Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem az 1-3. évad nagy kedvenc volt, de a záróévadról annyi rosszat hallottam, hogy egyelőre óvakodok belevágni. Nem akarok úgy járni, mint annak idején a Dexterrel.

Szerintem nyugodtan belevághatsz. Nem a legjobb szezon de szerintem rendesen megcsinálták. Egyáltalán nem érzem azt hogy nem méltó a sorihoz. Habár az aktuális főszál helyett valami mást is kitalálhattak volna. Leginkább az zavar amit Meló előkerülésének ügyében műveltek de ha kicsit nehézkesen is de azt is el tudtam fogadni.

 

A Tru Calling-kaszát én is sajnáltam, és bár már legalább 10 éve, hogy láttam a sorozatot, egy visszatérés nem lenne ellenemre.

Én ennyi idő után valahogy nem igazán látom értelmét egy tíz évvel később játszódó folytatásnak. Onnan meg egyértelműen nem lehet folytatni ahol abbahagyták. A fenébe is legalább a második szezon is húsz részes lenne egy rendes lezárással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ennyi idő után valahogy nem igazán látom értelmét egy tíz évvel később játszódó folytatásnak.

X-akták, Twin Peaks vagy a Prison Break után semmi sem lehetetlen.

 

Szerintem nyugodtan belevághatsz. Nem a legjobb szezon de szerintem rendesen megcsinálták. Egyáltalán nem érzem azt hogy nem méltó a sorihoz. Habár az aktuális főszál helyett valami mást is kitalálhattak volna. Leginkább az zavar amit Meló előkerülésének ügyében műveltek de ha kicsit nehézkesen is de azt is el tudtam fogadni.

Köszi. Valamikor mindenképp megnézem majd, ha nem is fog tetszeni, azt a néhány részt kibírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT Fellegvár (könyves)

 

 

Sajnos erről a szálról szinte már emlékeim sincsenek, pedig a 4. könyvben voltak Sam-centrikus fejezetek. A könyvben mi történt vele? Még valami imposztor is rémlik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI 5/6-7-8

(Már csak öt rész van hátra.)

 

Az esküvős rész nagyon bájos volt, főleg Harold :D

És úgy tűnik, hogy Shaw tényleg megszökött, ez esetben nem szimuláció volt. Nagyon erős ez a nő, hogy még megzizzenve is szabadulni akar, akár szimulációnak hiszi az éppen aktuális eseményeket, akár nem. Nem tudják eléggé megzavarni a fejét.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT Fellegvár (könyves)

 

 

Sajnos erről a szálról szinte már emlékeim sincsenek, pedig a 4. könyvben voltak Sam-centrikus fejezetek. A könyvben mi történt vele? Még valami imposztor is rémlik.

 

 

Ha jól emlékszem, nem nagyon törődtek vele, vagy Jon figyelmeztetésével. Egyik mester vette csak komolyan, akit meg a többi mester ne vesz komolyan, és aki ezután el is utazott Daeneryshez (vagy legalábbis elindult). Meg összehaverkodott az egyik növendékkel, aki igazából nem is növendék csak Jaqen H'ghar az egyik volt növendék arcával. Szerk.: Ja meg összebarátkozik az egyik Homokkígyóval is, aki szintén álcázza magát (mert ugye nők nem lehetnek hallgatók)

 

Valószínűleg az utóbbin fognak változtatni a sorozatban :)

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT Fellegvár (könyves)

 

 

Sajnos erről a szálról szinte már emlékeim sincsenek, pedig a 4. könyvben voltak Sam-centrikus fejezetek. A könyvben mi történt vele? Még valami imposztor is rémlik.

 

 

Amikor Sam eljut az óvárosi Fellegvárba kiderül hogy a mesterek kifejezetten a varázslat ellen küzdenek. Utalnak rá, hogy annak idején 100 éve miattuk haltak ki a sárkányok. A mesterek arra is rájöttek, hogy a sárkányüvegen keresztül például óriási távolságok dacára is lehet egymással kommunikálni. Nem lenne szükség a leveleket terjesztő hollókra. Csakhogy a mestereknek eszük ágában sincs olyan világban élni, ahol a varázslat mindennapos.

