Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap megnéztem a Jessica Jones első részét, ezt és a Daredevil season 1-2-t látva bizonyossá vált bennem, hogy a Marvel/Disney a Netflixes sorozatokban éli ki amit a többi produkcióban gyermekbaráti szempontokból nem tud. A DD-ben a brutalitást a JJ-ben pedig a szexualitást.

 

Jó kis storynak ígérkezik, kíváncsi vagyok melyik Marvel karakter lesz a titokzatos ellenfél, így elsőre nem jöttem rá. Mikor először megláttam ki a főszereplő(Krysten Ritter), nem jósoltam hosszabb közös jövőt a sorozattal, ugyanis volt "szerencsém" a "Ne bízz a ribiben" című sorozat pár részéhez és hát abban számomra elég ellenszenves karaktert alakít ami átragadt magára színésznőre is bennem. Azonban a story visszahozta az egészet és kitudja az évad végére talán a színésznő se fog irritálni annyira. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráfordult az utolsó kanyarra is a Trónok Harca.

http://hu.ign.com/game-of-thrones/11750/news/tronok-harca-a-keszitok-elarultak-hogyan-tervezik

 

6. évad után már csak 13 részt terveznek. Mivel a HBO többet részt szeretne ez a szám sztem még növekedni fog mivel még tárgyalnak de az már biztos 2x10 részt már nem fogunk kapni. És a trailert elnézve ahol WW elég sokszor feltűntek (az előző évadok előzeteseiben alig szerepeltek itt meg többször is) nagy eséllyel idén beindulnak. Vagyis jövőre beindul a végjáték amit felesleges lenne széthúzni. Inkább legyen egy erős rövidebb tömör látványos végjáték mint egy hosszabb széthúzott laposabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire nem szeretném, hogy akár valaha is véget érjen a sorozat, én egy ilyen jól időzített, minden szükséges hátramaradt eseményt bemutató befejezésnek nagyon örülnék, még ha már a nyolcadik évadban megtörténne is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a The Avengerst és kit láttam meg az Agents of S.H.I.E.L.D.-ből?

 

Hát nem a rohadék Gideon Malick néz oly meredten Fury-ra a képernyőről? Mellesleg, ő lövette ki a rakétát New Yorkra is. A sorozatban ugyan mondta, hogy tagja volt a Világbiztonsági Tanácsnak, de nekem a The Winter Soldierben lévő banda maradt meg (onnan csak a nő szerepelt az Avengersben), így úgy gondoltam, ez még a filmek előtt lehetett. Hát nem. Ez a Hydra alaposan benne volt mindenben.

W8tvw67.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire nem szeretném, hogy akár valaha is véget érjen a sorozat, én egy ilyen jól időzített, minden szükséges hátramaradt eseményt bemutató befejezésnek nagyon örülnék, még ha már a nyolcadik évadban megtörténne is.

Ezután a HBO akár rágyúrhat vmi előzménysorozatra is, muníció bőven a rendelkezésükre áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezután a HBO akár rágyúrhat vmi előzménysorozatra is, muníció bőven a rendelkezésükre áll.

Szinte biztos hogy lesz. Mondták is hogy lehetséges. Pláne úgy hogy jelenleg az HBO dráma sorozatok terén igen gyengén áll. GoT kívül nincs is sikeres drámájuk jelenleg és ráadásul a fejlesztés alatt álló projektekkel is gondok vannak. A készülő Westwood-nál leállás és utóforagás volt amit az év elején kellett volna bemutatni. És másik 2 projektnél és leállás van/volt. És a AMC példáján láthatják ( Better Call Saul, FWTD) a TV-ben is életképesek az ilyen sorozatok. Arról nem beszélve szinte biztos siker lenne egy előzménysorozat a rengeteg rajongó miatt. Egy aranytojó tojás van a kezükbe csak kikel használniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hét híre: ha sikerül Nathan Filonival megegyezni, a Castle 9. évada lesz az utolsó. Rövidített évad lesz, Stana Katic, azaz Beckett nélkül, ugyanis a színésznő szerződését (egyben a Lanie-t játszó Tamala Jones szerződését) egyszerűen nem újították meg - kvázi kirúgták mindkét színésznőt. No, ha ez így lesz, akkor a nyolcadik évad második felét még szezon végén bepótlom (ha csak nem úgy akarják elvarrni a szálakat, hogy Castle-ék szétmennek vagy Beckettet megölik, mert akkor a készítők megb*szhatják az anyjukat), és részemről kaszáltam a sorozatot. Stana Katic-kal is alig vagyok már kíváncsi a sorozatra, nélküle fityfenét sem ér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÚÚÚRisten, hogy ennek a Jessica Jonesnak milyen idegesítő egy történetvezetése van, most néztem végig a 9. részt, már végig szenvedem, de adja ég, hogy még véletlen se legyen 2. évada, a Defendersben meg ne sok szerepe legyen. Ettől a

