Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

The Silence Says: Find the Doctor:

 

És Amyt és Roryt! :)380442_336868186327215_127031120644257_1533440_1288998013_n.jpg

 

Akárhányszor visszacsukom a spoiler fület, mindig elfelejtem, mi van mögötte. Az gáz? :D

Amúgy megtaláltam a Doktort, Amy-t és Rory-t is.

Meg az űrhajóst, a bajszos fickót, Rivert, az űrhajós sityakos Csendfickót. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másfél perces előzmény a The Doctor, The Widow and The Wardrobe-hoz.

The Doctor, The Prequel to The Doctor, The Widow and The Wardrobe

Nagyon jó! Már látom, hogy ez az új Doktor rész lesz az egyik legjobb karácsonyi ajándékom :D

 

PREQUEL SPOILER

 

Mikor először láttam egyébként az elözetesben hogy a Doktor egy felrobbanó hajóban rohangál tisztára azt hittem, hogy a TARDIS készül megadni magát. De ezek szerint ez egy idegen űrhajó lesz. Avagy a Doktor visszavonul az árnyékba és igyekszik nem túl nagy és hangos lenni... úgy látszik ebbe még bele kell jöjjön :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PREQUEL SPOILER

 

Mikor először láttam egyébként az elözetesben hogy a Doktor egy felrobbanó hajóban rohangál tisztára azt hittem, hogy a TARDIS készül megadni magát. De ezek szerint ez egy idegen űrhajó lesz. Avagy a Doktor visszavonul az árnyékba és igyekszik nem túl nagy és hangos lenni... úgy látszik ebbe még bele kell jöjjön :D

 

Viszonyítás kérdése csak.

 

Most csupán egy hajót robbant fel. Fénykorában egy csillagot robbantott fel, csak azért, hogy váltson még pár szót Rose-zal. Szerintem ehhez képest egész kicsi és csendes. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és Riddick ahol bele lehet hallgatni a 6. évad OSTjába, ott fel vannak tűntetve a számok címei is? mert az is lehet spoileres számomra. Légyszi nézd meg mielőtt rámennék. Köszi. (Ezért azért mondom mert az 5. évad zenéiben is voltak árulkodó címek)

 

Akadnak spoileres címek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x6

 

Bázzé. Az baj hogy most hirtelen nem is tudok a részre koncentrálni annyira kemény volt ez a cliffhanger. bakker szóval akkor Amyt elrabolták a 2. részben amikor a Csend elkapta? Nagyon kemény. De vajon mire kell a néninek Amy gyereke. Ugye a kislány Időlord még nem került szóba szóval lehet akár ő is, vagy nem tudom. A rész is nagyon jó volt, vagyis jobb mint az előző. Sokkal több morbid dolog volt benne, amit elvártam egy ilyen résztől. A szemek a falon, az olvasó Húsok, és az a lény a végén, wow. Jó volt a dráma is benne, hogy most elfogadjuk a husokat avagy nem, és hogy a dokik helyet cseréltek. Jaaaj mekkora volt az eleje amikor a két doki szinkronban volt. Csodálkoztam Amy hozzáállásán a Máshoz amúgy. Na mind1 szóval jó kis rész volt, kellőképp nyomasztó, kellően poénos és izgalmas. De akkor a vége ütött a legjobban. A bemutatója a köv résznek zseniális!!!! :D lesz itt ne muass!http://www.youtube.com/watch?v=j_NLjHUKEro

Ui: mivel a trailerben van minden, CYberman, faceless monk, ezért ők tuti csak kis, akár elhanyagolható részei lesznek a résznek. De azért durva a monkokat így látni. :)úúú de várom a keddet!

 

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 5x05

Ez a rész, hát ez fergeteges volt. Könnyed kis szórakozásnak indul, de a végére...

 

Decker eliminálásán pislogtam. Ilyen gyorsan gonoszt még nem iktattak ki, és ilyen durván sem. Ripsz-ropsz felrobbant. Ami meg a vírust illeti, kíváncsi leszek rá, mi az, de ahogy leírták a rész elején, szerintem ez egy Intersect. Durvul a helyzet, nagyon durvul. Casey és Gertrude is frenetikus páros. Ebben a sorozatban nagyon jó duókat hoznak össze. Chuck és Sarah, Awesome és Ellie (kár, hogy nem voltak, de nagyon nem is lett volna idő rájuk), Casey és Gertrude, Jeff és Lesster. :D Apropó, Lesster mekkora fej lett a börtönben. :lol:

Baromi jó lesz ez az évad. Illetve, eddig baromi jó ez az évad.

 

 

És nehogy megnézzétek a következő részek trailerét az epizód végén (ha olyat szedtek le). Egy k*rva nagy spoilert lőttek el benne. Engem megdöbbentett, és kicsit pipa is vagyok, hogy ezt berakták. Ha mégis megnézi valaki:

 

SHAW?????????? :o Mindig gondoltam, hogy vissza fog térni, túl erős ellenfél volt ahhoz, hogy csak egy cellában rohadjon élete végéig. És van egy olyan sanda gyanúm, hogy még benne van az Intersect.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki S05E12. Na ez mindent ütött. :o Döbbenetes volt!

 

 

A rossz fajok mentik meg az univerzumot a Doktortól? :D De lesz itt még csavar a következő részben. Bár fogalmam sincs merre lépnek tovább. Ez a Moffat tényleg nem semmi csávó!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki S05E12. Na ez mindent ütött. :o Döbbenetes volt!

 

 

A rossz fajok mentik meg az univerzumot a Doktortól? :D De lesz itt még csavar a következő részben. Bár fogalmam sincs merre lépnek tovább. Ez a Moffat tényleg nem semmi csávó!

 

 

Örülök, hogy tetszett... ez tulajdonkéépen csak fokozva lesz az 5x13-al... és amblokk a 6. évaddal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ki is fejted, hogy miért? :)

 

 

 

Meg volt ágyazva a nagy eltűnésnek, Nagy Bumm -nak meg mindennek, aztán a végén a Doki úgy került elő mintha mi se történt volna. Kicsit többre számítottam, mert elég vékony befejezés volt. Kicsit olyan nagy hűhó semmiért érzésem támadt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 5x13

 

Az a jó, hogy majd mint a hatosból látni fogod ez csak a kezdete egy nagyobb sztorinak, ami egyértelműen jobb is az ötösnél. Majd ha a hatos évad 10/10+++-os évadnyitóit látod, majd talán enyhül az itélet :) Csak egy kis kapaszkodó: mikor az első részben a Zéró fogoly a Pandorica kinyitásáról beszél azt is hozzáteszi: "The Silence will fall". Nem kell sokat várnod és kiderül hogy ez mi :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.