Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nékem is bejött a mostani Lucifer. Az ienne a meglepő ha valamelyik nem jönne be. No meg a kis cukorfalat is bejött. Főleg a rész végén.

Tomi meg az énektudásáért akár Grammy díjat is kaphatna. Rohadt jól énekel az a csóka. Igaz korábban is énekelt már a Fluxban de azt nem bírtam annyira mint a mostani produkcióját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy Game of Thrones-spinoff készül. Ugyanis a prémium csatorna négy íróval szerződött le, hogy mindegyik öntse forgatókönyv formájába az általa előterjesztett pitch-et, sorozatötletet.

 


     
  • Max Borenstein (a Minority Report-sorozat készítője, a Godzilla és a Kong: Skull Island írója)
  • Jane Goldman (tévés kredit nélkül, főleg Matthew Vaughn partnereként a következő filmeket írta: Stardust, Kick-Ass, The Debt, X-Men: First Class, The Woman in Black, Kingsman: The Secret Service, Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children)
  • Brian Helgeland (kvázi tévés kredit nélkül, Oscart kapott az L.A. Confidential-ért, Oscar-jelölést a Mystic River-ért + Legend, 42, Robin Hood, Green Zone, Payback, The Taking of Pelham 123, stb.)
  • Carly Wray (a Mad Men-ben volt stábíró, a The Bastard Executioner-ben story editor, most a The Leftovers-be co-producer – szóval még a ranglétra alján van)

 

Az HBO hangsúlyozta, hogy mindegyik sorozatterv fejlesztés alatt van, és akkor lesznek kiértékelve, ha elkészülnek a pilotszkriptek. A végén valószínűleg csak egy marad de kíváncsi lennék ha lenne 2 nagyon erős forgatókönyv akkor az HBO bemerné-e vállalni esetleg többet is egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam a Lucifer új részét. Tetszett nagyon. :D Az éneklős jelenetek nagyon bejöttek. És a vége,

 

valahogy sejtettem, hogy csak színjáték volt az egész házasság. Hülyén nézett volna ki ez az egész Luci részéről. Nagyon érdekes lesz majd a maradék 4 rész. Akkor most a tőrrel akarnak visszatérni a Mennybe? Jól átgondolták ezt?

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem, és hetek óta csak izgalmas epizódok jöttek :)

 

Nem, mert csak virtuálisan léteznek.

 

 

Tulajdonképp Aida is virtuálisan létezik, és a halála után Radcliffe is, Fitz mégis felajánlotta neki, hogy használhatja. A szerkezetnek pont az a lényege, hogy a virtuális személyiségekből élőt csináljon. Az élőknek nem is nagyon kell (hisz nekik van testük, ahova visszatérhetnek), hacsak a valódi testük meg nem hal, mint ahogy Radcliffé is.

 

Trip és Ward esetében csak annyi lenne a más, hogy az ő személyiségüket a Framework teremtette, de attól még ugyanúgy csak programok, mint Aida. Sőt talán többek is, hisz Aida akkor érzett először érzelmeket, amikor valódi teste kapott, viszont a Framework alkotta személyiségek mind úgy tűnnek, hogy alapból éreznek emberi érzelmeket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SHIELD

 

Kicsit pontosítok, de nagyjából még mindig áll, amit írtam. Szerintem Aida más eset, mert komplett - ugyanazzal a - személyiséggel, stb. létezik a mi világunkban is. Ward és Trip csak virtuálisan a Frameworkben, tehát maximum az Aida által programozott verziójukat lehetne egy testbe tölteni, az pedig már egy más személyiség lenne, mint aki volt korábban az élő ember.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 2×15 - jó rész volt, bár az ügy nem volt túl izgalmas, a körítés viszont nekem nagyon bejött. :)

 

Voltak nagyon jó pillanatai a résznek. Amikor Luci kijött a liftből, és látta Amedielt, aki éppena tőrrel játszott, és hátulról láttuk... :lol: Meg az egész Lucifer-Trixie páros nagyon jól működik. Maze és Amediel viszont most háttérbe vannak egy kicsit szorítva.