Az egyik vezető Marwyn magához rendeli Sam-et, ahogy megérkezik. Sam kitálal neki mindent. Marwyn arra kéri Sam-et, hogy senkinek ne beszéljen arról amit tud -a Másokról és a sárkányokról- különben a Fellegvárban akár meg is halhat. Marwyn a beszélgetésük után azonnal lelép, hogy a Rabszolga öbölbe menjen és felajánlkozzon Dany-nek.

 

Közben van egy mellékszáll: azaz Arcnélküli aki Jaqen-t testesítette meg korábban beépül a Fellegvárba és egy Pate nevű novíciusnak adja ki magát, aki Sam-el is találkozik. De hogy az Arcnélküliek mit akarnak a Fellegvártól az nem derül ki

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a heti GoT nem volt nagy szám. Nekem az évad leggyengébb része volt.

 

 

Most akkor a sorozatban Benjen=Hidegkéz? mert itt nem lett kimondva hogy ő hidegkéz és nekem rémlik egy olyan Martin interjú ahol régebben elmondta hogy a könyvben nem Benjen Hidegkéz.

 

Királyvár: Nekem kicsit fura lett a vége nem erre számítottam. Ahogy az is hogy Jamie elmegy segíteni a Freyeken vagyis a motiváció hiánya. Értem én nehogy bezárják Jamie-t meg hogy szövetségesek de a Lannisterek le nézik a Freyeket meg aztán nekik mind1 mi van a folyóvidéken háborúnak vége Frey szövetség igazából One-time-job volt amit Tywin intézet de ő már nincs és Cersei-t eddig egyáltalán nem érdekelte a folyóvidék most hogy meg Királyvárban nekik lefőtt a kávé nagyobb gondja is van mint a Tully-k. A Lannister sereget bevetése is pazarlásnak gondolom. Tudom hogy könyvben is ez van de ott tuti van valami nyomósabb ok.

 

Bran vision-mashup jó volt feltűnt az Őrült király is, meg az a véres kéz és test elvileg Ned és Lyanna volt.

Sam rész nekem túl sokk volt kicsit untam annak ellenére öreg Tarly nagyon nagy casting volt.

 

Arya résszel meg az a bajon hogy ő most így elbukott és botos verekedésen kívül semmi hű de komoly kiképzése nem volt. Ezért ez a 1.5 évad húzódó szálat kicsit feleslegesnek érzem. Mert szinte biztos hogy Arya megöli a kis csajt azt elszökik onnan aztán GO Westeros.

 

Danny vége meg ilyen ízé. Jó volt meg minden de tök feleslegesnek éreztem ezt a sárkányos produkciót.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jamie elküldésének semmi köze a Lannisterekhez vagy ahhoz hogy ki mit gondol a Freyekről. A Vastrónushoz tartozo egyik legfontosabb erődöt lázadok foglalták el. A király érdeke hogy visszafoglalják azt és ne engedjék megerősödni a lázadást. Nyilván Kevan javaslata volt és Tommennek jo eséllyel ez az első döntése aminek nagyonis van értelme

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jamie elküldésének semmi köze a Lannisterekhez vagy ahhoz hogy ki mit gondol a Freyekről. A Vastrónushoz tartozo egyik legfontosabb erődöt lázadok foglalták el. A király érdeke hogy visszafoglalják azt és ne engedjék megerősödni a lázadást. Nyilván Kevan javaslata volt és Tommennek jo eséllyel ez az első döntése aminek nagyonis van értelme

 

 

Igaz, félértettem a jelentett újra nézve jól van valamiért nekem elsőre másként jött le. Könyvben is így volt? Kevanék küldték el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI 5/6-7-8

(Már csak öt rész van hátra.)

 

Az esküvős rész nagyon bájos volt, főleg Harold :D

És úgy tűnik, hogy Shaw tényleg megszökött, ez esetben nem szimuláció volt. Nagyon erős ez a nő, hogy még megzizzenve is szabadulni akar, akár szimulációnak hiszi az éppen aktuális eseményeket, akár nem. Nem tudják eléggé megzavarni a fejét.

 

 

 

Jól kicseszett azzal a fószerral hogy kinyírta. Úgy járt a mandró mint a Schwarzi-s Az emlékmásban az emlékbeültetést végző Memória cég főnöke. Az meg "Schwarzi-nak" akarta bemesélni hogy nem a valóságban vannak és mégis ki lett purcantva.

