Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen!! :) Ma este már nézzük is. :D

A 2. évad második fele, de főleg az utolsó 4-5 rész iszonyú jó, azóta alig bírom ki, hogy egy nap ne egy részt nézzek meg :) A hétvégén végül is feladtam, és végignéztem a 3. évadból az összes hátralévő részt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. évad második fele, de főleg az utolsó 4-5 rész iszonyú jó, azóta alig bírom ki, hogy egy nap ne egy részt nézzek meg :) A hétvégén végül is feladtam, és végignéztem a 3. évadból az összes hátralévő részt :D

Na ugye, hogy rákaptál Te is? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem ez a legmeglepőbb jelenet az s2-ben. Hanem ez:

 

 

Amikor a kishúgiról az ártatlan szösziről kiderül hogy egy mocsadék. Az annyira döbbenetes volt hogy azt hittem vicc, de a csúcs az volt mikor a nővére végén az üvegen keresztül nézi, és a kishúgiban nagyon durva gyűlölet van. Azon gondolkodtam hogy hogyan lehet valakinek ennyire átmosni az agyát, hogy a saját nővérét és apját képes lenne megölni egy borzalmas eszme miatt(iszlám), pedig ezen személyek nagyon szerették és mindent megadtak neki.

 

Én is inkább ezt mondanám meglepetésnek, mert

már az évad eleje óta sejthető volt, hogy Mason meg fog halni (a fertőzés miatt), és mivel Jacknek ez az eshetőség nem igazán jöhetett szóba, a repülővel pedig valakinek zuhannia kellett, nem volt túl sok egyéb eshetőség.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézzem végig a klipet, mert az utolsó két részt még nem láttam, de ez a stílus ismerős egy Spartacusos klipből. Profi munka de engem idegesít a sok vágás.

Én megnéztem annak ellenére hogy nem láttam előtte a kilencediket meg a tizediket és csak utána fogtam hozzá az előbbihez. Szerintem a kilencest kicsit visszafogják a lelkizős részek de attól függetlenül szezonzáró felvezetésnek nem rossz.

A Sparta-klip kimaradhatott nálam mert a stílus nem igazán volt ismerős. A sok vágás amúgy engem is zavart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 24 első évada kivégezve :P:D

 

 

Remek volt, szép is, jó is....csak azok a k*rva logikátlanságok ne lettek volna, főleg Nina esetében. Oks, hogy kell valamit hagyni a folytatásra, de érzésem szerint tök következetlen volt őt bedobni árulónak. Az a videó édes kevés amit mutattak, főleg, hogy szépen bele is nézz a kamrába... :roll: Noh, mindegy. Foglalkozok azzal ami pozitívum volt és pont :D Kedvenc karakterek: Tony Almera, George Mason és Palmerszenátor. Remekül ki voltak dolgozva, lehetett velük azonosulni. :) Viszont a CTU stábban többen is dolgoznak, kár, hogy ők nem kaptak annyi szerepet, kivéve egy aprót az utolsó részben lévő Gary nevezetű, ha jól emlékszem a nevére. Lusta vagyok utánanézni :P A szenátor felesége viszont egy riherongy :P Mertem remélni, hogy kap egy-két sallert. :D Remélem a folytatásra összeszedik magukat az írók és nem lesznek ilyen banális dolgok benne ami alól kilóg a lóláb, mondjuk talán sok a 24 rész egy évadra meglehet, nem tudom. :S Meglátjuk mit hozz a folytatás. :) Dennis Hoppert pedig jó volt látni. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky:

 

Jacknél nem jöhetett szóba, hogy meghal? :D Ez az egyetlen sorozat, ahol a bár mindenki meghalhat, Jack még így is ráver mert 2x is meghal a sorozatban. :D

 

 

Azért nem mindegy, hogy valakinek "csak" leáll a szíve, vagy cafatokra robban. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a második évadot és

kicsit sántít ez a Jack Roush féle dolog. Én azt hittem, hogy van már híre Jack Bauernek mint a leendő elnök megmentőjének a nyilvánosság előtt is, azok után, hogy a híradóban is megemlítik őt. Nem tudom elképzelni, hogy a sajtó ne hozzon róla fényképeket le az újságokba :S Ezt a Kim féle akciózást meg hanyagolhatnák. Ez a dolog nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom Oldie mindenképpen szeretnél találni benne hibát? Mert nekem úgy néz ki. :D

Ha nem a Spartacusról van szó, akkor naná! :evil:

 

Jacket megemlítette a híradó, vajon egy említést mennyi időbe telik eltusolni? Pláne, hogy szegény Jack korábban mint támadó volt emlegetve. Remélem, nem nehéz belegondolni, pláne a második évad első pár részében történt elnöki mutatványok után.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 2. évadhoz

 

Belsőbb körökben biztos, hogy van már híre Jacknek (Fehér Ház, kormányszervek), de a civilek talán pont azért nem tudnak róla, mert ez volt a cél. ;) Ha a fél USA ismerné Jacket, kissé nehéz lenne bárhova is beépülnie és a munkáját végeznie. De az sincs kizárva, hogy csak megemlítették a nevét a hírekben, mint Palmer megmentőjét, így a külvilág java része (beleértve a terroristák, bűnözők azon részét, akikkel már dolga akadt valamilyen álnéven) nem tudnak a név mellé arcot párosítani.

 

Szóval magyarázat akad, csak keresni kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ki akadt ki a kameraállványokon? :P:D

Én nem akadtam ki, csak észrevettem. Őszintén, annyira szemet szúróak, hogy csodálom, hogy csak én vettem észre. :) A sorozatélményhez minden esetre nem tett hozzá és el sem vett (mellesleg jogosabb panasz, mint az állítólagos logikátlanságok ;):P).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézi innen valaki a Doctor Whot? Elkezdtem nézni, és egész jó. Részleteket majd akkor ha már több részt láttam. :)

 

Anno mikor pár éve nyomta az RTL 1-2 évad erejéig addig néztem, azóta sajna nem :/ Pedig akkor nagy kedvenc volt, csak most nem tudom honnan töltsem le a részeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én elkezdtem nézni a Torchwoodot, ami a DW spinoff sorozata, és mivel annak vége, vagyis most adják a 4. évadot, de azt majd darálom, ezért elkezdtem nézni a Dokit. Én már az új verziót nézem, amit 2005ben kezdtek el adni, de mivel mindenhol azt olvastam, hogy ott simán be lehet kapcsolódni, ezért nem zavar benne tényleg semmi, és eddig nagyon jó. Mellesleg ahol én kezdtem el nézni, ott már a 9. doktor van. :) Egyre jobban bírom az angol sorozatokat.

Norbi: Ncoreon fent van az első 4 évad szinkronosan, az 5. pedig angolul, és ha jól tudom most megy a 6. A Torchwoodból pedig szintén fent van 3. évad szinkronosan. De ha angolul is néznéd, akkor szerintem piratebayen biztos fent van az összes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végignéztem a Falling Skies uccsó 3 részét.

 

Hát berosáltam. Nem sok sorozaton izgulok de az utolsó résznél már tényleg izgultam hogy mi lesz a vége. Kíváncsi leszek a 2. évadra, csak kár hogy 1 évet kell rá várni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet "kikapcsolni" a 24-et. Második évad felénél járok és fejemhez fogott pisztollyal kényszerítem magam, hogy mára elég volt, ennyi....tűnés a géptől. :D

 

 

Falling Skiesnél még nálam hiányzik az utolsó HD-s részhez a felirat, de már alig várom. :) Remélem elhasználnak pár spéci töltényt azokra a pókokra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.