Ugrás a kommentre

Szinkron


lokatelli

Szereted a szinkront?  

58 felhasználó szavazott

  1. 1. Szereted a szinkront?

    • Igen
      38
    • Nem
      16


Ajánlott hozzászólás

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?:D Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron :P

 

Nekem csak a TESB volt meg..A fórumról az egyik gyerek digizte be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?:P Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron :D

 

Ja ez az egyetlen rész ami a régiek közül ami nincs meg szinkronnal nekünk asszem, csak narrátorral meg felirattal. De nem aggódom az elkövetkezendő években tuti fogják adni csak épp nem a régivel. Talán egyszer rászánom magam és összegabajintom a videót az szgvel. Az 4-5. megvan régi szinkronnal.

Ezek már ritkaságnak számítanak. valahogy biztos hozzá lehet férni ezekhez :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?8) Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron 8)

 

Nekem csak a TESB volt meg..A fórumról az egyik gyerek digizte be.

 

Ezt feltudná rakni valaki netre?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?8) Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron 8)

 

Nekem csak a TESB volt meg..A fórumról az egyik gyerek digizte be.

 

Ezt feltudná rakni valaki netre?:D

Még mindig fennt van.

 

Hopsz illetve csak volt.

Odumin tette fel, és ahogy látom neki is törölték az oldalát.http://szkret.atw.hu/

Lehet, hogy valami LFL-es csóka körülnézett az atw-n?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?8) Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron 8)

 

Nekem csak a TESB volt meg..A fórumról az egyik gyerek digizte be.

 

Ezt feltudná rakni valaki netre?:D

Még mindig fennt van.

 

Hopsz illetve csak volt.

Odumin tette fel, és ahogy látom neki is törölték az oldalát.http://szkret.atw.hu/

Lehet, hogy valami LFL-es csóka körülnézett az atw-n?

 

Erről beszélek, ezért kéne valaki akinek még megvan :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nincs meg valakinek véletlenül bedigizve valamelyik régi szinkron?:D Amire nagyon kíváncsi lennék az a Rékasi Károly (Luke), Grúber Hugó (Palpatine) féle Ep6 szinkron :D

 

Nekem csak a TESB volt meg..A fórumról az egyik gyerek digizte be.

 

Ezt feltudná rakni valaki netre?:D

Még mindig fennt van.

 

Hopsz illetve csak volt.

Odumin tette fel, és ahogy látom neki is törölték az oldalát.http://szkret.atw.hu/

Lehet, hogy valami LFL-es csóka körülnézett az atw-n?

 

Erről beszélek, ezért kéne valaki akinek még megvan :D

 

Juhéé, a hétvégén meglesznek a régi trilógia eredeti szinkronjai bedigizve :D a Grúber - Palpis is :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Huhh ez a szinkron nagyon régi nosztalgiát ébreszt bennem. Luke borzasztó. Vader meg mosolyogtató.

Amikor ezt hallottam, akkor ugye még a Dallas javában tartott és itt pont olyan Vader hangja, mint az akkori Jockey-é. Nagyon nem passzolt akkor és most sem. Az útóbbi Kránitz-os szinkronokban azért valamivel tűrhetőbb.

Leia nagyon idegenül hat.

 

Viszont az Uralkodó köszönhetően a prequelnek, nagyon bejön.

Reviczky is tetszett, de most őpont olyan a hangja, mint az előzményfilmekben. hihetetlen feeling.

Grúber Hugó nagyon passzol Ian-ra, lehet akármilyn idős, és maszkos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Rékasi mint Luke borzasztó.Sokkal idősebbnek tűnik a hangja mint Mark Hamill-nek.

Volt pár rész amitől nevettem.

Pl:

"Látom új fényszablyát szerkesztettél"

"Engedelmeskednem kell a gazdámnak"

"Nem állok be hozzá"

ÁNÁKIN...OBIVAN....És alámondásos is.

 

Grúber tényleg nagyon jó, csak még fiatal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez a szinkron nagyon régi nosztalgiát ébreszt bennem. Luke borzasztó. Vader meg mosolyogtató.

