Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akik látták a Doctor 5x13at: :hmm:

 

Hogy szabadult ki a Doktor a Pandoricából? Csak mert úgy nem mehetett vissza az időben, hogy még ki sem szabadult, ha értitek mire gondolok. Ez eléggé logikátlan. Ez most csak úgy eszembe jutott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik látták a Doctor 5x13at: :hmm:

 

Hogy szabadult ki a Doktor a Pandoricából? Csak mert úgy nem mehetett vissza az időben, hogy még ki sem szabadult, ha értitek mire gondolok. Ez eléggé logikátlan. Ez most csak úgy eszembe jutott.

 

 

Doktor 5x13

 

Szerintem ez egy szokásos időparadoxon, amiből kismillió van a Doktorban. Bár kétségtelenül TÚL egyszerű megoldás, de szerintem belefér.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5x13

 

 

Az időutazás-időmanipulálás egyébként is egy olyan téma, amiben nem igazán lehet túl sok realitást és logikát találni... és szerintem felesleges is keresni azt. Jól mondja Bomarr, paradoxon. Nem ez volt az első a Doktorban. Mellesleg mivel az egész olyan mesterien volt felépítve engem nem is zavart ez a dolog. Ez minden olyan film/sorozat/regény/stb.. esetében benne van a pakliban és legtöbbször ki is játszák, a Doktor legalább jól csinálja. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, úgy látszik még nem tudod kivel van dolgod, ha kételkedsz a sorozatban. :D

Jobb már mint a CSK1? :)

A) Hol írtam, hogy kételkedem benne?

B) NEM! Soha nem lesz jobb! Korábban írtam, azt csak a Firefly körözi le a szememben és a Doctor Who minden bájával együtt is nagyon messze van a Firefly-tól a listámon. De légy erős, még dobogót sem kap a Doki, mert a Deep Space Nine-t is jobban szeretem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg van, hogy Moffat reagált Yates "Doktor Who mozifilm" bejelentésére?

 

"Akkor most bejelentem a személyes holdraszálló projektemet. Pénzem nincs, tervem nincs, a NASA nem segít. De tudom hol van a Hold - látom"

 

:D Ez alapján a Yates-féle film projekt nem lehet túl előre haladott fázisban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking dead s2x05

 

 

Továbbállhatnának már a háztól. Az is unalmas hogy Shane-t megpróbálják úgy beállítani hogy ő egy kemény döntést hozott. Holott egy aljas tettet hajtott végre. Shane már kezd embertelen szörnyeteggé válni. Semmi sem igazolja amit tett Otissal.

Az is egy olcsó húzás, hogy a történetet úgy teszem izgalmassá hogy egy brutális világra csecsemőt hozatok világra.

Daryl viszont nagyon bejön azzal hogy nem hagyja hogy a primitív őstulok bátyja befolyásolja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr BBC már nyilatkozta valahol, hogy még semmi sincs, és még Yates se tuti. :D

 

Dzséjt, arra gondoltam hogy írtad, hogy a 11. még unszimpi.

 

The Inside: Hát érdekes sori volt. Mondjuk nem csodálom, hogy csak egy évad készült belőle. Nem értem miért, de mindig nehezen álltam neki egy új résznek ami aztán a végére mégis jó lett. Egy FBIos csapatról szól, akik furcsa sorozatgyilkosok után kutatnak. Furcsa alatt értsd morbid, eszelős stb... :D Vannak benne nagyon brutál jó részek, de alapban egy elég közepes sorozat, annak ellenére, hogy a sorozatszereplők mekkája. Sok ismert szereplő van, és cameoznak is páran. Lost, FireFly, TrueBlood stb. A karakterek nem voltak rosszak, de egy kettőt leszámítva semmi kiemelkedő. Sorozatjunkien nagyon dícsérték, azért is néztem végig, de nálam ez csak 4,5/10.

cast.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, arra gondoltam hogy írtad, hogy a 11. még unszimpi.

Ja, az End of Time-nál írtam ezt. Hol van az már? Tardissal sem lehet olyan régre visszamenni. :) Most fejeztem be az ötödik évadot. A vége, huh. :) Most nem írok bővebben róla, mert holnap korán kell kelni, ami a megfázásommal rossz kombináció, de hát mit lehet tenni. Ha túlélem, majd holnap délután vagy este írok az évadról. Ha nem, akkor csak szombaton. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be az ötödik évadot. A vége, huh.

Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy "uhhh...fantastic" :D

Nem semmi iramban nyomtad le az 5. évadot. Remélem ez azt jelenti, hogy tetszett. :)

Bomarr és még pár ismerősöm azt mondja, hogy a 6. évad még jobb mint az 5. Remélem így lesz.

Várjuk a beszámolót. :D

 

Akik látták az 5. végét is:

 

Azért azt vágjátok, hogy Rory "kétszer annyi idős" mint a Doktor... :D

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Akik látták az 5. végét is:

 

Azért azt vágjátok, hogy Rory "kétszer annyi idős" mint a Doktor... :D

 

 

Na ne szivass!!!! Ja... hogy úgy... leesett :D és nagyot koppant.