 

A rész végén Anyuci csak nem haldokol? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer, tényleg jó rész volt, de azért egy kicsit visszafogottabb lett, mint a múlt heti. De érdekes dolgok lesznek még itt a végén, az fix.

 

Szerintem Luci mama tényleg haldoklik. Mondta, hogy egyre nő az ereje. Esélyes, hogy ezzel párhuzamosan veszti el a képességét, hogy a Földön létezzen. Mondhatni: az ereje kezdi széttépni a testét.

 

Vagy megbökte magát Azrael lángoló bicskájával. :) Apropó, az első megjelenése óta megváltozott a bicsak. Az elején Urielnél még inkább volt kard formájú,

de mostanra inkább egy tőrre emlékeztet.

 

aivzx0o.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer, tényleg jó rész volt, de azért egy kicsit visszafogottabb lett, mint a múlt heti. De érdekes dolgok lesznek még itt a végén, az fix.

 

Szerintem Luci mama tényleg haldoklik. Mondta, hogy egyre nő az ereje. Esélyes, hogy ezzel párhuzamosan veszti el a képességét, hogy a Földön létezzen. Mondhatni: az ereje kezdi széttépni a testét.

 

 

 

Van valóságalapja. És nekem van egy olyan érzésem, hogy a következő rész végén - ahol God is megjelenik :D - kitudódik Luci mama helyzete, és az utolsó két részben nagyon ráfognak feküdni erre a szálra.

Eskü nem tudom hogy mi fog következni. Chloe is bekavarhat Lucinak még, továbbá Maze mit gondolhat erről az egészről? Az egész nagyon érdekes lesz, és ha Isten is tesz egy-két dolgot még akkor asszem erős hajrá lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Lucifer tényleg kicsit visszafogott lett de üsse kavics. Olyan is kell. A Lucis részek azért frankón ellensúlyozták a bűnügy körüli lazaságot.

 

 

 

Vagy megbökte magát Azrael lángoló bicskájával.

 

Nekem is ez jutott eszembe a rész nézése után.

 

 

Apropó, az első megjelenése óta megváltozott a bicsak. Az elején Urielnél még inkább volt kard formájú,

de mostanra inkább egy tőrre emlékeztet.

 

 

Szép találat. :)

 

 

 

És nekem van egy olyan érzésem, hogy a következő rész végén - ahol God is megjelenik :D - kitudódik Luci mama helyzete, és az utolsó két részben nagyon ráfognak feküdni erre a szálra.

 

 

 

Talán az Atya majd segíteni fog Luci anyucin.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT Spin-off

Az a fura, hogy még a friss interjúkban is azt mondják, hogy fogalmuk sincs miről szól majd a spin-off, pedig idén már forgatják az utolsó évadot a fő sorozathoz. Szerintem az a baj, hogy hiába van rengeteg lehetőségük olyan nincs ami tényleg helyettesíteni tudná a mostani szériát.

Mivel az írói stáb más lesz már nyugodtan elindulhattak volna az előmunkálatok. Legalább a sztori alapjait letehették volna. A Trónok évek óta világsiker. Az, hogy ezalatt nem tudták kitalálni hogy mit akarnak elég rossz jel, pláne hogy közben tudni lehet hogy folyamatosan megy az ötletelés. Martin mondja hogy arról is voltak beszélgetések hogy esetleg a Dunk and Egg könyvekből legyen valami. Csak nem jutnak semmire.

Egy: És honnan tudod hogy nem így van? Ezeket az előmunkálatokat nem szokták bejelenteni. Többnyire titkos projektek. Attól hogy az HBO fejese azt mondja a sajtónak hogy még gondolkodnak(ami vagy 3-4 hónapja volt) nem biztos hogy fedi a valóságot. Havas Jon-ról is mentek a kamu nyilatkozatok.