Amikor ezt hallottam, akkor ugye még a Dallas javában tartott és itt pont olyan Vader hangja, mint az akkori Jockey-é. Nagyon nem passzolt akkor és most sem. Az útóbbi Kránitz-os szinkronokban azért valamivel tűrhetőbb.

Leia nagyon idegenül hat.  

 

Viszont az Uralkodó köszönhetően a prequelnek, nagyon bejön.

Reviczky is tetszett, de most őpont olyan a hangja, mint az előzményfilmekben. hihetetlen feeling.

Grúber Hugó nagyon passzol Ian-ra, lehet akármilyn idős, és maszkos.

 

Egyetértek!

Annak viszont örülök,hogy a ROTS szinkronosan fog kijönni(márcsak a gyerekem miatt is).Biztos,hogy ki fogják adni az ep 1 és 2-t is így.(halkan hozzáteszem,hogy nekem bejött a szinkron).Viszont a 4-5-6-ra kiváncsi leszek,hogy marad-e az "utolsó" verzió szinkronja,vagy pár hangot megváltoztatnak.Reviczky helyett szerintem is(és már csak a prequel miatt is)Grúber Hugó lenne a jobb választás.Vadernek is jobb lenne az a hang ami a ROTS-ban van(sajna nem tudom,hogy kié),és mindegyik klasszik részben,nem úgy ahogy most van,hogy az ep4-ben Hollóssy az ep5-6-ban meg Kránitz,Yoda Szuhai Balázs hangját is lecserélném Versényi Lászlóéra,valamint nekem nem nagyon jött be Luke,Stohl valóvilág buci András szinkronhangja.Nem tudom,hogy ki lenne jó erre a feladatra,de szerintem nem Ő. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ROTS-ban is Krántiz Lajos volt Vader szinkronhangja.

 

Nekem Stohl hangjával nincs bajom. Engem nem zavar, de a többit lehetne egységesíteni.

 

Nekem sincs, szerintem a legjobb Luke szinkronhang.De amit már többen is kifejtettek, a ValóVilággal meg a magánéletével élvezhetetlenné tette a szinkront.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stohl szerintem az eddigi legjobb Luke, csakhát annyit hallja az ember máshol a hangját, hogy ez egy kicsit levon az értékéből, legalábbis nekem.

 

Az az első Stohl szinkron azért is sikerült olyan, jól, mert akkor a Buci még kevésbé ismert volt és szerényebb is.

 

Yodát Palpit viszont egységesíteném, Grúber és Versényire. C-3PO jobb volt Maros.

 

Ha viszont valahogy készülne mégegy szinkron, az újjabb DVD kiadás miatt és atz 5.1 miatt, akkor a SZabó Ottót valahogy muszály lenne kiszedni a régi verzióból. Végülis a nosztalgia trailerre sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kár érte. Ez az elkurvult nagyon találó szó. Tetszik.

 

Sajnos csak a pénz érdekli. Nem mintha ez baj lenne, de egy művészek nem csak arra kellene hajtania. Főleg úgy, hogy lejáratja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ROTS-ban is Krántiz Lajos volt Vader szinkronhangja.

 

Akkor viszont gáz van,mert már nem lehetne lecserélni az ANH Hollóssy Vader hangját,rá :cry:

 

Szerintem Kránitz borzalmas Vader szinkron volt.Egyszerűen nem illett a hangja a kemény Vaderhez.Szerintem Hollóssy volt a legjobb.Bár nemtudjuk meggyőzni egymást :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Szvsz. Stohl András egy kiváló színésznek indult. az más kérdés, hogy később elkurvult... Ká érte. :cry:

 

Szerintem is kár érte. Ez az elkurvult nagyon találó szó. Tetszik.

 

Ezt a szót mi a munkahelyen nap mint nap használjuk, de máshonnan még soha nem hallottam. Ha máshol használom, mindig el kell magyaráznom, hogy mit jelent :(

Stohlnak mindig szerettem a hangját, nagy bánatom, hogy az lett mára, aki lett. Mert egyébként kedvenc szinkronhangom.

Vadert meg kell még hallgatnom, mert így kapásból nem tudom, melyik hangja tetszik. És csak kettővel hallottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.