Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jajjj... ezt is de várom már!! Köszi Sky!! Kár, hogy utolsó évad lesz. :(

 

Nem sok sorozat maradt, amit nézek:

 

Dexter

Chuck... de ugye utolsó évad jön :(

TCW

Eureka ... de ebből is utolsó évad jön majd :(

Olykor, mikor kedvem úgy hozza, akkor tolok egy kis Dr. House-t (már 2 éve nem hozta úgy a kedvem, szóval lesz mit bepótolni ebből is)

 

Több nincs, pedig régen meglehetősen sok sorozatot követtem figyelemmel.... többségük vagy véget ért, vagy kaszát kapott. :( ... és ennyi maradt. (1 év múlva ezekből is ki fog hullani 3).

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjj... ezt is de várom már!! Köszi Sky!! Kár, hogy utolsó évad lesz. :(

A Fringe-nek a 4. évad lesz az utolsó? :o Ezt miből gondolod? Vagy lemaradtam valamiről?

Egyébként egész egy rugóra jár az agyunk sorozatok terén. :D

Chuck, 24, Fringe, Lost, TCW...

 

Ha bízol az ízlésemben, akkor kezd el a Supernaturalt! Örök kedvenc, szerintem neked is bejönne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony az utolsó évad lesz, legalábbis jelen állás szerint. Pár hónappal ezelőtt (még tartott a 3. évad sugárzása) az sem volt biztos, hogy berendelik a 4. évadot.

 

Facebookon is alakult egy SAVE FRINGE profil még akkor, amikor kétesre állt a dolog. Csatlakoztak is sokan. Szóval sajnos nagyon úgy tűnik, hogy utolsó évad lesz. :(

 

Az ízlésedben abszolút bízom egyébként :D csak valamiért a Supernatural ezidáig sohasem vonzott, de lehet, hogy majd bepróbálom.... köszi a tanácsot/tippet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural rajongóknak, a Pro Video végre válaszolt a magyar DVD kiadást illetően feltett kérdésemre:

"Rövid távú terveink között nem, de hosszabb távú terveink között szerepel a sorozat kiadása, sajnos egyenlőre ennél többet én sem tudok."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjj... ezt is de várom már!! Köszi Sky!! Kár, hogy utolsó évad lesz. :(

 

Chuck... de ugye utolsó évad jön :(

Mindkettőből utolsó évad jön?? Szomorú lettem ezektől a hírektől :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdenek uncsik lenni ezek az elmúlt részekből összevágott promikák. Ami azt illeti én már rájuk is untam.

Ami azt illeti, én is, de a semminél mégiscsak jobbak. :)

A poszter is jó, bár tuti, hogy ez sem friss promó anyagból készült.

 

Supernatural rajongóknak, a Pro Video végre válaszolt a magyar DVD kiadást illetően feltett kérdésemre:

"Rövid távú terveink között nem, de hosszabb távú terveink között szerepel a sorozat kiadása, sajnos egyenlőre ennél többet én sem tudok."

Ez remek hír! :yeah: Legalábbis annál, hogy "soha", mindenképp biztatóbb. Végül is, a 3. évadot is leadták szinkronosan, pár év szünet után. Úgyhogy szerintem a DVD-kiadás sem reménytelen. Azon egyébként nagyot néztem, hogy nincs rá igény. Tudtommal rengetegen szeretik ezt a sorozatot, és ha csak ezek fele megvenné a kiadványt, már nem járna rosszul a kiadó. Sőt... ;)

 

Mindkettőből utolsó évad jön?? Szomorú lettem ezektől a hírektől :(

Chuckból biztos, Fringe-ben én viszont még reménykedem. Bár ezt a főszálat már nem lehet sokáig húzni, a sorozatban még sok potenciált látok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a semminél méiscsak jobbak. :)

Én ezt csak akkor mondanám ha nem zavarna hogy mindig ugyanazt nyomják a "Hova tűnt Püspök Peti?"-vel az élen.

 

A poszter is jó, bár tuti, hogy ez sem friss promó anyagból készült.

Annyira friss nem lehet mert egy korábbi negyedik szezonos pószteren Livi szinte ugyanúgy díszeleg mint emezen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 5. évad, semmi infó a sztoriról, de az egyik színész igen neves ebben a közegben, ezért dugtam spoiler mögé, hátha valaki akkor akar majd meglepődni (mármint aki még nem tudja, hogy játszani fog benne). A lényeg, hogy Zachary "Chuck" Levi és Josh "Gorman" Gomez hülyéskedik ezzel a bizonyos valakivel a forgatási szünetben.

 

 

Ha nem tudnátok, hogy az a fickó ott Mark Hamill, felismernétek? :o

http://youtu.be/9hYUxaaAHlw

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 5. évad, semmi infó a sztoriról, de az egyik színész igen neves ebben a közegben, ezért dugtam spoiler mögé, hátha valaki akkor akar majd meglepődni (mármint aki még nem tudja, hogy játszani fog benne). A lényeg, hogy Zachary "Chuck" Levi és Josh "Gorman" Gomez hülyéskedik ezzel a bizonyos valakivel a forgatási szünetben.

 

 

Ha nem tudnátok, hogy az a fickó ott Mark Hamill, felismernétek? :o

http://youtu.be/9hYUxaaAHlw

 

Ez óriási. :lol: Az öreg Jedi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt csak akkor mondanám ha nem zavarna hogy mindig ugyanazt nyomják a "Hova tűnt Püspök Peti?"-vel az élen.

Jelenleg ez a legfontosabb és legérdekesebb oldala a Fringe-nek, azért nyomatják ennyire :)

 

Chuck 5. évad, semmi infó a sztoriról, de az egyik színész igen neves ebben a közegben, ezért dugtam spoiler mögé, hátha valaki akkor akar majd meglepődni (mármint aki még nem tudja, hogy játszani fog benne).

Megnéztem:

 

Nem biztos, hogy felismerném, de azt el tudom képzelni, hogy ismerős volna, és idővel beugrik :) Vagy egyszerűen simán leesik, mert a Chuckban nem lehet megszámolni a SW utalásokat, annyi van :D

Nem tudom, de valahogy nem vagyok meglepődve azon, hogy szerepelni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg ez a legfontosabb és legérdekesebb oldala a Fringe-nek, azért nyomatják ennyire :)

Ja erre magamtól is rájöttem de ez semmit se tud változtatni azon hogy unom. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kép tetszik, csak az nem, hogy kb annyi kreativitás van benne mint egy első évados promóképben. :D

Szerintem jó kis csoportkép, az eddigiek közül talán az egyik legjobb.

Nem is emlékszem másik olyan képre, amin megtalálható az összes fontosabb karakter, úgyhogy ideje volt egy ilyesminek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.