 

 

... de nem történt meg végül, csak az emlékeik maradtak meg... szóval Rorynak van + 2000 évnyi emlék a fejében :D

 

 

Egyébként haverom, aki tőlem tudta meg, hogy létezik ez a sorozat már letolta a 6. évadot és azt mondta, hogy tényleg valami elképesztően észbontóan kegyetlen évad. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, az End of Time-nál írtam ezt. Hol van az már? Tardissal sem lehet olyan régre visszamenni. :) Most fejeztem be az ötödik évadot. A vége, huh. :) Most nem írok bővebben róla, mert holnap korán kell kelni, ami a megfázásommal rossz kombináció, de hát mit lehet tenni. Ha túlélem, majd holnap délután vagy este írok az évadról. Ha nem, akkor csak szombaton. :D

Basszus, én előbb kezdtem el nézni a sorozatot, mint te, de még csak az 5. évad felénél járok (legutóbbi rész az Amy's Choice volt, ami nagyon tetszett, főleg, hogy Toby Jones volt az Álom Úr).

Eddig nagyon tetszik az évad, Matt Smith eleinte kissé nekem is ellenszenves volt, de azóta megszerettem, mert nagyon jól hozza a doki figuráját.

Ismét feltűnt pár máshonnan ismerős arc,

a Vampires of Venice-ben Rosanna Calvierri-t a Harry Potter filmek Narcissa Malfoya játszotta, az angyalos duplasztoriban Octavian atya a Game of Thrones-ban Ser Jorah Mormont-ot alakította)

 

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christmas Special 6x00 Doki:

 

Egyszerűen zseniális volt. Megint éreztem az a feelinget mikor megnéztem (még a régi évadok közül) a köv rész bemutatóját, és valami halál gagyinak tűnt, és persze mindig tévedtem mert zseniális volt, ahogy ez a rész is. A bemutató alapján nagyon féltem, de VÉGRE jött egy ilyen rész. Már nagyon hiányzott. A tömény humor amit a doktor árasztott magából, az izgalom, és a dráma. Egyszerre nevettem, izgultam és szomorkodtam ezen a részen, annyira jó volt. Nagyon szép kis mese volt. Teljesen más mint az eddigi kari specek, de nem baj. Nagyon tetszett. Bakker mennyi jó szöveg volt benne, már alig várom, hogy újranézhessem. :)

 

És a rész végén a 6. évad bemutatója...OMG!!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a Doctor negyedik évad első részénél járok. Továbbra is jó a sorozat, valóban hatalmas fantáziájuk van az alkotóknak.

Én mondjuk azt a részt pont nem szeretem, legalább az "ellenséget", de magát a történetet igen. És hogy tetszett a 3. évadzáró?

 

Mit szóltál Jack kapitányhoz mint állandó pont térben és időben. A mester meg zseniálisan jó. http://www.youtube.com/watch?v=LNV2EEz_DUA

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk azt a részt pont nem szeretem, legalább az "ellenséget", de magát a történetet igen. És hogy tetszett a 3. évadzáró?

 

Mit szóltál Jack kapitányhoz mint állandó pont térben és időben. A mester meg zseniálisan jó. http://www.youtube.com/watch?v=LNV2EEz_DUA

 

 

Doctor S03

 

 

Valóban érdekes volt. Azon nagyot néztem, hogy Jack volt a Bo arca. :o A mestert viszont nagyon utáltam. Ennek ellenére megható volt látni mennyire ragaszkodna hozzá a Doki.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megnéztem a Dextert. K*rva jó volt!

 

 

Örültem, hogy Dexi nem követte a rudis énjét. Nem tetszett volna ha így marad. De a következő rész állat lesz! Debrára utazik Travis? És a prof. akkor már biztos csak képzelgés?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter: + 2 évad berendelve!

 

"Elég sokáig tartottak és feszültek voltak a bértárgyalások. Bár az nem derült ki, hogy a 2*12 részre Michael C. Hall megkapta-e a kért 24M dollárt (részenként 1M), vagy csak a Showtime által ajánlott 20M (részenként 833e) lett a befutó, az biztos, hogy Hall jelenleg a legjobban kereső tévés színésszé vált. A plusz 2 évadról a Showtime elnöke azt mondta, hogy az írók egy 3 évados történeti egységgel álltak elő (S6-S7-S8), s nem biztosan, de valószínűleg a 8. évad a zárást is fogja jelenteni. Főleg, hogy azóta a Showtime a Homeland-del szerzett még egy nehéztüzért, de addig még sok minden változhat."

 

Öhöm, azért egy Matt Simth vagy David Tennant vagy Christopher Eccleston mikor kapott 1Milliót/epizód? Töredékét sem! Oké, ők angolok és angol sorozatban játszottak/játszanak (de nem akármilyen sorozatban) MCH pedig amerikai, de tök 8... sorozatszínészek. Kiváló sorozat a Dexter, simán a legjobbak között van, de a Doctor Who is van olyan jó, (ha nem jobb - nekem nyilván jobb :P - mint a Dexter)

 

Mindenesetre örvendetes a plusz 2 évad, és MCH-t is csípjük, Dexter szerepét egyszerűen rá öntötték. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az összehasonlítás tök felesleges szerintem, nem kell mindenbe beleszőni a Doctor Who-t. A Dexter a Showtime zászlóshajója, mellesleg Michael a címszereplő, ha ő azt mondja hogy nem folytatja 1 millió alatt a sorozatot, akkor nem tudnak mit tenni, míg a másiknál hanyadik színész is van, a 11.? Nem lenne nagy terror a nézőknek a leváltásuk.

