Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az ősDoctorWhofan megnevezés egy kicsit túlzás :D Amúgy csak csak az első és utolsó négy Doktort ismerem annyira, hogy rangsoroljam őket.

1. Matt Smith

2. Christopher Eccleston

3. William Hartnell

4. David Tennant

5. Paul McGann

Ha már itt tartunk, a companionokat milyen sorrendben raknád/raknátok?

 

Nekem:

1. Amy Pond

2. Martha Jones

3. Billie Piper

4. Donna Noble

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napja megnéztem a DW: Music and Monsters koncertvideót, tegnap este pedig a 2010-es Doctor Who Prom felvételét (egyiket sem először). Nagyon jók...

 

Megnéztem a legutóbbi karácsonyi epizódot is. Elég sokáig halogattam, de eddig bőven elvoltam a korábbi részekkel (elleszek azokkal ezután is, de most kellett egy kis frissítés). Nem ez lett minden idők legjobb karácsonyi része, az előző szerintem sokkal jobban sikerült, akár a karaktereket, akár a sztori kidolgozottságát, akár a helyszíneket, akár a zenét figyelem. Ennek a sztorija szerintem egy normál részhez is csak soványan lett volna elég. Egy-két kiemelkedő pillanat van az epizódban, de azok is felkeltik az emberben a hiányérzetet, mert az őket összekötő jelenetek gyengébbek az átlagosnál. Mondjuk a fináléért megérte, az gyönyörű lett.

 

Jinx: Örülök, hogy ennyire tetszett a Vincent. Számomra is ez a DW egyik legnagyobb csúcsa, egyedi részként pedig nálam ez a legjobb.

Ja, Bill pedig akkora figura, hogy ki se kell írni a nevét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már itt tartunk, a companionokat milyen sorrendben raknád/raknátok?

 

Nekem:

1. Amy Pond

2. Martha Jones

3. Billie Piper

4. Donna Noble

 

Ezen a listán nem kell annyit meditálnom mint az előzőn :D

 

 

1. Rory Williams

2. Donna Noble

3. Jack Harkness

4. Amy Pond

5. Ian Chesterton

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Az elején senkinek sem tetszik egyik sem, de a személységük már jobban megfog. (Lány ismerősök nevében mondom) :D

 

Companions: Mondjuk kicsit spoileres így kiírni ezért:

 

- Amy (és Rory)

- Billie

- Marha

- Donna

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Az elején senkinek sem tetszik egyik sem, de a személységük már jobban megfog. (Lány ismerősök nevében mondom) :D

 

Companions: Mondjuk kicsit spoileres így kiírni ezért:

 

- Amy (és Rory)

- Billie

- Marha

- Donna

 

Mikor utazott a Doktor egy páros ujjú patással? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már rangsorolgatunk:

 

kudar a sorrendem egyezik a tiéddel csak némiképpen pontosítottam ezt azt :D:P

 

 

 

- Amy/Rory/River (tehát Pondék amblokk)

- Rose az a Billie :P (és ez rád is vonatkozik Jinx kolléga :P most akkor a színész nevét vagy a karakter nevét írjuk ki?) :P:)

- Marha helyett én inkább Martha-nak írnám a nevét :P :P

- Donna (végül, de nem utolsó sorban!!)

 

 

 

 

Mikor utazott a Doktor egy páros ujjú patással? :lol:

 

Na ez az! :nana::lol:

 

Jinx, igen... mostmár elégedett vagyok! :D Köszi az írást! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(és ez rád is vonatkozik Jinx kolléga :P most akkor a színész nevét vagy a karakter nevét írjuk ki?) :P:)

Jogos, jogos. Amúgy a két férfiút is belecsempészve így nézne ki a listám:

 

 

1. Amy

2. Jack (még úgy is, hogy nem nézek Torchwoodot. Majd ha végeztema 6. évaddal.)

3. Martha

4.Rory

4. Rose

5. Donna

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Az elején senkinek sem tetszik egyik sem, de a személységük már jobban megfog. (Lány ismerősök nevében mondom) :D

Csak arra tudok én is gondolni, hogy a személyiségük utána megfoghatja az embert :) Más magyarázatot egyelőre nem tudok kitalálni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde! Az előző Castle rész első öt perce után kikapcsoltam a filmet és azóta se néztem meg. Az eheti részt pedig le se szedtem. Nagyon cancel szaga van a dolognak. :( Ez nálam mindig ebbe torkollik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyi, hogy egyelőre csak képekből tudok ítélni :) Semmi több :)

Kudar nem a te hozzászólásodra gondolt, hanem Riddick, Lok és az én hozzászólásomra, mert marhárra elütötte az egyik karakter nevét. :D Vagyis Martha helyett azt írta, hogy Marha. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar nem a te hozzászólásodra gondolt, hanem Riddick, Lok és az én hozzászólásomra, mert marhárra elütötte az egyik karakter nevét. :D Vagyis Martha helyett azt írta, hogy Marha. :)

Bocsi, csak nem idézett, előtte meg az enyém volt, szóval beleláttam, hogy arra reagált, bár picit fura volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűhh. Jó kis csaj. :D

 

Sarah Jane Adv: A doki halála: Egész kellemes volt. Sokkal rosszabbra számítottam, de szerintem ez jobb volt mint a Davides duplarész.

Amúgy elkezdtem leszedni a régebbi dokikat, de fogalmam sincs hol kell kezdeni, mert az ncoreon lévő torrentben 7a, meg 13b-s rész címek vannak. Én pedig a 3. dokitól szeretném nézni, de így aztán fogalmam sincs hogy az hol lehet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszedném a Doctor Who-t. De csak dual audioval van fent(így meg nem nézem, mert nagyon idegesítő, akár a filmeknél). Nincs meg valahol szintíszta angolul(és persze van magyar felirat hozzá) vagy magyarul? Természetesen a 2005-ös.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.