Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak kérdés, hogy az apja valóban meghalt-e? Mert mi van, ha nem... és potya utas volt a repülőn. Simán lehetne, elvégre tudjuk jól, Sawyer találkozott vele Ausztráliában, tehát felszállhatott a gépre. Ezzel együtt elég furcsa lenne, ha misztikum nélküli magyarázat lenne a végén...

 

Ja, közel a vég: most jön majd az Exodus1-2-3.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt hol olvastad?

 

Az egyik Lost rajongói fórumon olvastam. Állitolag ezt nyilatkozták a készitők. Egyébként, ha a '60-as években járnánk biztos az lenne a megoldás, hogy sugárzásnak vanna kitéve. Akkoriban ez volt a joli-joker, amivel mindent, de tényleg mindent meglehet magyarázni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos a tegnapi LOST rész is nagyon jó volt, bár egy kis misztikum azért kihalt belőle. :D Ámbár így is nagyon érdekes, és a lelkesedésem sem csökkent. :)

 

Említettem volt korábban, hogy megjátszottam a filmben szereplő számokat a hatos lottón:

 

4,8,15,16,23,42

 

A húzot számok pedig:

 

3,9,14,17,20,31

 

Érdekes volt látni, az egyel eltévesztett tippeket. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na elkezdtem előlről és a nyitó-epizód piszok jó. Nem ül le egy pillanatra se, van feszültség dögivel... és a repülő-szerencsétlenséget bemutató képsorok, meg amikor a pasast beszivja a hajtó-mű naggyon durva. Lehet, hogy mégis tetszeni fog ez a sorozat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Hajrá, nagyon remélem, hogy tetszeni fog. Ha nem bánjátok, pár napon belül indítanék itt egy kis sorozatot, amelynek keretében egy-egy rész rövid tartalmát írnám le az első szériából. Ha nem gond. Csak hogy sorra vegyük a történéseket.

 

Ody: A véleményem? Nos az nem más, minthogy ha racionálisak akarnak maradni, akkor nagyon nehéz dolguk lesz. Ez egyébként egy olyan teóriát támasztana alá, hogy valami titkos katonai támaszponton zuhantak le. Jack apjáról pedig már írtam lentebb.

 

Lottó számok: EZ HIHETETLEN!!!!!!!!!!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is irogathatsz Donát, de lehet, hogy megérdemelne egy önálló topikot.

Csak néha nézegetem a Lost-ot, de eddig vegyes érzéseim vannak.

 

Első rész nem tetszett, túl hihetetlen, aki megússza a zuhanást egy karcolás nélkül ússza meg, aki nem ússza meg, azt a doki térdelve megműti.

De ez még megbocsátható.

Elején még mindet néztem.

De Akkor váltam kicsit szkeptikussá:

SPOILER

Mikor azt hiszem a Locke felállt a tolószékből. Akkor azt mondtam, ez egy marhaság.

END

Mióta Bomarr írta, hogy lesz magyarázat mindenre azóta elkezdett érdekelni.

 

Ma én is láttam az AXN-en a legújabb részt. Ez elég érdekes volt.

Az AXN-en láttam már feliratosan is részt, ennél kb 1 vagy max két résszel korábbit.

Ez meg szinkronizált volt, AXN össz-vissza adja? Ody eddig mind szinkronos volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a LOST nem a realitások sorozata lokatelli, szal' kéretik így kezelni. :)

De mióta Bomarr írta, hogy a készítők, mindenhová logikus magyarázatot ígérnek azóta jobban érdekel. Egy adag hókuszpókusszal mindent meg lehet magyarázni.

 

Az a drogos gyűrűkurás csávó feje viszont nagyon irritál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.