Egy kábeltévének meg azért fontosabb egy sorozat nézettsége, mint egy BBC-nek amit akkor is nézni fognak a britek ha lávaeső esik.

 

Lehet szeretni egy sorozatot, de szerintem nem kell minden adandó alkalommal összehasonlítani mással, ha féltve érzed a becsületét, ami egyáltalán nem csorbul emiatt. Felőlem annyit fizethetnek a Glee sztárjainak is amennyit csak akarnak, attól nekem még a Süsü, a sárkány jobban fog tetszeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az összehasonlítás tök felesleges szerintem, nem kell mindenbe beleszőni a Doctor Who-t. A Dexter a Showtime zászlóshajója, mellesleg Michael a címszereplő, ha ő azt mondja hogy nem folytatja 1 millió alatt a sorozatot, akkor nem tudnak mit tenni, míg a másiknál hanyadik színész is van, a 11.? Nem lenne nagy terror a nézőknek a leváltásuk.

Egy kábeltévének meg azért fontosabb egy sorozat nézettsége, mint egy BBC-nek amit akkor is nézni fognak a britek ha lávaeső esik.

 

Lehet szeretni egy sorozatot, de szerintem nem kell minden adandó alkalommal összehasonlítani mással, ha féltve érzed a becsületét, ami egyáltalán nem csorbul emiatt. Felőlem annyit fizethetnek a Glee sztárjainak is amennyit csak akarnak, attól nekem még a Süsü, a sárkány jobban fog tetszeni.

 

Jaj Obi1, tudtam, hogy ha nem te, akkor valaki majd így reagál. Nem féltem én semmitől sem a DW-t. Miért tenném? Rohadt nagy biztonságban van az mindentől. Pláne egy amerikai sorozattal szemben miért is félteném? Leírtam valamit és kész, ez nem volt abszolút komolyan vett "összehasonlítás" lol. :D:P Csak reagáltam a pénzmennyiségre.

 

De akkor jó, legyen más felhozva példának csak a vicc kedvéért. LOST: ha jól tudom ott sem kapott senki 1milliót epizódonként. Oké, ha minden igaz az ABC sem kábel csatorna... de hát na... engem ugyan úgy felnyom agyilag, amikor hallom, hogy a világklasszis focisták és csapatok milyen embertelenül horribilis összegekkel dobálóznak. Ez van. Ennyi. Ezen nem kell kiakadni. Kész. Pont. Vége. Nyugi. Relax. BÉKE! :D

 

A lényeg: Örülünk nagyon a + 2 évadnak. Kedveljük MCH-t és nagyon szeretjük a Dextert! De ezt leírtam az előző kommentben is!

 

(Ja csak még egy dolog: a Doktort abba szövöm bele, amibe nekem tetszik ;))

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abban se lennék most igy hirtelen biztos, hogy a Doctor Who cimszereplőjének (Matt Smithnek) nem fizetnek egy millát. A Doctor Whonak jóval nagyobb a nézettsége mint a Dexternek (ahogy nézem a Dexter alig pár milliós nézőszámot produkál), plusz ha Matt nem térne vissza mondjuk a hetedik évadra totál meg lenne lőve a sorozat. Ugyhogy én az ő megélhetését nem félteném. A Dexter címszereplő pedig tényleg olyan zseniális hogy a dupláját is nyugodtan zsebre tehetné :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abban se lennék most igy hirtelen biztos, hogy a Doctor Who cimszereplőjének (Matt Smithnek) nem fizetnek egy millát. A Doctor Whonak jóval nagyobb a nézettsége mint a Dexternek (ahogy nézem a Dexter alig pár milliós nézőszámot produkál), plusz ha Matt nem térne vissza mondjuk a hetedik évadra totál meg lenne lőve a sorozat. Ugyhogy én az ő megélhetését nem félteném. A Dexter címszereplő pedig tényleg olyan zseniális hogy a dupláját is nyugodtan zsebre tehetné :)

 

Egyébként nincs erről valahol valami kimutatás? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á-á-á, nem kell itt a békepipa, háború se volt.

 

A Doctor Who-nak nem a helyét félted a BBC-n szerintem, hanem mint mondtam a becsületét. Nem kell versenyeztetni a sorozatokat, és ezt mindenkinek mondom.

 

A Lostnál más a helyzet, alapból kb 15 állandó főszereplővel dolgoznak. Viszont a Dexter az egy one-man-show, annyit követel a pali szinte amennyit csak akar.

 

De nem értem miért kell minden egyes alkalommal támadásnak venned ha valaki válaszol neked. Messze nem erről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.