macska-egér játéktól a falra mászok, hogy most már másodszor csúszik ki Kilgrave a kezeik közül. A karakterek irritálóak(kivétel Cage) valahogy beeshetne Megtorló aztán halomra lőhetné az összeset. Kezdjük mindjárt a címszereplővel(szegény Krysten Ritternek ezzel sem sikerül belopnia magát a szívembe) ez a folytonos önostorozás nekem már sok. Ott van az ügyvédnő aki kiengedné saját céljai érdekében Kilgrave-t holott mondták neki mire képes, persze lehet, hogy nem hisz az erejében, de akkor meg megint nincs értelme kiengedni. Aztán ott van főhősnőnk drága barátosnéja, Patsy(Hellcat) Walker aki olyam kemény csajnak vallja magát a pár krav-maga edzéstől, hogy csak na aztán mikor kiderül, hogy mégsem akkor meg rinyál, hogy nem olyan kemény, mint hitte. Ráadásul ő engedi ki Kilgrave-t, most komolyan mi a koldus méteres, véreres, kóchengeres, rongyokba tekert, kacskaringós f*sz*t képzelt mi lesz ha szétlövi az üveget??? Neki aztán tisztában kéne lennie Kilgrave erejével, kár hogy az összes skulót kilőtte mielőtt Kilgrave hozzá szólt. Aztán vegyük még S51-es őrmestert(Simpson :D), aki még lényegében tudná is mi lenne a jó döntés, csak kis magánakcióival meg túlbuzgóságával csak keresztbe tesz a dolgoknak (egyébként ő Nuke lenne? a keresztnév más a képregényekben). Alapból nem értem mi ez a rohadt nagy szkepticizmus az emberek részéről, hogy nem képesek elhinni, hogy létezik egy ember aki képes irányítani másokat az agyával(vagy mivel pontosan nemtom mi az alapja),mikor ezidáig már 2x mentette meg a seggüket és a világ többi emberéét is többek között egy hatalmas zöld melák, egy viking isten aki villámokat ereget a kalapácsából meg egy 60évig jégkockaként funkcionáló ember, első ízben űrlények egy egész garmadájától másodikban pedig egy szuperintelligens robottól aki egy egész várost felreptetett a levegőbe. Az önálló filmek eseményeit nem is említve. Hát kérdem én mikor lenne itt az ideje a nyitottságra az efféle dolgokkal kapcsolatban ha nem ilyenkor???

Az egész sorozat depresszív hangulata sem épp pozitívum számomra. Egyszer olvastam valahol egy kommentben, hogy az illető nem tudta végignézni a DD-t mert kevestellte az akció, ha legközelebb látom ráírok, hogy akkor a JJ-nek neki se álljon, mondjuk ez még engem annyira nem is zavarna.

 

Ennyit így hirtelen felindulásból.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme, a beharangozott elemzés a második nagy trailerhez.

 

 

 

Kinvara (?)

yGLcmFF.jpg

Már az egyik első kémjelentés elárulta, hogy az évadban egy új papnő lép a színre: Kinvara a Fény Urának emelt volantis-i templom vezetője. Azért megy Tyrionékhoz, hogy felajánlja a szolgálatait Daenerys-nek. Mindez annyira nem meglepő: az előző évadban amikor Varysék épp a volantisi Nagy Hídon mentek át hallották is, ahogy egy vörös papnő Daenerysről prédikál és azt állítja, hogy a Sárkányok Anyja lesz a Megváltó.

Egy kiszivárgott részlet szerint Tyrion felhánytorgatja majd Kinvarának, hogy az egyik papnőjük Stannis mellé állt és a bukott királyt kiáltotta ki a "Fény harcosának". Kinvara szerint viszont Melisandre egy renegát, aki nem képviseli az egyházuk álláspontját.

