Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Öcsém. Rendesen izgultam a felkonferálásnál.

 

Szimpatikus a tag, és nagyon megkönnyebbültem, hogy nem egy nő sétált be! (A női Doktor pedzegetés, ugyebár)!

 

Jaj de kíváncsi vagyok, milyen lesz a Tizenkettedik stílusa, természete és habitusa! :) Na és a ruhája :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó! Pont az egyetlen jelölt akinek már felmerült a neve és tényleg jónak tűnik. Egyértelműen köze nem lesz a Matt Smith-féle Doktorhoz és mégis valahogy Doktoros. Várom nagyon hogy milyen komcepcióval közelitik meg a figurát és mennyire hozza majd jól, de most optimista vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát ő volt Caecilius a The Fires of Pompeii epizódban az 5. évadban :shocked:

Érdekes..

Abban a részben egyébként Amy Pond (Karen Gillan) is szerepel :D Sőt Marthát játszó szinésznő két résszel a felbukkanása előtt egy fontos mellékszereplőt játszott a DW-ben. Itt ez nem akadály :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha valaki egy ilyenen akad fenn, akkor ne is nézze. :D

Szerintem nagyon jó választás, én is arra gondoltam, hogy ez a pasi volt az egyetlen a jelöltek közül akire azt mondtam azonnal, hogy jó lesz, jöhet. Biztos egész más lesz mint Matt szóval várós, de nem Matt távosa miatt csak kíváncsi vagyok a kontrasztra! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 24-én. De szerintem érdemes kivárni a rendeléssel az első teszteket. Maga a tény, hogy az első négy évad külön nem jelenik meg Blu-rayen, csak és kizárólag ezen az Amerikában kapható limitált kiadáson, engem arra enged következtetni, hogy nem nagyon vesződtek a Russell éra feltupirozásával. Már pedig a már megjelent Specials Blu-rayen - amin a négyes évad különkiadásai jelentek meg - eléggé látszódtak az első részeken, hogy azok még nem HD-kamerákkal lettek felvéve. Ha itt is ugyanez a minőség, akkor a 315 dolláros ár - szerintem legalábbis - sok. Pláne hogy az első négy évadot olyan 12 ezer forintért csurig extrákkal, gyönyörű DVD kiadásban is meg lehet venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh ez a csávó azért elég öreg! Hatalmas meglepetés. Remélem a részek hangulatához választottak Doctort, mert akkor elég borús időszak elé nézünk.

 

Lehet egy kicsit visszakanyarodunk az öreg Első Doktor feelinghez. Kíváncsi vagyok, milyen stílust fog hozni, de első látásra nekem szimpatikus. Kicsit "őrült dokis" feje van. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YouTube-on Geek Week van, amiből a Doctor se maradhat ki :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=x6Hxjl6AlTM&feature=share&list=PLbpi6ZahtOH5USsFscQJACwdDJvzmID44

http://www.youtube.com/watch?v=vOfb9CX1_vo&feature=youtu.be

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem azt mondja, hogy "I'm the Doctor". :P Majd a belépő epizódban, amikor a Doktort játssza, miután felöltözött, miután a regenerálódás után megtalálja a maga énjét, na majd akkor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát ő volt Caecilius a The Fires of Pompeii epizódban az 5. évadban :shocked:

Érdekes..

 

És John Frobisher a Torchwood 3. évadában, aki igen jelentős szerepet játszott az évad eseményeiben... Kíváncsi vagyok ezt hogy magyarázzák ki.

 

Egyébként régen is volt már olyan, hogy olyan színész játszotta az új Doktort, aki már korábban szerepelt a sorozatban:

 

62440_411713085605206_16557366_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne kimagyarázni? Erre ne is számíts szerintem. Moff amúgy is kijelentette, hogy ami a Russell érában történt, az az ő munkáját nem nagyon fogja befolyásolni, na a Torchwood meg aztán végképp nem. Meg talán egyedül a TWos csaj volt egy mondattal megmagyarázva annó, hogy lehet valami távoli rokona. El kell fogadni hogy kevés a jó színész Angliában,(a doki szerepére) :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moffat most azt mondta, hogy egyáltalán nem is volt meghallgatás. Neki a fejében Capaldi volt azonnal, ahogy felmerült a váltás lehetősége, úgyhogy miután felvettek vele néhány próbá-jelenetet és kiderült, hogy tényleg annyira jó ahogy ő elképzelte már le is szerződtették (a sorozatok világában ez, hogy a showrunnernek már annyira konkrét elképzelése van az egyik szerep kapcsán, hogy nem is keresgélnek a többi szinész között, nem annyira ritka).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moffat most azt mondta, hogy egyáltalán nem is volt meghallgatás. Neki a fejében Capaldi volt azonnal, ahogy felmerült a váltás lehetősége, úgyhogy miután felvettek vele néhány próbá-jelenetet és kiderült, hogy tényleg annyira jó ahogy ő elképzelte már le is szerződtették (a sorozatok világában ez, hogy a showrunnernek már annyira konkrét elképzelése van az egyik szerep kapcsán, hogy nem is keresgélnek a többi szinész között, nem annyira ritka).

Itchi. :lol: :lol: Vajh miért fagyott a mosoly az arcára? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a kis videó, köszi :)

 

És John Frobisher a Torchwood 3. évadában, aki igen jelentős szerepet játszott az évad eseményeiben... Kíváncsi vagyok ezt hogy magyarázzák ki.

