Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Doctor Who 5x10

 

 

Nem volt a legkiemelkedőbb rész, de abszolút nem lehetne azt sem mondani rá, hogy gyenge epizód lett volna. Inkább talán kicsit másabb volt. A színész, aki alakította Van Gogh-ot nagyon durván hasonlított a híres festőre. Érdekes volt ez a láthatatlan lény. A rész utolsó néhány perce nagyon tetszett. Hihetetlen, hogy a Doktor mennyire emberszerető és jóakaró. Nagyon tetszett az a gesztus, amit Vincentnek tettek. Szép és megható volt.

Olyan jó lenne, ha valóban léteznének ennyire kedves és jó szándékú emberek a világon, mint a Doktor!!

 

Bill Nighy nagy nagy kedvencem. Örültem hogy felbukkant! :)

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x07, ez volt eddig a legjobb rész az évadban, és nálam simán top10-es is az egész szériára vetítve. De lehet, hogy ha kicsit utána számolok, lesz az top5 is. :)

 

Az egyetlen baj vele az volt, ami majdnem minden részben: legkésőbb a felénél rájön az ember, ki a hunyó. A Castle írói tudnak remek részeket írni, csak képtelenek kitörni a klisék biztonságából, így nem csoda, ha a pánikolós figuráról az első pánikolásakor lehull a lepel és fancsali mosollyal sóhajt a néző: ez a fickó tuti benne van. És jééééé! Tényleg benne volt! De sebaj, ez már megszokott (sajnos?) és legalább illik egy olyan sorozathoz, amiben egy ponyva író a főhős. :)

Szerencsére a Castle-Beckett szál ezúttal erőre kapott és a robbanás után talán Kate is rájött, hogy van mit vesztenie, és azt el is vesztheti, akármikor. Elvégre, ez az egész még csak nem is egy gyilkossági ügy nyomozása közben robbant ki, hanem Castle "szabadnapján". Jó ezt a hetedik részben látni, remélem azt jelzi, hogy az írók ezúttal haladni akarnak valamerre, nem csak toporogni.

Ami idegesített, az Alexis. Ebbe a sztoriba nem illett az ő szerelmi életének a nyűglődése. Kellett bele a karaktere, de úgy, ahogy a feltűnésekkor Kate-tel volt, a telefonhívást mellőzhették volna. Ami teljesen érthető lett volna egy jobban bemesélt karakterrel, de hajdanvolt Ash is ugyanolyan, mint az előző évadban hőseink párjai. Vannak, de nincsenek.

A MASH utalásért meg csillagos ötös jár, és a Castle Jr. poén is ütött! :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead S02E03:

 

Azt a jó büdös..... Itt aztán volt sokk a végén.

 

 

Épp kezdtem elkönyvelni dögunalmas résznek mikor kiderült mit tett Shane. Szó szerint sokkolt. Egy szimpatikus ember egy ms alatt lett a legaljasabb szemétláda a szememben. Ezt a tettet nem menti semmi. Milyen jogon dönt élet-halálról, úgy hogy Otis megmentette az életét a kerítésnél? Ez a hála? Vagy legalább ha már megtette lőtte volna fejbe, de így hogy élve felfalták Otist nagyon durva. Remélem Shane ugyanígy fog meghalni. Komolyan elképesztő. Teljesen más lett volna ha Otis ezt bevállalja. Hogy fog ez a tetű a felesége szemébe nézni, vagy bárkiébe?

Ezekután bárkivel megcsinálhatja. Egy normális értékrendü ember ezt soha nem csinálta volna meg. Még Daryl sem.

Ja és Rick felesége meg azon agonizál, hogy jobb a gyereknek ha meghal mert milyen a világ. Semmilyen. El kell jutni egy biztonságos városba a bevásárlóközpontokban évtizedekig van étel aztán jónapot. Üzemanyag is bőven van, el lehet ott élni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x07, ez volt eddig a legjobb rész az évadban, és nálam simán top10-es is az egész szériára vetítve. De lehet, hogy ha kicsit utána számolok, lesz az top5 is. :)

Ez jó hír, szóval iparkodjanak a felirattal. Bár ha jobban belegondolok, holnap Fringe (tuti lesz felirat), Chuck (ez megy angollal is, nem túl nehéz)... szóval talán kibírom, ha csak vasárnapra lesz belőle valami :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez szuper... de jópofa stáb.

 

A Doctor Who stáb mulat egy jót! Rendkívül jópofa! :) :)

 

4. évados!