A trailerben látható jelenetben Kinvara nagyon fölényesnek tűnik. Úgy tűnik épp helyretette Meereen ideiglenes urait. Vannak pletykák egyébként, amik szerint ebben az évadban kiderül az ami a könyvekből is csak sejthető: hogy a vörös papnők varázslattal takarják el az igazi külsejüket, mivel valójában mind rettentő vének. Látva hogy Kinvara is mennyire fiatalnak néz ki, nem lepne meg a dolog.

 

Kipp-kopp.... itt egy óriás

6jrZkkx.jpg

Úgy tűnik, hogy Havas Jon lemészárlását a vadak nem fogják félvállról venni. Ami érthető, hisz neki köszönhetik az életüket. A kép tanulsága szerint Fekete Vár kapuját maga Wun Wun fogja berúgni. A háttérben látni ahogy pár vad várja a betörés pillanatát. Nagyon remélem, hogy Alliser Thorne ekkor még élni fog. Pusztán azért, hogy ki lehessen élvezni a pillanatot ahogy Jon gyilkosát laposra egyengeti egy óriás. Milyen szép lenne ha ez a jelenet már a premier epizódban szerepelne!

 

Tower of Joy - extra

Ipl9baA.jpg

Nem szoktam ilyet, de most idetennék egy rövid párbeszédet a könyvből ami a Tower of Joy-nál játszódik le. 18 évvel vagyunk a sorozat indulása előtt. Ez a Targaryenek elleni polgárháború utolsó felvonása. A helyszín Dorne. Az immáron halott Őrült király utolsó hűséges emberei a Királyi Testőrség három tagja néz farkasszemet Ned Starkkal és hat emberével az "Öröm tornyának" a tövében:

- Kerestelek benneteket a Három Folyónál - szólalt meg Ned.

- Nem voltunk ott - felelte Ser Gerold.

- A Bitorló megkeserülte volna azt a napot, ha ott vagyunk - mondta Ser Oswell.

- Amikor Királyvár elesett, Ser Jaime megölte a királyotokat egy aranykarddal, én pedig azon tűnődtem, merre vagytok.

- Messze jártunk - sóhajtott Ser Gerold. - Máskülönben Aerys még mindig a Vastrónon ülne, áruló testvérünket pedig a hét pokol tüze emésztené.

- Viharvéghez vonultam, hogy felszabadítsam az ostromgyűrűből - folytatta Ned. - Lord Tyrell és Lord Redwyne leeresztették a lobogóikat és minden lovagjuk térdet hajtva fogadott hűséget nekünk. Biztos voltam benne, hogy ti is köztük vagytok.

- A mi térdünk nem hajlik olyan könnyen - mondta Ser Arthur Dayne.

- Ser Willem Darry Sárkánykőre menekült a királynétokkal és Viserys herceggel. Azt hittem, elhajóztok velük.

- Ser Willem jó és igaz férfi - közölte Ser Oswell.

- De nem tartozik a Királyi Testőrséghez - mutatott rá Ser Gerold. - A Királyi Testőrség nem futamodik meg.

- Sem akkor, sem most - tette hozzá Ser Arthur. Feltette a sisakját.

- Esküt tettünk - magyarázta Ser Gerold.

Ned szellemei felsorakoztak melléje árnyékkardokkal a kezükben. Heten voltak három ellen.

- Most pedig elkezdődik - szólalt meg Ser Arthur Dayne, a Hajnal Kardja. [idézet vége]

 

Én elsőre azt hittem, hogy a sorozat verziójában a Hajnal kardja egyedül fog vívni az északiak ellen, de az előzetes alapján ez a jelenet könyv hűbb lesz mint elsőre gondoltam, hisz minimum még egy testőr jelen lesz. Aki ráadásul jól fel is nyársalja Ned egyik emberét.