Abszolút szükségtelen ilyet kimagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is szimpatikus az új Doki, de Dzséjt lenti véleményét osztom:

 

A választás tetszetős, de számomra úgyis csak akkor dől el, mennyire jön be, amikor először kimondja: "I'm the Doktor." :)

Már Matt Smith-nél is itt dőlt el, hogy nagyon-nagyon tetszik. És utána szépen meg is szolgálta a bizalmat. :)

 

 

Moffat most azt mondta, hogy egyáltalán nem is volt meghallgatás. Neki a fejében Capaldi volt azonnal, ahogy felmerült a váltás lehetősége, úgyhogy miután felvettek vele néhány próbá-jelenetet és kiderült, hogy tényleg annyira jó ahogy ő elképzelte már le is szerződtették (a sorozatok világában ez, hogy a showrunnernek már annyira konkrét elképzelése van az egyik szerep kapcsán, hogy nem is keresgélnek a többi szinész között, nem annyira ritka).

Az ilyen előzmények elég biztatóak. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem Peter Capaldin keresztül fogjuk igazán megérezni, hogy a Doktor mennyire öreg már. Mivel már nem lesz fiatal testben, elfelejthetjük a flörtölést, meg ilyesmit, aminek valahol örülök is, mert ezzel most aztán Moffat fricskát mutatott a Tennant és Smith fanlányoknak. :D Úgy érzem Capaldi kicsit a modern kor 3. Doktora lesz. Most már az Idő Lordunk tényleg úgy néz ki, mint egy idős, tapasztalt Doktor, aki sok mindent látott már, nem pedig úgy, mint egy fiatal Doktorandusz és ez nagyon tetszik.

 

tumblr_mr0t2hSuG51rmn5y0o1_500.gif

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem Peter Capaldin keresztül fogjuk igazán megérezni, hogy a Doktor mennyire öreg már. Mivel már nem lesz fiatal testben, elfelejthetjük a flörtölést, meg ilyesmit, aminek valahol örülök is, mert ezzel most aztán Moffat fricskát mutatott a Tennant és Smith fanlányoknak. :D Úgy érzem Capaldi kicsit a modern kor 3. Doktora lesz. Most már az Idő Lordunk tényleg úgy néz ki, mint egy idős, tapasztalt Doktor, aki sok mindent látott már, nem pedig úgy, mint egy fiatal Doktorandusz és ez nagyon tetszik.

Én is ebben reménykedem. A 3. Doki nekem az egyik kedvencem. Matt, David és Jon, kb így van. Szóval nagyon remélem, hogy kapunk a régi doki habitusából. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne kimagyarázni? Erre ne is számíts szerintem. Moff amúgy is kijelentette, hogy ami a Russell érában történt, az az ő munkáját nem nagyon fogja befolyásolni, na a Torchwood meg aztán végképp nem. Meg talán egyedül a TWos csaj volt egy mondattal megmagyarázva annó, hogy lehet valami távoli rokona. El kell fogadni hogy kevés a jó színész Angliában,(a doki szerepére) :D :D :D

Nem igaz, mert Marthát is megmagyarázták. Aki a Torchwood 1-ben dogozott a második évad végén, az Martha unokatestvére volt. Eddig - az új szériában legalábbis - egyedül Amy-t nem magyarázták meg, de szerintem 100-ból 1 ember, aki felismeri, hogy a két karaktert ugyanaz a színésznő játssza.

 

Amúgy szerintem sem szorul konkrét magyarázatra. Sorozatokban igen általános, hogy aki egyszer epizódszerepet játszik, az később más bőrébe bújva felbukkanhat főszereplőként (most hirtelen Jewel Staite jut eszembe, aki a Stargate Atlantis második évadában egy lidércet játszott, a negyedik évadtól pedig főszereplő volt, mint Dr. Jennifer Keller).

 

 

De ebben az egészben szerintem az a poén, hogy ő nem is 12. Doktor, legalábbis a jelen állás szerint. :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézelőve belefutottam az American Horror Story ajánlásaiba. Az elején még csak bottal piszkálgattam, letöltve az első évadot, mivel nem mondanám, hogy rajongok a horror műfajáért (bár úgy, hogy semmit nem láttam belőle, nem biztos, hogy jó ötlet leszólni). Végül kellemes csalódás volt mindkét évad, és várom a harmadikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézelőve belefutottam az American Horror Story ajánlásaiba. Az elején még csak bottal piszkálgattam, letöltve az első évadot, mivel nem mondanám, hogy rajongok a horror műfajáért (bár úgy, hogy semmit nem láttam belőle, nem biztos, hogy jó ötlet leszólni). Végül kellemes csalódás volt mindkét évad, és várom a harmadikat.

Szóval érdemes lenne egy olyannak is belekezdenie aki nagyon nem szereti, és bírja a horrorokat? Mert én is nagyon kíváncsi vagyok rá, de sosem bírtam a műfajt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval érdemes lenne egy olyannak is belekezdenie aki nagyon nem szereti, és bírja a horrorokat? Mert én is nagyon kíváncsi vagyok rá, de sosem bírtam a műfajt.

 

Szerintem nyugodtan, 1. évadra nem is igazán illik a horror jelző, a 2. évadra már annál inkább :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.