Ugrás a kommentre

Szinkron


lokatelli

Szereted a szinkront?  

58 felhasználó szavazott

  1. 1. Szereted a szinkront?

    • Igen
      38
    • Nem
      16


Ajánlott hozzászólás

lokatelli: Ez már most egy nagyon hasznos és érdekes összeállitás  :41:  

 

Kicsit OFF: Nagyon tetszik az oldal tetején lévő három ősöreg SW-s poszter. Nincsenek meg neked azok nagyobban?

 

Egyenlőre kész vagyok. nincs több képem. Neten nem találtam többet.

Most jön egy kis kutatómunka színházlexikonból hátha tudok szkennelni.

 

De akinek akármilyen képe van ami jobb mint amit én tettem be, linkelje be nyugodta, lecseréljük.

 

Bomarr sajna nincs meg nagyobban. Ez a legnagyobb felbontás.

Gondoltam ősszinkronhoz, őspozster, mégse hagyjam üresen a tejejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta Lokatelli, hát ez nem semmi! :41: Gratula!

És még nincs is teljesen kész? Ez még egy 'Aztát' megér! Ezzel a táblázattal mindenképp kiderült, hogy mennyi színész arcát keverem, és mennyi színész arcát még nem is láttam!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez abszolút nem hasonlít Csernákra.

 

Ez a kép nekem is megvan ugyaninnen, de szerintem se hasonlít, azért nem raktam be.

Csernákról egy vékony göndör hajú bajszos képet láttam, lehet, hogy 20 évvel ezelőtti kép.

Ez inkább olyan, mint Gesztesi Indy szerkóban. Lehet, hogy photoshop munka? mert az nagyon indy szerkónak néz ki, valaki, lehet, hogy Indyre rámontírozta a szerinte csernákot.

 

Köszönök minden gratulációt! Nagyon jólesnek, már megérte dolgozni. Konzultálok még Plokkal és felkerül az sw.hu-ra és a szinkronhangok.fw.hu-ra is folyamatban van a konzultálás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://users.atw.hu/lokatelli/Szinkronhang...ng/szinkron.htm

 

Elkészült egy újabb frissítés. Már kevés kép hiányzik, de úgy néz ki, hogy Csak a kis boba hangjának Czető Roland képe és a kis Anakin hangjának a képe fog hiányozni. Akikről még nincs kép tudok videófelvételből képet csinálni, de az kicsit időigényesebb, illetve most ellustultam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

http://users.atw.hu/lokatelli/Szinkronhang...ng/szinkron.htm

 

Elkészültem. Mindenkihez sikerült találnom képet, nagyrészt.

Jelen állás szerint kész vagyok. Csak akkor kell ismét hozzá nyúlnom, ha újabb, hangra jövökrá, hogy kicsoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grat, lokatelli! :41: Nagyon szép összeállítás!!!

 

És egy nagyon nagy meglepetést okozott most ez a táblázat! Tekerek lefele, és meglátom egyik kedves barátomat és "munkatársamat" akivel már több darabban játszottunk együtt, az EP III-as harci droidok hangja mellett, Katona Zolit! Nem is gondoltam volna ezt, és tudja hogy mekkorra fan vagyok mégsem számolt be róla! Lesznek itt elszámolások! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a gratulációt.

 

Ha ismered, és beszélsz vele, akkor esetleg egy hosszabb élménybeszámolót külhetne ide nekünk, hogy is zajlik egy sw-film szinkronja.

Jó persze tudjuk, kék minden, homályos fekete-fehér torzított felvételek, csak a szájuk látszik, de engem akkor is érdekel, hogy írja le egy szakmabeli, a többi munkájához képest összehasonlítva.

Látod ennyri köti a titoktartási kötelezettsége, csak ha azóta találkoztatok miért nem számolt be?

 

Ja és ha találkozol vele üzenem neki, hogy nagyon jó lett a szinkronja :evil:, persze csak azért, mert az eredeti droidhangok is vizipókosak :lol:, vagyis hasonlít az eredetire az övé, egybébként, meg borzalmasak a droidhangok az ep3ban, az eredetit is beleértve.

 

Mesélhetnél arról, mi köt a színjátszáshoz, bátyám sokat jár színházba, talán még ismer is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy beszélek vele, egyébként is ez a minimum azok után hogy meg sem említi a dolgot! :evil: Engem is nagyon érdekel ám az ilyen dolgok technikai háttere!

 

Mondjuk azt, hogy próbálkozom a színészettel! 4-5 éve bekerültem egy nagyon jó csoportba itt Esztergomban, és az előadásaink nagyrésze is itt volt, de válogatás alapján sikerült szerepelnem 3 darabban a József Attila színházban, itt ismerkedtem meg Katona Zolival is!

 

Egyébként ő adja a hangját a Vészhelyzet című sorozatban annak a "kis vörös hajú, mindenkivel bunkó és megátalkodott ámbár nemtudomanevét" doktor úrnak! :lol: Mondjuk ezzel biztos nem mondtam újat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ő adja a hangját a Vészhelyzet című sorozatban annak a "kis vörös hajú, mindenkivel bunkó és megátalkodott ámbár nemtudomanevét" doktor úrnak! 8)  Mondjuk ezzel biztos nem mondtam újat...

 

Romano! Úgy hívják azt a kis görcsöt. :evil:

 

Egyébként tök jó, hogy színészkedsz. Nem gondoltam volna. :lol: Sok sikert a pályafutásodhoz. Reméljük viszont látunk az SW TV-sorozatban. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ő adja a hangját a Vészhelyzet című sorozatban annak a "kis vörös hajú, mindenkivel bunkó és megátalkodott ámbár nemtudomanevét" doktor úrnak! :P  Mondjuk ezzel biztos nem mondtam újat...

 

Romano! Úgy hívják azt a kis görcsöt. :evil:

 

Egyébként tök jó, hogy színészkedsz. Nem gondoltam volna. :lol: Sok sikert a pályafutásodhoz. Reméljük viszont látunk az SW TV-sorozatban. 8)

 

Romano RULEZZZ! :lol:

 

Grat Lokatelli a táblázathoz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Romano volt a legjobb, a kedvencem... meg is utáltama Vészhelyzetet, ahogy kiölték.

A magyar hangja is nagyon eltalált és jól adta, dícséret neki  :41:

 

OFF

 

Az új Vészhelyzet részek borzalmasak.Akkor volt a legjobb amikor George Clooney is játszott benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez érdekes!

 

Most, hogy végre kész lettem a tabellával, ma vettem észre, hogy az atw törölte az oldalam. Kíváncsi vagyok miért.

 

Ha esetleg felraknád valahová felhasználhatnám a táblázatod a galaxison?Persze a neved nem maradna le :evil:

 

http://galaxis.starwars.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írj nekik emailt.

 

Kár a fáradságért, már újraregisztráltam az atw-re ugyanazon a néven, mégse használja más azt a nevet.

 

Aztán belegondoltam, akármennyire nincsenek illegális képek a starwars képek mindig kényes dolog. Mert rá lehet mondani, hogy illegális, plána az öltönyös embereket ismerve. Inkább nem ugrálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg felraknád valahová felhasználhatnám a táblázatod a galaxison?Persze a neved nem maradna le :D  

http://galaxis.starwars.hu

 

Persze, hogy felteheted!

 

Már konzultáltam sw.hu-val. Plokkal, és Beba-1-el. Már folyamatban van.

Tegnap felkerült egy része a szinkronhangok.hu-ra , és apránként felkerül mind.

Én csak örülök, ha minnél több helyre felkerül.

Részleteket e-mailben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.