Megerősítést nyert az is, hogy Bran és Bloodraven egy látomásba lépve fogják nézni az eseményeket a közelből (bár ezt a poént egy werkfilm már lelőtte). Íme Max von Sydow ahogy az összecsapást nézi:

UKKiF0Q.jpg

 

Akcióban a zombi Hegy

XoNXb7c.jpg

Lehetett sejteni, hogy Cersei megalázása miatt néhány verébnek az egészsége meg fog romlani. Vajon a Hegy meddig fog elmenni? Gondolom addig amíg Cersei parancsolja és az ex-királyné józan eszét ismerve a komplett fanatikus bagázs felszámolása a minimum, amit parancsba ad. Mégis mi vagy ki állhatja útját a Hegynek? Vagy semmi és az egyik részben a zombi Clegane vérfürdőt rendez a szentélyben majd a végén kinyírja a Főverebet? Elképzelni nem tudom mi vár itt ránk. Egy kedvelt rajongói teória szerint a Hegy útját majd a visszatérő Sandor fogja elállni, de ennek nem sok értelmét látom (minek jönne Királyvárba?). Egy biztos: ha valamit Cersei kitalál az mindig visszaüt rá. Bármit is ad parancsba abból sok jó aligha fog kisülni.

 

Buli a Freyeknél

5kxXfsB.jpg

A sorozat legnagyobb szemétládája végre visszatér. Oldalán két fiával látható: balján Black Walder, aki a Vörös nászon átvágta Catelyn torkát, jobbján pedig Lothar Frey, aki Robb terhes feleségét Talisát késelte meg az esküvőn (ő újra lett castingolva, de nagyon ügyesen, az új színész a megszólalásig hasonlít a korábbira). Micsoda gyönyörű társaság!

Egy másik beállításban az is látszik, hogy ezúttal Lannister katonákkal mulatnak. Talán épp annak örülnek, hogy sikerült együtt bevenniük Zúgót? Mindenesetre csodálom, hogy a Vörös Nász után bárki idegen bulizni mer ebben a teremben. A könyvben mondjuk a Freyek időközben összekalapáltak egy hazugságot arról, hogy Robb Stark farkassá változott és ők csak az irhájukat mentették, amikor megölték.

 

Nekem mindig is az volt az érzésem, hogy ha Walder Frey újra előbukkan a sztoriban akkor meg fog halni. Túl pici hal hogy külön sztoriszálat kapjon. Az ő történetére szerintem a hatodik évad pontot tesz. Ennek az esélyét csak még jobban megnövelte az a friss hír ami szerint a hatos évad után már csak 13 epizódot fogunk látni. Túl közel a befejezés, hogy ez a rohadék még tovább éljen.

 

Ami jó hír azoknak akik a halálát várják: most már biztos, hogy a Lobogó Nélküli Testvériség újra felbukkan ebben az évadban. Már nem csak azt tudni, hogy Thoros of Myr visszatér, de azt is hogy jelen lesz egy bizonyos akasztásnál. A könyv alapján ez a Freyekre nézve nem sok jót jelent. Ha az öreg nem is, de Black Walder vagy Lothar tuti kipurcan. Utóbbiról annyit tudni, hogy legalább három részben fog szerepelni.

 

Loras Bűzöst játszik

aFq9rbw.jpg

Szegény Lorast annyira leamortizálták, hogy elsőre azt hittem hogy Theont látom. Az a viharvert lány aki bejön megölelni a testvére Margaery. Szegények elég rosszul bírják a fogságot.

 

Gyülekező a Folyóvidéken

6nFfjR2.jpg

Az egyik kedvenc helyszínem, úgyhogy nagyon örülök, hogy újra láthatjuk. Jaime úgy tűnik visszatalál a könyvbeni történetéhez és a felemásra sikerült dorne-i kiruccanás után a Lannister seregek élére áll. Feltehetően azért, hogy a Freyekkel együtt bevegyék Zúgót, ahol a Feketehal vert tanyát. Ha a könyvek sztoriját követik akkor az ostrom sima ügy lesz. Az érdekesebb az lesz ami ezután történik. Pláne hogy akadnak mások is a közelben. Itt van mindjárt ez a két jómadár:

egMwo7x.jpg

A zászlón a Tullyk jelképe látható. Tehát ez szinte biztos hogy Zúgó vára. De a Lannister táborba is el fognak jutni, ahol Podot valaki elkapja hátulról.

nXd99R9.jpg

De én túlzottan nem izgulnék érte. A kar alapján ez mindenki kedvenc zsoldosa Bronn lesz, aki valószínűleg csak marhul szegény Poddal.