 

http://www.youtube.com/watch?v=3s4Czla6tXc&feature=player_embedded

Most őszintén... lehet őket nem szeretni? :)

 

 

Erről nem is szólva:

 

vDFIF.gif

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x10

 

Hát az eleje tényleg nem volt egy nagy szám ennek a résznek, de valahogy úgy éreztem nem is a lénnyel való harc meg misztikum lett volna a lényege, inkább csak körítés volt, mint ahogy Riddick írtad is, hogy megmutassa milyen "ember" is a doktor. Most lehet én vagyok érzékenyebb, de megkönnyeztem ennek a végét is. annyira megható volt ahogy elvitték VGot, és látta hogy a művészete sokkal több mint ahogy ő azt hitte. és tényleg egyben szomorú is, hogy tudjuk mi lesz szegénynek a vége. Szóval kellett már egy ilyen rész is.

 

Ja és ha a köv rész nem Cybermen-es lesz akkor én nem tudom mi... :D (legalábbis a bemutató alapján)

 

Itt is van a köv rész bemutatója:

http://www.youtube.com/watch?v=2BEdQIsNYbw

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x07

 

Szokás szerint jó rész volt ez is, bár a 7x05-höz hasonlóan ezt is inkább az átlagos kategóriába sorolnám.

 

Jó, hogy Dean és Sam újra egy csapatban játszik és nem húzzák megint részekig, mint az 5. évadban. A szellemes sztori átlagos volt, de kellenek ilyenek is a leviatános balhék mellé.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WGGWqnKPJvI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 5x02, that is awesome!!! :rock::yeah: Zseniális rész volt! :clap:

 

Először is: Big Mike visszatért! :lol: És egyből helyre jött a Buy More. És ehhez csak Awesome kellett, mint Buy More reklámarc. Zseniális! Csak azt sajnáltam, hogy Ellie nem szerepelt, pedig biztos lett volna néhány hozzáfűznivalója. Azért remélem nem ez lesz a tendencia, hogy Csodálatosékból mindig csak az egyik szerepel. :para:

Aztán Morgan... Nem százas, sosem volt, még a legkomolyabb pillanataiban is idétlen tud lenni, de az Intersect a legrosszabbat hozza ki belőle. Mi több, tönkre teszi. Úgy tűnik, az Intersect 100%-osan tényleg csak Chuck fejében szuperál. Ezek után már csak az a kérdés, mikor kapja vissza Mr. Carmichael a jó öreg kung-fut. Jó lenne, annak ellenére, hogy már semmi szüksége rá. Bár azért megcsapkodták, lazán helyt áll már műszaki gondok, tűzharc és verekedés közben is. Bár ahányszor a kobakjába töltött az Intersect, nem csoda, hogy maradt benne valami (plusz azért őt ki is képezték, csak most már nincs bizonytalansága).

Casey és Verbanski kettőse is érdekes lesz. Hogy megbotlott, mikor John után nézett. A komoly kémbiznyisz-asszony. :lol: De Casey-t sem láthattuk még ilyen bizonytalannak.

Jó volt látni a Nerd Herdert is. Rég használták már a Kocka Hordás autókat. Kezdtem azt hinni, hogy már el is adták őket. :)

A rész vége pedig... Húha! Nem lesz semmi ez az utolsó évad.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nagyon jó volt a Chuck :D

 

A Casey-Verbanski kettős valóban remek mókának ígérkezik. Milyen volt már, ahogy Casey előre elpróbálta, mit fog mondani, aztán lecsapta a telefont :D

Morgan aztán rendesen megbuggyant, bár eddig sem volt normális. Ennek ellenére erre a fordulatra aztán nem számítottam.

Chuck meg rém jópofa volt, hogy nekiállt tréningezni, elvégre ha formában akar maradni, akkor szüksége van ilyesmikre. Nagyon jó látni, hogy milyen remek csapatot alkotnak ők hárman (C+S+C), hosszú volt az út eddig.

És végre a BM-ban is történnek az események, ahogy kell.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 2. évad

No, az őszi szünetben sikerült egy kicsit belehúzni és befejeztem a 2. évadot, és most már erről is elmondhatom, hogy (stílusosan) szuper! Nagyon bírom a szereplőket egytől egyig, tök jó, hogy a sorozat két fő szála (Buy More és a kémesdi) ennyire más és mégis remekül kiegészítik egymást, megvan a vígjáték és az akció kellemes és szórakoztató elegye. :)

A 2. évadról közelebbről:

kezd körvonalazódni, milyen irányba is tartanak majd az események: Chuck (amúgy imádnivaló jófej) egyre profibb lesz, Sarah és ő mind közelebb kerülnek egymáshoz, és mondhatni ők hárman Casey-vel lassan igazi csapatot alkotnak. Az igazából nem lepett meg, hogy Sarah most már többször is megszegi a CIA szabályzatát és veszélyezteti a karrierjét a srácért, mert tiszta sor, hogy kölcsönös a vonzalom. Viszont az meglepő volt, amikor először láttam Casey-n, hogy Chuck-ot már nem annak a „baromnak” tartja, mint akit még saját magától is meg kellett védenie az elején, hanem csapattársnak és havernak. Szuper kapitány és Ellie nagyon bájosak együtt, no és a Buy More csapat sem semmi, ahogy a mindennapjaikat élik.

