Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Castle-ben jön az évad vége, szóval vége a stagnálásnak és végre haladnak a dolgok. :)

Csak haladjanak megfelelően :)

 

House

 

Picit furcsa rész volt. Szegény Wilson :( Mi a fene lesz vele? Már csak pár rész van hátra. És Dominika vajon végleg lelépett? Vagyis House-nak nem ártana lépnie valamit ezen a téren. Nehogy már kitalálják, hogy totál szomorú véget ér az egész sorozat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti Fringe is nagyon jó volt!

Érezhetően közeledünk a végéhez, végre Jones terve is körvonalazódott és számos dolog értelmet nyert (mint az állatkísérletek, vagy Westfield). Kár, hogy szétvált a két világ, és ezáltal abbamaradt a túloldal gyógyulása, de sok mást nem tehettek. Várható volt, hogy Linc szíve a túloldalra húz, így ott is fog maradni. Azt jó volt látni, hogy a két oldal mennyire megszerette egymást, végül a két Walter is már-már barátként vált el. Arra kíváncsi vagyok, lesz-e még valami utalás a megváltozott idővonalra, vagy már el lett könyvelve, mint a "mi" világunk. Szerintem a maradék 2 rész a Jones-sztori befejezése lesz, a záró évad 13 része pedig az előző részben látott Megfigyelős ügynek a folytatása lesz. Gondolom nem véletlenül hozták fel. Azt viszont sajnálom, hogy az intró visszaváltozott, a múltkori kékes sokkal jobban bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak haladjanak megfelelően :)

A megfelelő részben már nem vagyok olyan biztos. Úgy értem, szerintem maradunk a klisék biztos talaján.

 

Castle most bevágta a durcát, aztán most, hogy kezd megenyhülni, kipattan, hogy visszatartott infókat Kate elől. Akkor meg Kate vágja be a durcát, Caslte a fejéhez vágja, hogy de ő csak védte, meg különben is, ő kezdetek óta hazudik neki. Végül mindketten durcával nyugtázzák a napot, de aztán Kate-re rátalálnak az anyja gyilkosai és életveszélybe keverik. Közben megjelenik a titokzatos férfi Castle-nél és kiderül, hogy ő az apja és köze volt Kate anyjának meggyilkolásához, és segít megmenteni Kate-et. És ekkor kiírják, hogy "to be contiuned".

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti Fringe is nagyon jó volt!

Azt viszont sajnálom, hogy az intró visszaváltozott, a múltkori kékes sokkal jobban bejött.

 

 

Szerintem is remek az új intro, de az a jövőbeli világhoz kötődik, ha visszatérünk oda, akkor az új introt is láthatjuk ismét.

 

 

A megfelelő részben már nem vagyok olyan biztos. Úgy értem, szerintem maradunk a klisék biztos talaján.

Én is ettől tartok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem is remek az új intro, de az a jövőbeli világhoz kötődik, ha visszatérünk oda, akkor az új introt is láthatjuk ismét.

 

 

 

Én is ettől tartok.

 

 

Pontosan. Fura lett volna azt az introt látni, és ezt az epizódot nézni, mikor a kettő nem tartozik össze. Én azt hittem, hogy a duplarészes évadzáró a megfigyelős szálhoz kötődik majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Pontosan. Fura lett volna azt az introt látni, és ezt az epizódot nézni, mikor a kettő nem tartozik össze. Én azt hittem, hogy a duplarészes évadzáró a megfigyelős szálhoz kötődik majd.

 

 

Múlt héten még én is, de nem ahhoz fog. Így viszont lóg az egész jövőbeli szál a levegőben.

Az utolsó részek azelőtt elkészültek, hogy bejelentették volna az 5. évadot. Ha nem lenne 5. évad, akkor mit kezdenénk egy ilyen befejezéssel? Vagy már az utolsó részek forgatása előtt volt róla szó, hogy valószínűleg lesz folytatás, így nem volt nagy kockázat nem lezárni az egész sztorit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Múlt héten még én is, de nem ahhoz fog. Így viszont lóg az egész jövőbeli szál a levegőben.

Az utolsó részek azelőtt elkészültek, hogy bejelentették volna az 5. évadot. Ha nem lenne 5. évad, akkor mit kezdenénk egy ilyen befejezéssel? Vagy már az utolsó részek forgatása előtt volt róla szó, hogy valószínűleg lesz folytatás, így nem volt nagy kockázat nem lezárni az egész sztorit.

 

 

Szerintem a finálé forgatásakor még nem tudhatták, hogy lesz-e 5. évad, mivel általában hónapokkal előrébb járnak a forgatással, mint a vetítéssel. Gondolom úgy gondolkodtak, hogy csaknem 100%-ig lezárják a sztorit (Jones, párhuzamos világok), de 1 rész erejéig bedobnak valami újat (Megfigyelők), ha esetleg kapnak egy következő évadot, tudjon hova haladni a sztori. Ha pedig nem kaptak volna új évadot, akkor az a rész megmaradt volna egy zárójelbe tett érdekességnek. Szerintem legalábbis ilyesmi lehetett a logikájuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bepótoltam az elmaradásomat a Trónok Harcában. A szokottnál több lett az elnyújtott jelenet, de azért remekül adaptálták.

Sejtem már mi lesz az 5. rész vége, azt hiszem attól mindenkinek tátva marad a szája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 2/5

 

Nocsak, szóval Renlynek annyi, méghozzá hogyan. Egy királlyal kevesebb. Tetszett, hogy Brienne elszegődött Caitlin mellé.

Végre kicsit többet szerepelt Jon Snow, és kaptunk Daenerysből is. Azt gyanítom, hogy végül nem fogja elfogadni a fickó ajánlatát. Arya szála is nagyon jó volt, főleg, amilyen szemekkel mondta, hogy mindenkit meg lehet ölni.

Nem éreztem annyira elnyújtottnak, mint az előző részt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Joffrey király fétise a könyvben is így volt bemutatva?

 

Nem. De elég kegyetlen ott is.

 

GoT 2/5

 

Nocsak, szóval Renlynek annyi, méghozzá hogyan. Egy királlyal kevesebb. Tetszett, hogy Brienne elszegődött Caitlin mellé.

Végre kicsit többet szerepelt Jon Snow, és kaptunk Daenerysből is. Azt gyanítom, hogy végül nem fogja elfogadni a fickó ajánlatát. Arya szála is nagyon jó volt, főleg, amilyen szemekkel mondta, hogy mindenkit meg lehet ölni.

Nem éreztem annyira elnyújtottnak, mint az előző részt.

 

 

Hvas Jonnal igazán érdekes dolgok majd csak a 3. és 4. évadban történnek. Renly halála a könyvben is nagyon jól meg lett írva. A szereplők ezentúl hullani fognak, mint a legyek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hvas Jonnal igazán érdekes dolgok majd csak a 3. és 4. évadban történnek. Renly halála a könyvben is nagyon jól meg lett írva. A szereplők ezentúl hullani fognak, mint a legyek.

 

Akkor várom azt a két évadot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam, hogy akadnak ennyire spoiler érzékenyek, de akkor bocs, legközelebb majd jobban figyelek.

Nekem mindegy, a Fringe-t én nem nézem már régóta. :) Csak emlékszem, pont a Lostnál volt régen, hogy a GS fórumon állandóan vigyázni kellett ezekkel az infókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.