Ja és nagy megkönnyebbülés volt Éliás papát jobb állapotban látni. Nem tartom kizártnak hogy a spanjának a halála mégiscsak visszazökkenti a régi kerékvágásba. Nem bánnám.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 6x06

 

Ez a nagy visszatérések epizódja volt.

 

 

Először is ott van Benjen, akit az első évad óta nem láthattunk. Van egy olyan érzésem, a nézők egy jelentős része nem is emlékszik rá, bár a karaktert igyekeztek visszahozni a tudatba az évad során Bran különböző látomásain keresztül. Vicces, hogy Robb-on kívül az összes Stark-ot így vagy úgy, de halottnak hitték, és Rickontól kezdve Benjen-en át mindenki életben van. :D Nagyon megörültem, hogy ezúttal II. Aerys is felbukkant Bran vízióiban, remélem szerepelni fog még. Lehet hogy bejön az a mostanában sokat emlegetett teória az őrültségének eredetét illetően?

 

A másik visszatérő a Frey-família volt. Az öreg nem sz*rakodott, rögtön beszerzett egy újabb feleséget, aki az előzőnél is fiatalabb. :D Nagyon remélem, hogy az öreg Waldernek kegyetlen halála lesz. Örültem, hogy a Folyóvidék politikai viszonyairól is meg tudtunk egyet s mást, név szerint említve házakat és a lobogó nélküli testvériséget. Az már csak slusszpoén, hogy Edmure is tiszteletét tette a jelenet legvégén.

 

Nekem már a könyvek alapján is Égikert tűnt a legrokonszenvesebb régiónak, és szerencsére a térség hangulatát remekül visszaadta az itt játszódó jelenet. Ha nem tévedek, így már az összes westerosi részterület bemutatásra került, Égikertet meghagyva utolsóként. Annyit emlegették az előző évadokban a Tarly-családot, hogy örültem, hogy végre láthatjuk őket. Mindegyik casting nagyon jó volt. Reménykedtem benne, hogy Sam végre visszaszól az apjának, de sajnos nem. A család többi tagja azonban szimpatikus volt, még Sam öccse is feszengve hallgatta a családfő kemény és undorító szavait. Nagyon tetszett a várbelső, a reneszánsz kori nemesi kúriákra emlékeztetett (igazából konkrétan a vajdahunyadi vár jutott eszembe, mármint az eredeti Erdélyben).

 

A legjobb jelenetek Királyvárban történtek. A Főveréb ismét megcsillogtatta, hogy mekkora egy manipulatív figura. Vérbeli politikus. A jelenet végén az a mosoly már majdhogynem Palpatine-t idézte. :D Tommen és Margaery közös jelenete kedves volt. Egyébként most a lányt akkor behálózta a Hit? Valamiért ezt nem tudom elhinni. Nyilván eltelt egy kis idő az előző előtti részhez képest, mert Margaery jóval rendezettebben nézett ki. Szegény Tommen... pedig ő tényleg csak jót akar. Borította az egész tervet. Jut eszembe: valahogy Mace Tyrell nekem mindig is fura figura volt, kilóg az univerzumból: lehet, hogy a kackiás bajusz meg a fellengzős beszéd teszi, de ebben a páncélöltözetben is úgy nézett ki, mintha most lépett volna ki egy giccses operettelőadásból. Ettől persze még bírom mint szereplőt.

 

Arya kapcsán egyetértek Fulcrummal: az Arctalanokkal való ilyetén szakítás gyakorlatilag feleslegessé tette az előző évadot. Persze még lehet valami csavar a történetben, de így a karakter helyzete és jelleme semmit sem lépett előre. Tett egy braavosi kitérőt és kész. Na majd meglátjuk. A Daenerys-szál számomra totál érdektelen volt, soha nem volt a kedvenc szereplőm, ezután sem lesz. A sárkány azért ott volt a szeren.

 

 

 

Az előzőekhez képest nyugisabb, lassabb epizód volt, inkább a politikán és a machinációkon volt a hangsúly, de én ezt cseppet sem bántam. Ez az évad határozottan tetszik, nálam szerintem már előzi az ötödik évadot.

 

Igaz, félértettem a jelentett újra nézve jól van valamiért nekem elsőre másként jött le. Könyvben is így volt? Kevanék küldték el?

 

Ha jól emlékszem, a könyvekben teljesen más van.