Plusz nagyon jó, hogy tágult a Chuck-univerzum Jill-lel, és Orionnal, aki nagy meglepetés volt, mint Chuck és Ellie apja, de majdnem mondhatnám, hogy végül is mégsem, mert valahogy eddig is benne volt a levegőben, hogy nem véletlen, amiért Chuck nyerte meg az elején az Intersect-et. És vajon Bryce Larkin most már tényleg meghalt? :D

 

Ezek után tuti biztos, hogy lesznek még titkok, amelyekre szépen lassan fény derül. :) Most már jöhet az eredeti nyelvű 3. évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ezek után tuti biztos, hogy lesznek még titkok, amelyekre szépen lassan fény derül. :) Most már jöhet az eredeti nyelvű 3. évad.

 

Jujj, és még milyenek! :D

 

Örülök, hogy tetszik! :D Várom a további élménybeszámolókat! :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után tuti biztos, hogy lesznek még titkok, amelyekre szépen lassan fény derül. :) Most már jöhet az eredeti nyelvű 3. évad.

Ahogy tanult kollégám írta: de még milyenek. :D Lendületből a harmadik évad kezdése egy takaros pofon a második évad vége után, pedig a második évad vége se semmi. Annál jobban csak a negyedik évad vége lepett meg, pedig... Na de ne rontsuk el a játékot. :cool: A lényeg, hogy akkor most már te is tudod, mit jelent:

 

"Guys... I know Kung-Fu!" - by Neo a kiválasztott, Chuck az Intersect :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck-ügyben csatlakozom az előttem szólókhoz, lesz itt még fordulat, meglepetés, remek részek dögivel :) Mindig tudnak a készítők valami újat, és egyben jót hozni.

A 3. évad tele van nagyon jó részekkel (legalább is szerintem), a 9-14 részekig mindegyik nagy kedvenc nálam (mint ahogy a 2. évad vége a 19-es résztől), mint ahogy az évad befejező részei is.

A lényeg, hogy jó lesz a továbbiakban is. Pildi, lehet, hogy az 5. évadot már velünk fogjátok befejezni, addig még van jó pár hónap :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a heti Fringe, de azon kiakadtam, hogy már csak két rész, és szünet jön január közepéig! :cry:

 

Megint újabb infókat kaptunk arról, hogy a múltban mi minden történt másként, és elég érdekes. Már nem emlékszem, hogy eredetileg mi volt a fiolával, de mintha Walter nem vitt volna magával.

Olivia vajon miért nem kérdezi meg Petert, vajon miért álmodott vele? Azon kívül, hogy ne derüljön ki minden gyorsan, semmi ötletem.

Az, hogy a mentőben volt az alakváltó, az első pillanattól világos volt, hiszen mindenkit gyorsan megölt, miért hagyott volna hátra sebesültet? Persze a csajnak meg kellett menekülnie, hogy menjen tovább a sztorivonal :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - 4x05

 

Jó volt az eheti rész is, mondjuk az tényleg kiakasztó, hogy a 4x07 után jön az évadfelező nagyszünet. :roll:

 

Kíváncsi vagyok, kapunk-e konkrét főszálat az évadban, mert a jelenlegi két főbb szál (Peter; alakváltók) nem annyira nagy volumenűek, mint az előző évadokban és nem is hiszem, hogy az egész évadot végigkísérik majd. Arra is kíváncsi vagyok, hogy továbbra is Walternet irányítja-e az alakváltókat odaátról, vagy azok esetleg öntudatra ébredtek és el akarják pusztítani a "mi" oldalunkat. Azért tartom valószínűbbnek ez utóbbit, mert Walternet a saját szemével láthatta, hogy a két világ nem létezhet egymás nélkül, azaz ha az egyik elpusztul, rövid időn belül a másik is követi. Hacsak nem olyan büszke, hogy a saját kis bosszújáért képes lenne magával együtt 2 univerzumot is megsemmisíteni. De remélem, nem erről lesz szó.