Mint ahogy számítani lehetett rá HBO már egy jó ideje javában dolgozik a spin-off ötleteken csak nem verték nagydobra. Pár hete kidülledt ugye hogy négy sorozaton dolgoznak, most George R.R. Martin papa mesélt ezekről a projektekről.

 


     
  • Az a négy már azóta ötre emelkedett és hogy mind az öt íróval együtt dolgozik Martin. Az új írók külön-külön folyamatosan járnak Martinhoz ahol napokat töltenek együtt és dolgoznak az új sorozatokon.
  • Mindegyik a múltban fog játszódni és egyik se fogja folytatni a jelenlegi karakterek történetét.
  • Nincs köztük a Tales of Dunk and Egg novellák. Bár Martin egyszer szeretne belőle egy sorozatot de még akar írni hozzájuk új novellákat ezért majd ha csak teljesen készen lesz ezekkel akkor lehet belőle sorozat mert nem akarja azt hogy megint beérjék a könyveket.
  • Robert lázadása sincs köztük. Mert a könyvsorozat (és ezáltal a sorozat is) minden fontos dolgot felfog tárni és semmi meglepetést nem tartogatna csak a konfliktust amit már ismerünk.

http://watchersonthewall.com/george-rr-martin-dishes-game-thrones-spin-offs-eliminates-2-possibilities/#more-144180

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind szép és jó, de Martin közben befejezhetné a könyvek írását is :para:

Arról is írt a blogjában.

"And yes, before someone asks, I AM STILL WORKING ON WINDS OF WINTER and will continue working on it until it's done. I will confess, I do wish I could clone myself, or find a way to squeeze more hours into the day, or a way to go without sleep. But this is what it is, so I keep on juggling."

http://grrm.livejournal.com/536859.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok ezekre az új sorozatokra. Reményekdem benne, hogy a múltban játszódó történetekben elég messzire visszanyúlnak és az egyik az ősi Valyriába kalaúzol majd el bennünket még a valyriai kataklizma előtti időkbe, a birodlmuk fénykorába. Egy olyan sorozatot nagyon megnéznék Valyriáról, ahol a mágia, a sárkányok mindennapos dolognak számítottak, az összekötő kapocs meg lehetne a Targaryen ház.

 

Martin nagyon optimista, ha ennyi mindent bevállal... vagy lehet csak sikerült mégis több, mint 24 órából álló napokat összehoznia magának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 2×16: Na ez is döfi rész volt. :D

 

God nagyon ász volt. Most így hirtelen nem jut eszembe a színész neve, de kinézetre kiköpött Isten lenne, vagy Jézus. Az ő és Luci beszélgetései igazán érdekesek voltak, csak valamiért én azt hittem, hogy Isten tudja majd, hogy mit terveznek ellene és hogy tudja Luci hogyan érez iránta - ez most nagyon furcsa mondat volt :P.

A Chloe-Maze-Amediel-doki páros haláli volt. :lol: Csak egy negatívum van ezzel kapcsolatban: bár az utóbbi 2 részben Maze többet szerepel, de mégis azt érzem hogy ő és Amed valamiért kevesebbet vannak a képernyőn, mint kellene. :hmm:

Luci-dokinő jelenetek megint jók voltak. A rész végét azonban nem nagyon értettem: most Luci még jobban haragszik az apjára, csakmert ő sajnálja azt, amiért ezt tette a fiával? (Amúgy még mindig az lehet a terve, hogy anyut és aput egymásnak ereszti? Ebben a részben mintha erről a szándékáról letett volna. )

 

 

 

A GoT -ra rátérve:

Szerintem a 6. könyvre várhatunk még pár évet. :( Nem is tudom hogy mit ül rajta ennyit, kb. már 5-6 éve írja azt nem?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.