 

 

Jaime ott szintén a Folyóvidékre megy, de valami határkiigazítás ürügyén két nemesi család, a Bracken- és a Blackwood-ház között (ők ősi ellenségek az idők kezdete óta). Az utána következő dolgok meg teljesen eltérnek jelen állás szerint a sorozattól (Brienne-nel fut össze, de meglehetősen zavaros ez már nekem, lehet rosszul emlékszem).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 6x06

 

Ez a nagy visszatérések epizódja volt.

[...]

 

Ha jól emlékszem, a könyvekben teljesen más van.

 

 

Jaime ott szintén a Folyóvidékre megy, de valami határkiigazítás ürügyén két nemesi család, a Bracken- és a Blackwood-ház között (ők ősi ellenségek az idők kezdete óta). Az utána következő dolgok meg teljesen eltérnek jelen állás szerint a sorozattól (Brienne-nel fut össze, de meglehetősen zavaros ez már nekem, lehet rosszul emlékszem).

 

A nagy visszatérésekre szükség volt, mert a karakterek eléggé lógtak a levegőben. Persze GoT-módra akkor vették elő őket, amikor pont kellett. Jó volt őket viszont látni, és bár az epizód lassabb volt a szokásosnál, mégsem volt unalmas. Vihar előtti csendnek mondanám :D

 

A könyveshez:

 

Nem rémlik, hogy Jamie pontosan miért is került Zúgóhoz, arra viszont emlékszem, ami ott történt utána. Jelenleg úgy néz ki, hogy teljesen azon események felé haladunk.

Brienne és Jamie találkozására éppen nem került sor, nem kicsit marad függőben a szál a könyv végén. Mivel Brienne is arrafelé tart, a sorozatban ebben az évadban nagy valószínűséggel megtörténik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT megint nagyot húzott az első könyvben már ott volt a válasz az egyik szereplőnek a visszatérésével kapcsolatban.

 

 

Bran IV fejezet.

 

- A nagybátyám nem halt meg! - jelentette ki Robb Stark

.

.

.

A Falon senki sem ismeri jobban a kísértetjárta erdőt Benjen Starknál. Vissza fog találni.

Nos – szólalt meg Yoren -, talán igen, talán nem. Mentek már be jó emberek abba az erdőbe és sohasem jöttek ki

 

Bran gondolatai egyre csak Öreg Nan történetén jártak a Másokról és az utolsó hősről, akit halottak és óriási pókok üldöztek a fehér erdőkben. Egy pillanatra megijedt, de eszébe jutott, hogyan végződött az a történet.

A gyermekek segíteni fognak neki! – tört ki belőle

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyv

 

Jamie ugyanazért megy Zúgóba, mint a sorozatban: hogy elfoglalja. Annyi a változás, hogy a könyvben Zúgó soha nem került Frey kézre, hanem végig Starkokhoz hű emberek tartották (és vigyáztak Robb feleségére, aki nem kizárt, hogy várandós volt - bár ezt néhány rajongói teória kétli), Frey seregekkel körülvéve. A Brecken-Blackwood konfliktus, meg már a könyvben is egy mellékszál volt, ami csak azt hivatott bemutatni, hogy Jamie-be is szorult némi diplomáciai érzék.

 

Valószínűleg a könyvhöz hasonlóan ugyanúgy Edmure halálával akarják megzsarolni a Feketehalat, hogy adja fel a várat, majd megjön Jamie és megoldja a helyzetet mielőtt összefutna Brienne-nek és a Testvériséggel. Ezzel kapcsolatban kíváncsi leszek, hogy Catelynt vajon visszahozzák-e

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ezzel kapcsolatban kíváncsi leszek, hogy Catelynt valyon visszahozzák-e

 

Nagyon remélem, hogy nem. Véleményem szerint az az egyik legfeleslegesebb húzás, amit Martin meglépett a könyvben.