Az is kiderült, hogy Walter Ninával való viselkedése Peter halálának következtében változott meg. Az eredeti idősíkon ugyanúgy összetört a fiola, amikor Walter Ninával vitatkozott. Ezért nem csak odaadta a túloldalon lévő Peternek az ellenszert, kénytelen volt magával hozni. A megváltozott idősíkon viszont Peter nem tudott eljutni a laborig, mivel beszakadt alatta a jég, és a Megfigyelő híján megfulladt. Ezért nem szívleli Walter Ninát jelenleg, persze ez később még változhat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj, és még milyenek! :D

 

Örülök, hogy tetszik! :D Várom a további élménybeszámolókat! :);)

Lesznek majd. :)

 

 

Ahogy tanult kollégám írta: de még milyenek. :D Lendületből a harmadik évad kezdése egy takaros pofon a második évad vége után, pedig a második évad vége se semmi. Annál jobban csak a negyedik évad vége lepett meg, pedig... Na de ne rontsuk el a játékot. :cool: A lényeg, hogy akkor most már te is tudod, mit jelent:

 

"Guys... I know Kung-Fu!" - by Neo a kiválasztott, Chuck az Intersect :D

 

Hű, ez nagyon jól hangzik, de nem is vártam mást. :) A fenti spoiler pedig csúcs volt. :D

 

 

A lényeg, hogy jó lesz a továbbiakban is. Pildi, lehet, hogy az 5. évadot már velünk fogjátok befejezni, addig még van jó pár hónap :)

Jó lenne, de ezt nem hiszem. :) Heti egy-két rész fér csak bele a napi programba (ezen a héten a Chuck miatt a Dextert e heti részét pl. nem láttam :().

 

 

Tök jó Pildi, hogy neked is bejött a Chuck. :) Igazán szerethető sorozat. Már alig várom, hogy láthassam az új részt.

Ez a jó kifejezés: szerethető. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 2. évad.

 

Jó ez a tizedik Doki, csípem. Bár még mindig hiányzik a kilences örökké vigyorgó golyó burája, megkedveltem következő reinkarnációját is. De Rose-t miért kellett elhagyni? :(:cry: Olyan jó párost alkottak, és nagyon csíptem (és nem csak azért, mert dögös :love: ). Most meg bezárták egy párhuzamos világba, frankó. Mondjuk legalább él!

Ami az évadot illeti, hát kérem, ebben a sorozatban benne van az, amit például a Stargate-ből hiányoltam: ha idegenek támadják meg a Földet, nem akarják beadni nekem, hogy éppen akkor mindenki másfelé nézett, ezért senki sem tud róla. Már az első évadban is ott volt a Sletheen hajó (bocs, de nem írom le a faj nevét... na jó, mégis raxacoricofallapatorianok :D), most meg jöttek a cycoraxok (vesztükre), aztán a cybermanok (duplán vesztükre), és még a jó dalekok is benéztek (triplán vesztükre). Szegény Földünkön meg úgy hullottak az emberek, hogy nézni is öröm volt. Persze a jó Doktor újra kihúzott minket a córeszből, de azt hiszem, a népesség alaposan megcsappant. És a dalekok túlélték! :yeah: Na jó, csak egy, de ahol egy dalek van, ott több is akad... Majd. :)

Ami igazán frankó még az a sorozat humora (Clom) és abszurditása ("van nemi életünk is" :lol: ). A sztorik is nagyon jók, és még mindig baromi hangulatos, amikor Tescoról beszélnek, nem Walmartról, vagy a Leggyengébb láncszemet sugározzák sokezerben (bár ez az előző évadban volt, de akkor elfelejtettem említeni... apropó, egy ilyen Big Brother nálunk is futhatna - természetesen más bekerülési formában :D -, simán kiszavaznék bárkit).

Na, kíváncsi leszek, ki lesz a Doki új útitársa. Gondolom köze lesz ahhoz a menyasszonyhoz (kíváncsi vagyok, hogy ő az-e, akire gondolok), vagy ő maga lesz az. Minden esetre Rose jobban reagált, mikor először látott új arcot a TARDISON... oké, nem sokkal, hisz meg sem tudott szólalni, aztán meg cseppet Slitheennek vádolta, meg gilth-nek, de sebaj. :D

 

 

Dzséjt és hogy tetszettek az Ood-ok?

Mellesleg a köv részben, 2x13 van az egyik legjobb szöveg. XD

Ooda voltam értük! :lol:

 

Mire gondolsz? Mert én a dalekok és a cybermanok közti trécselésen konkrétan röhögtem.

Azonosítsa magát.

Maga azonosítsa magát először.

Azonosítsa magát.

Maga azonosítsa magát először.

Azonosítsa magát. Maga azonosítsa magát először. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.