek össze, és az ebből fakadó poénok állati cikik már. Az hogy Angeláék szakítottak és Angela visszament a leszbikus szeretőjéhez, azok után hogy 2 évadon keresztül próbáltak összeházasodni, hát akkor marhaság h fetrengek...és ami még nem tetszik, hogy Zach helyére csomó jó, jobb segéd jön, igazából bármelyik jobb lenne számomra mert Zachet rühelltem, de mindegyiket vagy kiutálják, vagy elmegy, vagy csak pár rész múlva jön vissza, ami számomra azt jelenti, hogy Zach hamarosan kijön majd a gyogyóból és visszatér, de remélem tévedek...de legalább az ügyek maradtak változatosak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bones

 

Mondtam én, hogy Booth és Bones kapcsolata sokkal-sokkal-sokkal rosszabb, mint a Chuckban bármi. :) Igazság szerint a Bones-hoz a Castle kezd felzárkózni erőlködés terén. Azért lássuk be, a Chuckban már az esküvőre készülnek, és még nincs vége a negyedik évadnak, Bones és Booth pedig... hát, a 6x10-ig, ameddig láttam, poén lelövése nélkül állíthatom, hogy messzebb járnak, mint ahol elkezdték a kapcsolatukat (ez majd a 100. részben kiderül, hogyan értendő :) ). És van egy olyan gyanúm, ha a 4x12-nél így érzel, az ötödik évad végén fejel a falnak rohansz. Én azután jegeltem le a sorozatot évaddarára - na meg azért is, mert odáig darálva néztem, így nem sikerült átállnom a heti egy epizódra (pláne, hogy mikor odaértem, éppen kéthetes szünet következett, aztán meg téli szünet :D).

 

 

4-5-6. évad segédekkel kapcsolatos spoiler

 

A segédek így maradnak. Egyik sem megy el, hanem ők hatan lesznek már végig, ebben a felállásban. Egyik részben az egyik, másikban a másik, és olykor az egész dream-team is. Zack csak évadonként egy-egy epizódban tűnik fel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah jól van akkor ez jó hír, mármint a segédekre gondolok.

De sajnos ez a szerelmi huza vona és hogy még ők is említik elég idegesítő. Nem tudom meddig lehet ezt húzni. :(

Bár az RTLen láttam egy bemutatót, hogy azért valami csak lesz ;) Több mint a semmi... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár az RTLen láttam egy bemutatót, hogy azért valami csak lesz ;) Több mint a semmi... :D

Bár a bemutatót nem láttam, gondolom a 100. epizódból (5x16) lehetett jelenet, ami amúgy egy zseniális rész, teljesen újraértelmezi Bones és Booth viszonyát. De egyben abban van az is, ami után ellenőriztem a beton szilárdságát a fejemmel. :) Szóval ja, lesz valami. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön a 6. évad ősztől. Nem lehet tudni, mikor fejeződik be, egyelőre remek sztorikkal jönnek elő, szóval ha így folytatják, lesz ebből 10 évad is. Bár minden évad végén felmerül a kérdés, hogy vajon mivel tudják még folytatni, de eddig nem csalódtunk.

 

Pildi, hasonlókat gondolok én is a karakterekről, Debra kifejezetten kedvencem, nagyon bírom a csajt :)

Legyen 10 évad! :) Debra pedig remélem nem fog megváltozni, vagy nem írják ki a sorozatból, mert nélküle nem is működne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Chuck megnyerte a Hulu.com-os szavazást, de még így sem biztos az 5. évad. :(

Most van egy kis kavarás ez ügyben. Állítólag március végétől a nézettségbe már beleszámolják a TiVo-kat és társaikat is (lőjenek le, de én abban a hittben éltem, hogy ez már tavaly életbe lépett), azaz a bemutató után megnézők is számítanak. Ha ez így van, az rendesen megrúghatja a Chuckot, és alapvetően más sorozatokat is (amúgy nagy baromság, ha eddig nem mérték, vagy nem számított ez). Mindenesetre érdemes tudni, hogy a hulu az NBS tulajdona, ami a Chuckot is futtatja, szóval ez a győzelem ha nem is sokat, de számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt ez az SGU is. Bakker már csak pár rész van hátra de úgy látom abba beleadnak majd!

A mostaniban is pl:

 

Rodney nagyon jó volt és ahogy emlgettek mindenkit. Full SG1 és SGA feeling. Sajnálom hogy végül nem jött össze a tárcsázás és McKay nem landolt a hajón mert egy újabb színfoltja lett volna a sorozat visszalévő részeinek. Rush és Perry története is nagyon jó volt. Sajnáltam hogy végül így alakult, de akkor ha jól értettem akkor csak karanténba kerültek és nem törlésre. Mindenesetre Amandát imádom és eltöltenék vele egy kis időt ott a szimulátorban. :D :D

 

Azt hiszem a köv részben kapunk egy adag SGA feelinget kis horrorral felöntve. :D

http://www.youtube.com/watch?v=z3zwLL0nOlM

http://www.youtube.com/watch?v=UftBp2JpKKY

 

Dzséjt egyik, ha nem a legjobb rész a Bonesnak:

4x14: a sírásós! :D überkirály volt!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Mikor lesz a Chuck -nak új része?

Sky jól mondja, jövő hét hétfőn (azaz nekünk kedden) lesz új rész.

 

Remek volt az e heti SGU. Le a kalappal, csak kár, hogy a finisben húztak bele. Végre rájöttek, hogy ez a sorozat is Stargate, talán nem árt hozzá is csapni az univerzumhoz.

 

McKay és Woolsey, ezt már csak úgy lehetett volna fényesíteni, ha Shepard vezeti a támadó csapatot. Vagy legalább a CsK-3 megy át Reynolds-szal. Az is tetszett, hogy említették Shepardot, viszont azt sajnálom, hogy nem derült ki, mi van Atlantisszal. Pedig talán ez volt az egyetlen lehetőség arra, hogy legalább említsenek valamit. Mondjuk, Telford azt mondta, hogy McKay bármilyen munkát választhat és a Földön nincs izgalmas dolog, plusz Woolsey is újra NFB képviselő, nem a bázis parancsnoka, szóval ezzel azt sugallták, hogy Atlantiszt leállították. De valami konkrétum jól jött volna.

Jó volt újra látni Langarát, bár ez meg Jonas Quin kihagyásával volt kicsit gáz. Bár valahol érthető, hogy őt nem veszik be ilyenbe. Minden esetre legalább tudjuk, hogy Langarát nem pusztította el az Ori (utoljára akkor hallottunk felőlük).

Jó volt a régi zörgő kaput is látni, bár az első tárcsázásnál elkövettek egy kolosszális hibát: nem forgott a kapu.

Tetszett Youngék beszivárgása is, meg Rush mellékszála. Mondjuk azt gondoltam, hogy Eli nem törölte Ginnt és Mandy-t. Kár, hogy az ő sztorijuk sem lesz már befejezve.

Összességében remek kis rész volt. Ja, az is jó volt, mikor McKay belépett és az SGA dallama szólalt meg. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.