Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor én benne vagyok abban a háromban. Oldie-t nem szárnyalom túl, de azért szívesen nézem. Egyébként jó képek, de még nem tudtam megszokni az "új" Spartacust (pedig már láttam róla képet).

Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nekem pl. a Game of Thrones nem jött be annyira (igaz, csak az 1. részt láttam - állítólag végig ugyanilyen), pedig tudom, hogy itt sokan szeretitek. Számomra rém lassú volt a felvezetés, és a sztori se láncolt oda a monitor elé... de ugye mindenki azt nézi, ami érdekli. :)

Pedig érdemes lenne tovább nézned. :) Egy lightos Spartacus feelinget ad. Remek karakterek vannak ott is, nem is beszélve a sz*rkavarásról. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi mint a halál angyala? :D Nagyon jó lesz. Remélem visszatérünk az első évad feelingjéhez.

 

Amúgy nézi itt valaki a Torchwood-ot? Mostanában annyira bejöttek az angol sorozatok, Luther, Sherlock, stb, hogy muszáj volt bepróbálnom.

Egy csapatról szól, akik idegenekre vadásznak, akik átjönnek egy hasadékon anglia felett. Nagyon jó sztorik vannak, bár nem annyira az akcióra mennek rá, inkább a drámai részére, de azért vannak ütős részek, amikre az ember nem is számítana. A karakterek érdekesek, nem mondanám feltétlenül a legjobbnak őket, kivéve a főszereplőt, aki egy több száz éves hallhatatlan vadász. Ami viszont nagyon nem tetszik, és ezt a Doctor Whoból vették át mivel spin off sorozat, hogy itt szinte mindenki Biszex. És mikor egy részen belül mindenki csókolózik mindenkivel, az nekem sok. :D

SZóval így a 2. évad elején eddig olyan 7/10es a sorozat, de érdemes belenézni mert eléggé egyedi.

o_torchwood_season_2_1-7.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy így nézne ki Soma fogyókúra után. :D

 

Remélem visszatérünk az első évad feelingjéhez.

Az jó lenne. Ha mégse térnének vissza akkor megtehetnék hogy legalább valami ütőset hoznak össze.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ájáj. Lucretia tuti készül valamire. :D

 

Lucretia? Végül is... neki nem a torkát vágták el. :D Crixus csak a "gyerekbe" szúrta bele a kardot. Egyébként tuti, hogy élve tér vissza? Lehet látomás is, mint Sura.

 

 

 

Lucretia??? Mikor legutóbb láttuk, nekem eléggé halottnak tűnt :D

.

Ez eléggé spoiler volt, nem? Mondjuk ha Oldie-n kívül csak hárman nézzük ezt a "sz*rt", akkor tök mindegy, mert aki akarta, az már megnézte. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Lucretia? Végül is... neki nem a torkát vágták el. :D Crixus csak a "gyerekbe" szúrta bele a kardot. Egyébként tuti, hogy élve tér vissza? Lehet látomás is, mint Sura.

 

Crixus csak a gyerekbe szúrt. Nem vágta fel a torkát.

Mondjuk így is érdekes, mert ha momentán beleket is sértett volna akkor kampeca. Azokban az időkben még nem tudták ellátni a belső vérzéseket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Crixus csak a gyerekbe szúrt. Nem vágta fel a torkát.

Mondjuk így is érdekes, mert ha momentán beleket is sértett volna akkor kampeca. Azokban az időkben még nem tudták ellátni a belső vérzéseket.

 

 

Az sem kizárt, hogy Crixus direkt szúrt oda és úgy, ahogy. Az nagyobb dráma és bosszú a csajnak, hogy elveszti a nagy nehezen összehozott gyereket, és a férjét, vele együtt pedig a vagyonát és dicsőségét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az sem kizárt, hogy Crixus direkt szúrt oda és úgy, ahogy. Az nagyobb dráma és bosszú a csajnak, hogy elveszti a nagy nehezen összehozott gyereket, és a férjét, vele együtt pedig a vagyonát és dicsőségét.

 

Eleven ez volt a szándéka, hogy megölje a gyereket. De emellett azt ő se gondolta, hogy a csaj túl is éli az egészet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Lucretia kihez fog menni, kivel fog szövetkezni. Ilithiyát biztos elkerüli Glaberrel együtt, bár valljuk be érdekes fordulat lenne ha mégis náluk gyógyulna és szőné terveit Crixusék ellen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Sky, nehezetekre esne a spoilerkapcsolót használni? Bár én láttam, lehet, hogy akad itt olyan, aki még nem és nem innen akar tájékozódni a sorozat végéről. Javítsátok, de sürgősen a posztjaitokat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Sky, nehezetekre esne a spoilerkapcsolót használni? Bár én láttam, lehet, hogy akad itt olyan, aki még nem és nem innen akar tájékozódni a sorozat végéről. Javítsátok, de sürgősen a posztjaitokat!

Ezt a "sz*rt" csak hárman nézzük innen. Se többen, se kevesebben. Akit érdekelt az már megnézte.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a "sz*rt" csak hárman nézzük innen. Se többen, se kevesebben. Akit érdekelt az már megnézte.

Nehezedre esne egyszer kommentálás nélkül azt csinálni, amit mások kérnek tőled? :roll:

Amúgy sem hárman nézitek, mert én is nézem, ugye... No comment. Jöhetnek új tagok, régiek is rákaphatnak, egyáltalán nincs olyan, hogy aki akarta, már látta. Mert ugye az előzményt én is kicsivel később néztem meg, mint te. És gondolj néha kicsit másra is, jót tesz a közösségi életnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezedre esne egyszer kommentálás nélkül azt csinálni, amit mások kérnek tőled? :roll:

Amúgy sem hárman nézitek, mert én is nézem, ugye... No comment. Jöhetnek új tagok, régiek is rákaphatnak, egyáltalán nincs olyan, hogy aki akarta, már látta. Mert ugye az előzményt én is kicsivel később néztem meg, mint te. És gondolj néha kicsit másra is, jót tesz a közösségi életnek.

Olvass kicsit vissza. Hülyeséget belemagyarázni meg nem kell.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvass kicsit vissza. Hülyeséget belemagyarázni meg nem kell.

Ne idézz hülyeségeket, és akkor nem fogok. ;) Attól, hogy valaki írt valamit, attól neked még nem kell szándékosan elcseszned mások szórakozását azzal, hogy képtelen vagy kettőt kattintani. Használd a spoiler gombot, arra van. Téma lezárva!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.