Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na, basszus, én mondtam a 3. világot, de ti nem hittetek nekem. :lol:

Még nem biztos :P

 

Én az első évad után cancelt adtam neki. :) Persze ez ne szegje kedved.

Szerintem a 2. évad közepe volt nagyon rétestészta-effektus, egy rakat részen keresztül csak semmitmondó, főszálhoz közenincs részek mentek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a 2. évad közepe volt nagyon rétestészta-effektus, egy rakat részen keresztül csak semmitmondó, főszálhoz közenincs részek mentek.

Bár lehet, hogy inkább ott adtam fel. :D Már erre se emlékszem pontosan. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Műfajilag Sci-fi, az elején főleg különálló epizódokból áll. Központi témája a különböző megmagyarázhatatlan rejtélyek boncolgatása, bár inkább áltudományos, semmint valódi tudomány állna mögötte.

 

 

Akkor tulajdonképpen X-akták 2?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár lehet, hogy inkább ott adtam fel. :D Már erre se emlékszem pontosan. :P

Látom, hogy nem hagyott mély nyomokat benned :P

 

Akkor tulajdonképpen X-akták 2?

Nem egészen, ott földönkívüli életről meg ilyenekről volt szó, itt meg... a többi meg spoileres. X-aktákból nem sokat láttam, valamiért nem ugráltam érte, nekem ez jobbnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: hát darára tettem a Breaking Bad-et. Ez az első 2 rész annyira kiábrándító volt és semmi nem történt benne, hogy inkább majd egyben nézem meg.

 

Dzséjt: Fringe egy nagyon jó kis sorozat. Érdemes bepróbálni és hát...na...:D

anna-torv-esquire-01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 Season 7.

 

Remek évad volt, talán az egyik legjobb. Szokás szerint volt benne pár váratlan fordulat és végig feszes volt a tempó. Az izgalom faktor is magas volt, mint mindig!!

Jack Bauer karakterében szerintem még mindig rengeteg potenciál van.

 

Na jöhet is a 8. (utolsó) évad! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: hát darára tettem a Breaking Bad-et. Ez az első 2 rész annyira kiábrándító volt és semmi nem történt benne, hogy inkább majd egyben nézem meg.

 

Dzséjt: Fringe egy nagyon jó kis sorozat. Érdemes bepróbálni és hát...na...:D

anna-torv-esquire-01.jpg

 

Hát ööö... na :D

Én láttam már szebb nőt Olívia Dunham ügynöknél, de hát... na :D

 

Ez a kép tényleg egész jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta valaki itt a Harper's Islandot? Most néztem meg a pilotát belőle és egész jónak tűnik.

Aki nem ismeri pár szóban leírnám: Egy sziget, 25 ember és 1 közülük gyilkolja a többit. Egy 13 részes thriller sorozat.

És ki lehet a gyilkos? :D

SupNatosoknak: talán Bobby? vagy esetleg Ruby? :D

Kell még ok rá, hogy valaki elkezdje néznI?

 

Ha valakit érdekel, itt a szereplők listája, lehet majd lehúzogatni róla a halottakat :lol:

http://www.sorozatguru.info/wp-content/uploads/2009/04/harpersisland_ad_001.jpg

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak idején néztem. Egyszer mindenképp megéri megnézni, utána persze már nem az igazi, ha tudod, ki a gyilkos. Meg nekem a vége se jött be, a gyilkos indítéka nagyon erőltetett.

Bobby-n és Ruby-n (ő szőkén azért jobb volt :P ) kívül még a Ronald nevű fickó is szerepel benne a bankrablós-alakváltós részből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak idején néztem. Egyszer mindenképp megéri megnézni, utána persze már nem az igazi, ha tudod, ki a gyilkos. Meg nekem a vége se jött be, a gyilkos indítéka nagyon erőltetett.

Bobby-n és Ruby-n (ő szőkén azért jobb volt :P ) kívül még a Ronald nevű fickó is szerepel benne a bankrablós-alakváltós részből. :D

Dettó. Én is így vagyok, voltam vele. Egyszer jó volt, másodszorra már sok lenne, és a vége nekem se jött be. Annyira jó volt az egész, és a végével elcseszik...de akkor látomnem csak én voltam így vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó. Én is így vagyok, voltam vele. Egyszer jó volt, másodszorra már sok lenne, és a vége nekem se jött be. Annyira jó volt az egész, és a végével elcseszik...de akkor látomnem csak én voltam így vele.

Aham. Szóval készüljek fel, hogy a vége sz*r, de maga a sorozat jó. Ok, ezt el tudom viselni :)

Kösz srácok! :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: hát darára tettem a Breaking Bad-et. Ez az első 2 rész annyira kiábrándító volt és semmi nem történt benne, hogy inkább majd egyben nézem meg.

Hmm.. hát úgy látszik ez a sorozat darára termett, lehet hogy én is így fogok tenni. Pedig eléggé vártam. :D

 

Na jöhet is a 8. (utolsó) évad! :)

Egyik legjobb évad szerintem, főleg az utolsó pár epizód. :)

 

Látta valaki itt a Harper's Islandot? Most néztem meg a pilotát belőle és egész jónak tűnik.

Én anno bepróbáltam, de nagyon nem jött be. Nem tudom már mi volt benne ellenszenves, talán a forgatókönyv meg a szereplők. Pedig imádom az Agatha Christie könyvet a témából.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.