 

Jön az Éjkirály

Ta6oCUA.jpg

Ahogy korábban Fulcrum is írta ennyit a Mások még sosem szerepeltek az előzetesekben. Úgy tűnik idén lesz bőven tennivalójuk. Mivel ők a "jég urai" felteszem az előtérben látható tűzet nem ők gyújtották. Valaki megpróbálja őket feltartani, de nem úgy tűnnek mint akik túlzottan összecsinálták magukat a helyzettől. Ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy legkésőbb az évad végére átkelnek a Falon. De addig is Brannek hála betekintést nyerünk a kultúrájukba és a múltjukba. Szerintem a Mások megfogják támadni a barlangot, ahol Branék vannak. Az se lepne meg ha valahol az évad derekán lenne egy jelenet, amiben Branék messziről nézik ahogy az élőholt sereg délre vonul a Fal felé.

Azok után, hogy évadokon keresztül többször emlegették őket remélem most először látni fogjuk a jégpókokat is. A legendák szerint a csúfságok olyan nagyok, hogy néhány Más azokon "lovagol".

 

Látogatóban a Mormontoknál

jnZntxr.jpg

A háttérben jól látható a Mormontok medvéje, úgyhogy kétség sem férhet hozzá hol járunk. Ez ugyanaz a hely ahol Sansa áll az első trailerben. Nyilván Davos ötlete volt, hogy idejöjjenek, hisz az előző évadban ott volt, amikor Stannis hadba hívta a Mormontokat. A 10 éves Lyanna Mormont akkor azt írta neki: "Északnak csak egy királya van és azt STARK-nak hívják". Úgyhogy a Stark szövetségesek toborzását érdemes itt kezdeni. Főleg a kis Lyanna-ra leszek kíváncsi. Miután Jorah-t száműzték, az apját pedig megölték hirtelen óriási felelősség szakadta nyakába.

 

A második deresi csata

Rf5h5Tm.jpg

Sok új képet kaptunk az évad nagy ütközetéből, de közülük is ez a kedvencem. Végre Sansa nem csak szó szoros de átvitt értelemben is nyeregben van. Mellkasán a Starkok rémfarkasa! Jaj de várom hogy Ramsay-t seggbe rúgják. A csatáról már van egy részletes kémjelentés is, de senkinek nem szeretném a szórakozását azzal elrontani, hogy leírom. Pláne hogy az utóbbi napokban komoly kétségek merültek fel a jelentés hitelessége kapcsán. Inkább izguljunk majd együtt, hogy ki hogyan nyer. Már csak pár hét és megtudjuk!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, köszi, élmény volt olvasni.

 

 

Vajon a látomásban Ned mellett fel fog bukkanni Jojen és Meera apja, Howland Reed is? A könyvben ugye ő jelen volt az eseményeknél, ők ketten élték túl egyedül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme, a beharangozott elemzés a második nagy trailerhez.

Köszi, nagyon jó volt olvasni. Sokkal többet tudsz az átlagnál erről a világról, hiába olvastam el a könyveket 4 éve, nekem sok minden homályos már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap megnéztem a Jessica Jonest. Nagyon jó kis sorozat volt, bár annyira azért nem tetszett, mint a Daredevil tavaly. A vége viszont nagyon bejött. Sejtettem, hogy ez lesz, de olyan szépen felvázolták, hogy simán nem érdekelt a kiszámíthatósága. Jones karaktere is jó, bár nekem kicsit túlságosan önsajnáltató, alkoholista és letargikus, hogy igazán kedveljem, de legalább sok pozitívabb figura kelebólál körülötte, kivéve azt a kettyós csajt, akit nagyon-nagyon megérte volna felpofozni. A legjobb persze Kilgrave volt. Az egyetlen, amit újfent sajnáltam, hogy

