Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most nézem a 2x16-ot a Fringe-ből (bár a számozás kicsit összevissza van, mert az IMDB szerint ez 2x17), és azt látom, hogy Diane Kruger mellékszerepel benne, ráadásul úgy, hogy fel se írják a stáblistára. Nem semmi, hogy mit meg nem engednek maguknak! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most elkezdtem nézni a Vámpírnaplókat, amiről azt hittem hogy full kislányos vámpíros sorozat, főleg mivel két szépfiú a főszereplő mint a Supnatba, de mint ott is tévedtem, ennél a sorozatnál is. Nagyon kellemes, jó a sztori, bár még csak az első évad felénél tartok. De amíg a twilightot utáltam, ez nagyon jónak tűnik. Egyre jobban kavarják a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a 2x16-ot a Fringe-ből (bár a számozás kicsit összevissza van, mert az IMDB szerint ez 2x17), és azt látom, hogy Diane Kruger mellékszerepel benne, ráadásul úgy, hogy fel se írják a stáblistára. Nem semmi, hogy mit meg nem engednek maguknak! :D

Nincs összevissza, csak ugye van ebben az évadban egy olyan rész ami még az elsőhöz készült.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tud ajánlani egy (vagy több) jó sorozatot? Lehetőleg ne nyomozósat vagy kórházasat. :P

Én most ültem neki újra a Californicationnek(Kaliforgia), valahogy nem vitt rá anno a lélek hogy elkezdjem a harmadik évadot. De két nap alatt már a negyedik évadnál tartok, HATALMAS. :D Mondjuk szentfazékoknak nem ajánlott, töménytelen szex, káromkodás, drogozás, ivás. Szóval a legjobb dolgok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Castle első évadját, és nagyon jó volt. Ám a vége ütött a legjobban! Hogy lehet így befejezni egy évadot? :)

Már nem is emlékszem, mi volt az első évad végén. A második az nem tetszett, a harmadik viszont a legjobb. Jó, hogy tetszik a Castle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a 24 7. évadja, talán az eddigi legjobb. :clap: Minden benne volt, ami erőssége, hiányoztak az időhúzások, és az erőltetett szálak, úgyhogy az egyik Top10-es sorozatévad számomra.

Tetszett, hogy mertek újítani 6 évad után több dolgot illetően is:

 

- Los Angeles helyett Washington

- CTU helyett FBI

- Atombomba helyett CIP modul, majd a biofegyver

 

Tony visszatérése. :o Kb. ez volt az első reakcióm. Kár, hogy ilyen ember lett belőle, az eddigi évadokban a kedvenceim között volt. Valahol megértem, hogy bosszút akart állni Michelle és a fia gyilkosán, viszont az ára... ártatlanokat gyilkolt (pl. Larry Moss-t, akinek az életben hagyása semmiben nem hátráltatta volna a tervét), kis híján a vírus is elszabadult a jóvoltából és ezrek haltak volna meg... A CIP modul visszaszerzésében, és a Fehér Ház elleni támadás megakadályozásában segített, de akkor is...

Jack haldoklásakor többször kezdtem komolyan elhinni, hogy meghal (annak tudatában, hogy van még 1 évad), és a befejezés sem volt túl biztató. Szerencsére most Kim nem hallgatott rá, gondolom így fogja túlélni valahogy a nagypapa. :o Ez volt a másik ilyen reakcióm.

Az újak közül Renee a legjobb, egy az egyben Jack női megfelelője, kíváncsi vagyok, lesz-e köztük valami később. Bill halála volt a legmegrázóbb az évadban. :(

Nyilván frissíteni kell a szereplőgárdát, de igazság szerint hiányoznak a régi arcok. Főleg David Palmer, bár ez az új elnöknő talán a 2. legjobb elnök a sorozatban.

Jack karaktere természetesen továbbra is kedvenc, szinte hihetetlen, hogy minden helyzettel tud kezdeni valamit. Ilyen ember szerintem nem is létezik. :D

 

 

Sajnos már csak 1 évad van hátra, de amint tudok, nekiugrom annak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony a 7. évad nagyon ott van, ahogy a 8. is király lesz.

Nekem csak egy nem tetszett a 7.ben.

 

Olyan szépen fel lett építve az egész, de a vége valahogy nem jött be ezzel, hogy Tony gonosz maradt, és a végén mégis elárulta Jacket. Pedig Jack mellett mindig Tony volt a kedvencem. Hát ezért utánozhatatlan ez a sorozat. Senki nincs biztonságban. És az egyetlen sorozat, ahol még a főszereplő is meghal 2x. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak egy nem tetszett a 7.ben.

 

Olyan szépen fel lett építve az egész, de a vége valahogy nem jött be ezzel, hogy Tony gonosz maradt, és a végén mégis elárulta Jacket. Pedig Jack mellett mindig Tony volt a kedvencem. Hát ezért utánozhatatlan ez a sorozat. Senki nincs biztonságban. És az egyetlen sorozat, ahol még a főszereplő is meghal 2x. :D

 

 

Tony nem maradt gonosz (terrorista), végig a saját oldalán állt. Az más kérdés, hogy végezni akart Jack-el, de neki akkor "elvileg" már amúgy sem volt sok ideje hátra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 7. évad

 

Billt én is nagyon sajnáltam, jó karakter volt, mint ahogy Renee is az az elnöknővel együtt. Tony meg hát.... ő is nagy kedvenc volt :(

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj a 24-el, hogy mindent feláldoznak a hatásvadászás oltárán. Ha kiakarnak írni egy szereplőt, rögtön meg is ölik. Ez a legolcsóbb drámai hatás amit találhatnak.

Soroljam a karaktereket, akik úgy lettek kiírva, hogy életben maradtak? :P

Nekem többek között pont az jön be a 24-ben, hogy bárki meghalhat, akármennyire jelentős szereplő. Én ezt nem érzem hatásvadásznak, persze nem vagyunk egyformák. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Got 9

Hát igen az volt.

Nem semmi ez a történet, sorozat. A főszereplőtől simán megválnak. Kíváncsi vagyok, hogy ezután milyen lesz a háború végkimenetele. És ki lesz mostantól a főszereplő. :)

Egyedül Khaleesi és még valaki sorsát tudom, mert hülye haverom elmondta. Nagyon jó évadzáró előtti rész volt, bele se merek gondolni, hogyha ez ilyen volt, akkor az évadzáró milyen lesz :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.