 

 

Mance mellett. Szerencsére ezt a sorozatkészítők is érzékelték és pl. a vadak királyát nem hozták vissza az életbe. Ez lesz Lady Stoneheart esetében is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem hogy nem sztem nem illene ide a sorozat világában. De mivel már csak 13 rész lesz ezért ahogy idén láthatjuk a fő szálakat is pörgetniük kell hogy jól haladjanak kevés esélyt láttok hogy visszahozzák és komolyabban foglalkoznak vele. Arra már nem lesz idő mert most már tényleg Winter is coming meg most már The dead are coming a maradék részek már erre fognak koncentrálni. Arról nem beszélve hogy vele már túl sok karakter jönne vissza a halálból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti GOT részről bővebben:

 

 

Nekem összességében tetszett, érdekes rész volt. Nem volt atomjó rész, mint a múlt heti, de nem is lehet mindegyik olyan, akkor túl intenzív lenne. A szálakról:

 

Arya: Nos igen, ahogy arra számítani lehetett, nem való Arctalannak. Ő nem az a fajta lány, aki eltűri, hogy helyette döntsék el, hogy ki haljon meg és ki éljen, legalábbis nem esett át eddig olyan mértékű karakterfejlődésen, hogy ez reális opció legyen. Vihették volna ebbe az irányba, lehetett volna belőle egy badass bérgyilkos, de nem. Igazából most jöttem rá, hogy számomra teljesen érdekelten a karaktere. Ha a következő részben büntetésből megölnék, eléggé hidegen hagyna. Sok időt pazaroltak nála a képzésre, valamiben fejlődött is, de alapvetően ő már ott elbukott, hogy nem szabadult meg a Tűtől. Annak mindenesetre örülök, hogy Braavosból többet láttunk általa.

 

Sam: Na, talán az egyetlen olyan rész az epizódban, ami nem igazán jött be maradéktalanul. Ennek pedig az az oka, hogy szerintem teljesen karakteridegen, hogy Sam úgy dönt, hazaviszi Szegfűt. Abba az otthonba, ahol a saját apja közölte vele, hogy vagy felölti a Feketét, vagy "véletlenül" egy "baleset" fogja érni, például, hogy meggyilkolják. Sam eleve retteg, szóval nagyon fél újra találkozni az apjával, amire valljuk be minden oka megvan. Ehhez hozzávéve, hogy a fiú nem is az övé, nem is hasonlít rá, Szegfű pedig Vad, és nem is az a nagy titoktartó típus... számomra teljesen logikátlan, hogy Sam miért akarná hazavinni. Szinte bárhol nagyobb biztonságban lenne, mint az apjánál. Gyanítom a készítők szeretnének kicsivel több valíriai acélt összeszedni, ezért pedig beáldozták Samet a logikátlan döntés oltárán. Az asztaljelenet amúgy jó volt, de felemás érzésem volt pont a fentiek miatt ott is.

 

Királyvár: A múltkori Főveréb - Tommen beszélgetésnél már pedzegettek hasonlót. Érdekes fordulat, és bizony Tommen nem fogadta meg a nagyapja tanácsát, aki pedig elég jól megmutatta neki, hogy miért kell inkább BÖLCSnek lenni és nem pedig ÁJTATOSnak. Cersie alaposan hátba döfte saját magát több ízben is, a Harcos Hittel. Elvesztette a méltóságát, elvesztette Tomment és most már Jaime-nek is mennie kell. Bravó. Cserébe nézheti, ahogy Loras a tömlöcben vergődik. Kiváló csere volt! :clap:

 

Frey: Remélem azért hozták be Walder Freyéket, hogy az öregen bosszút álljanak. Vicc ez a család, a kicsinyességük, a bosszúvágyuk határtalan, diplomáciai érzékük meg szinte a 0-val egyenlő. Elég valószínű, hogy ha már előrángatták az öreget, idén végre meghal, márpedig már így is lázadoznak ellenük (nyilván, hiszen szokásjogot szegtek meg), Walder Frey nélkül pedig ez a család a semmivel lesz egyenlő. Már várom a pillanatot.

 

Dany: Nem sok haladás volt, a sárkányt, sárkányokat mindig jó látni. Készítik elő az áthajózást. Ma szívesen lennék fakitermelő a Keskeny tengeren innen és túl is (Pyke).

 

Észak: Benjen!!! VÉGRE!!! Annyira szimpatikus számomra ez a karakter, nagyon örülök, hogy végre visszatért! Az átalakulás, amiről beszélt: most őt is Mássá akarták tenni a Mások, vagy már Zombivá alakult volna épp, amikor megmentették az Erdő Gyermekei? A Mások nemcsak gyerekeket tudnak Mássá alakítani? Nem ezért vannak limitált számban (Craster 100 gyereke)? Sárkányüveggel bárkit átállíthatnak a maguk oldalára? Ez elég fontos új infó akkor, én azt hittem, hogy ez csak olyasmi, ami csak az Erdő Gyermekeinek működött akkor egyszer. Persze lehet, hogy itt valamit nagyon félreértettem, HELP! :)

 

Összességében a Branes részek is jók voltak, és akkor ezek szerint Bran most már random láthat majd eseményeket a múltból is meg párhuzamosan a jelenből is? Vagy mit jelent három szemű hollónak lenni?