 

nagyon kevés, vagyis inkább, szinte semmi utalás sincs a többi MCU műre. Ugyan emlegették Hulkot, látni gyerekeket Amerika kapitány öltözetben játszani, a New York-i inváziót is megemlítik, de akárcsak a Daredevilben, itt is csak kis semmiségekben nyilvánul meg az, hogy ez is annak az univerzumnak a része (oké, Murdock legalább a chitauri inváziónak "hála" vakult meg. Különösen fájó volt, amikor valaki, talán Cage vagy maga Jones arról érdeklődött, hogy vannak-e még más olyanok is, mint ők, miközben ekkor a világban már hónapok óta tart az Inhuman járvány, és erről a híradók is beszámolnak, Ellis a nyilvánosság előtt ezért hozta létre az ATCU-t. Oké, hogy a Netflixes hősök nem kavarják fel annyira a sz*rt, hogy a S.H.I.E.L.D.-nek feltűnjenek, mint potenciális inhuman jelöltek, de azért furcsa, hogy míg a világban már elfogadott, hogy járvány módjára kerülnek elő a szupererővel bírók, addig Hell's Kitchenbe mintha ez a hír nem jutott volna el. Ami szinte adta magát, hogy a féltucat manhattani panorámaképen feltűnjön az Avangers Tower (a promóciós képek egyikén ott is volt), vagy legalább Murdock megjelenhetett volna. Még ha nem is Daredevilként, de elég ügyvédes momentum volt, ahol szerintem adta magát, hogy be kéne toppannia. Szóval mintha még Hell's Kitchen hősei is el lennének szeparálva egymástól, pedig hát ők hamarosan összeállnak a Defenders csapatává. Megjegyzem, érzésem szerint Temple nővér lesz az összekötő kapocs, mert eddig ő az egyetlen, aki Murdockkal, Jonesszal és Cage-dzsel is kapcsolatban áll.

 

Most jöhet a Daredevil és az Agent Carter második évada.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

(oké, Murdock legalább a chitauri inváziónak "hála" vakult meg.

 

 

 

 

Murdockot gyerek korában üti el a vegyszeres autó és attól vakul meg, az hogy kapcsolódik a chitauri-hoz?

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Murdockot gyerek korában üti el a vegyszeres autó és attól vakul meg, az hogy kapcsolódik a chitauri-hoz?

 

 

Uh... Igaz! :facepalm: Valamiért fejben ahhoz kapcsoltam, és bele sem gondoltam, hogy ez mekkora baromság. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem DD eredete össze lesz kötve Jessica és Luke képességének megszerzésével. Ugye a JJ egyik részében volt szó

valami IGH-ról. Na most a képregényekben, van egy MGH, ami a mutant growth hormone rövidítése, és ezzel ruháznak fel emberfeletti erővel embereket, de nyilvánvaló okokból a Marvel ugye ezt nem használhatja, de lehet, hogy lecserélték a mutáns részét a dolognak inhumanra, és így máris összeköthető a sorozat a S.H.I.E.L.D.-del. Azt meg már nem nehéz belemesélni, hogy a kis Matt az egyik ilyen korai szállítmányból kapott szemébe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ebben bőven van ráció, és jó is lenne. Viszont ebben az esetben fel kéne kelteni Coulsonék figyelmét, akik ezekben az időkben ugye kiemelten figyelnek az inhumanokkal kapcsolatos tevékenységekre. Bár lehet, hogy eddig sikerült teljes titokban üzemelniük. :hmm:

 

Az MCU egyik alapmotívuma úgyis az, hogy a különböző kormányok és cégek meg akarják ismételni az Újjászületés-projekt sikerét (ebben lett ugye Rogersből Amerika kapitány), ezek egyike lehet az IGH. És valóban, könnyen lehet, hogy Murdock is ennek a cégnek a szüleménye véletlen. És könnyen lehet, hogy ők lesznek a Defenders ellenfelei, pláne most, hogy Simpson elkezdett átalakulni Nuke-ká.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez f*sza lett. Ráadásul közben utána is gugliztem néhány névnek olvasás közben, így úgyszólván a frissítés is megvolt - sok mellékszereplő nevével még hadilábon állok.

 

Bomarr, köszi, élmény volt olvasni.

 

 

Vajon a látomásban Ned mellett fel fog bukkanni Jojen és Meera apja, Howland Reed is? A könyvben ugye ő jelen volt az eseményeknél, ők ketten élték túl egyedül.

 

 

Köszi, nagyon jó volt olvasni. Sokkal többet tudsz az átlagnál erről a világról, hiába olvastam el a könyveket 4 éve, nekem sok minden homályos már.

 

Köszi, örülök, hogy tetszett :)

 

Nute:

 

Howland Reednek vagy valami utalásnak, hogy Meera apja is ott volt én is örülnék

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.