 

Szóval szerintem jó rész volt, alig várom a következő adagot. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT megint nagyot húzott az első könyvben már ott volt a válasz az egyik szereplőnek a visszatérésével kapcsolatban.

Úgy gondolom, izgalmas lesz újraolvasni a könyveket, miután véget ér a sorozat, és persze a könyvek is hiánytalanul elérhetőek lesznek :)

 

Ennek ellenére kezdenek újra hangsúlyt fektetni a Folyóvidére, főleg, hogy említették is a BwB-t. Én nem lennék meglepve, ha meglépnék

Én sem lepődnék meg rajta. Most több értelme lenne behozni, mint néhány évaddal ezelőtt lett volna.

 

Heti részhez:

 

Arya szálával kapcsolatban nem vagyok meggyőződve arról, hogy ha már ennyi időt áldoztak rá, akkor nem lesz semmilyen hatása, attól függetlenül, hogy Arya nem alkalmas Arctalannak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI: ez is remek epizód volt

 

Gondoltam, hogy Lionel végre megkapja a magyarázatot, ennyi év után már régen ideje volt! Root akcióit elképzelni sem tudták a Samaritannál, tehát szimulálni sem :D

Hú, de jó volt látni a végén együtt a bandát, csak Carter hiányzott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nézem. Nem azt mondom, hogy a kedvencem, de a heti egy rész kellemes kikapcsolódás. Pedig, ahogy Cupsy, én sem rajongok a CSI és annak különböző vadhajtásaiért (kivéve sokáig Gyilkos elmék).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI 5/10 pörögnek az események...

 

Elias :cry: Bűnöző volt, de akkor is! Végigvitte az öt évadot hőseinkkel, és bár nem a köz javát szolgálta, legalább "tisztességes" bűnöző volt.

És Root :cry: A Gép már biztosan tudta, hogy halott, amikor a hangját kiválasztotta. Plusz Root dumája az egész epizód alatt olyan volt, mint aki búcsúzik, szerintem ő felkészült volt a halálra. Tisztára, mintha egy GoT-epizódot láttam volna a sok hullával...

Harold meg lassan átmegy Ben Linusba. A mostani fellépése hihetetlen volt, főleg az a beszéd a kihallgatóban. Most aztán oda fog "csapni". Rém izgalmas utolsó 3 epizód jön, de hetente csak egyetlen egy.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PoI: ez is remek epizód volt

 

Gondoltam, hogy Lionel végre megkapja a magyarázatot, ennyi év után már régen ideje volt! Root akcióit elképzelni sem tudták a Samaritannál, tehát szimulálni sem :D

Hú, de jó volt látni a végén együtt a bandát, csak Carter hiányzott.

 

PoI 5/10 pörögnek az események...

 

Elias :cry: Bűnöző volt, de akkor is! Végigvitte az öt évadot hőseinkkel, és bár nem a köz javát szolgálta, legalább "tisztességes" bűnöző volt.

És Root :cry: A Gép már biztosan tudta, hogy halott, amikor a hangját kiválasztotta. Plusz Root dumája az egész epizód alatt olyan volt, mint aki búcsúzik, szerintem ő felkészült volt a halálra. Tisztára, mintha egy GoT-epizódot láttam volna a sok hullával...

Harold meg lassan átmegy Ben Linusba. A mostani fellépése hihetetlen volt, főleg az a beszéd a kihallgatóban. Most aztán oda fog "csapni". Rém izgalmas utolsó 3 epizód jön, de hetente csak egyetlen egy.

 

 

 

 

 

Ütős rész mindkettő. Főleg a 10-es. De az elég tré hogy "Gyökér" és Éliás is méltatlan véget ért. Na jó mindketten másokat védtek a halálos lövések eldördülte előtt de az nagyon nem jön be hogy esélyük se volt a védekezésre. Bár Éliás-nak több lett volna mert ő lövéshelyzetben kerületett volna erre csak állt ott mint Bálám szamara.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.