Hozzászólás ideje: 2005. Június 30.20 éve Ezeket a könyveket lehet még kapni? 1. Történetek Jabba palotájából. 2. Történetek a fejvadászokról. Magyarul jelentek meg?Most, hogy írjátok mi van bennük, kedvet kaptam én is elolvasni őket, bár nagyon nem vagyok az EU híve.
Hozzászólás ideje: 2005. Július 1.20 éve Ezeket a könyveket lehet még kapni?1. Történetek Jabba palotájából. 2. Történetek a fejvadászokról. Magyarul jelentek meg?Most, hogy írjátok mi van bennük, kedvet kaptam én is elolvasni őket, bár nagyon nem vagyok az EU híve. Antikváriumokban keresd őket, itt-ott szerinem még kaphatók. Itthon 1999-ben jöttek ki. Amúgy van még egy harmadik magyarul is olvasható novelláskötet, a Mos Eisley Mesék, ami a Cantina Bár vendégeit mutatja be. (Ez azt hiszem 95ben jelent meg)
Hozzászólás ideje: 2005. Július 2.20 éve Frenkie: Esetleg ha már sehol sem találsz rá, akkor itt megprobálhatsz licitálni rájuk: Mos Eisley mesék Történetek a fejvadászokról Történetek Jabba palotájából Meglehet nézni a liciteket is és ahogy nézem egyelőre 1000 Ft/db alatt megtudod úszni a vételüket, bár az ilyesmihez annyira nem értek
Hozzászólás ideje: 2005. Július 9.20 éve Frenkie: Esetleg ha már sehol sem találsz rá, akkor itt megprobálhatsz licitálni rájuk: Mos Eisley mesék Történetek a fejvadászokról Történetek Jabba palotájából Meglehet nézni a liciteket is és ahogy nézem egyelőre 1000 Ft/db alatt megtudod úszni a vételüket, bár az ilyesmihez annyira nem értek Köszönöm szépen a választ.A Mos Eisley meséket olvastam.Eszméletlen jó volt.
Hozzászólás ideje: 2005. December 17.19 éve Ami engem illet, én ennek hatására elő is jegyeztem a Mos Eisley meséket az antikvarium.hu-n. A másik kettőt már olvastam, és tetszett. Sőt! Asszem a "Történetek a fejvadászokról" volt a második Eu-s könyvem, amit olvastam.
Hozzászólás ideje: 2005. December 19.19 éve Nekem a Mos Eisley mesék volt az első, és nagyon tetszett. Jó kis összeállítás
Hozzászólás ideje: 2005. December 19.19 éve Szerintem az egész egy nagy fejvadász gyalázása, amit a Sarlaccból való kimászás után történik vele. Szénné ég, rákot kap, az egész karakterből emberi roncsot csináltak... inkább maradt volna halott (számomra az is maradt). Szimplán nem akarták a karaktert veszni hagyni... most őszintén: az jobb, ha valaki a génállománya ellenére nem ajtófélfát fejel le hanem egy egész bárkát??? Ráadásul bele is hal?
Hozzászólás ideje: 2005. December 19.19 éve Szimplán nem akarták a karaktert veszni hagyni... most őszintén: az jobb, ha valaki a génállománya ellenére nem ajtófélfát fejel le hanem egy egész bárkát??? Ráadásul bele is hal? Kitalálhattak volna valami jobbat is.
Hozzászólás ideje: 2005. December 20.19 éve Nem mondanám ezt a megoldást rossznak... inkább egy kicsit túlzottan is realisztikus volt Donát.
Hozzászólás ideje: 2007. December 24.17 éve Szerző Anno ők épitették Jabba palotáját, Érdekesebb, hogy miként jutott Jabba kezére? Szerkesztve: 2007. December 24.17 éve - Ody Mandrell
Hozzászólás ideje: 2007. December 24.17 éve Ha jól tudom, bement néhány zsoldossal és a fegyvertelen Bomarroknak nem volt választásuk.
Hozzászólás ideje: 2018. Augusztus 5.7 éve A bomarr szerzetesek egy kiváló példa arra, hogy miért szeretem annyira a Star Warst. Ezeknek a teremtményeknek ugyanis alapvetően nem sok jelentőségük van a filmekben, mégis van egy frankó háttérsztorijuk, melyet ugye Bomarr a topic elején leírt. Ezt mindig is kedveltem az SW-ben, hogy még a legapróbb, legjelentéktelenebb dolgoknak is van háttérsztorijuk, ebből is látszik, mennyire ki van dolgozva ez az univerzum.
Hozzászólás ideje: 2018. Augusztus 11.7 éve Rákos lesz Boba? Nheeee. Vagy csak Dzséjt költői túlzása ez? Nem jön be a sztori, miért kellett a rákot átcibálni a messzi-messzibe?! Pfff. A B'omarr szerzetesek bejönnek viszont.
Hozzászólás ideje: 2018. Augusztus 12.7 éve Dzséjt írta, arra reagáltam. Áttette a Boba Fett topicba Szerkesztve: 2018. Augusztus 12.7 éve - Darth Porg
Hozzászólás ideje: 2021. November 2.3 éve Megválaszolva a cikk kérdését, hogy a kánonban más lesz-e a Bomarr-ok sztorija: olyan nagyon más nem lehet, mert a kánon már kvázi átvette a koncepciót, hisz a TCW-ben lévő Teth-en is van a szerzeteseknek egy kolostorja (ott van Jabba gyereke). Tehát már biztos szerzetesek, meg biztos, hogy több kolostorjuk van a galaxisban. Az üvegben lévő agy az adott igy nagyon eltérni már nem tudnak.
Hozzászólás ideje: 2021. November 3.3 éve 6 órával ezelőtt, Bomarr írta: Megválaszolva a cikk kérdését, hogy a kánonban más lesz-e a Bomarr-ok sztorija: olyan nagyon más nem lehet, mert a kánon már kvázi átvette a koncepciót, hisz a TCW-ben lévő Teth-en is van a szerzeteseknek egy kolostorja (ott van Jabba gyereke). Tehát már biztos szerzetesek, meg biztos, hogy több kolostorjuk van a galaxisban. Az üvegben lévő agy az adott igy nagyon eltérni már nem tudnak. + ha jól emlékszem valamelyik Vader Castle képregényben is esik róluk szó és abban is minden összecseng a Legendses dolgokkal.
Hozzászólás ideje: 2021. November 3.3 éve Szerző Igazából kár is lenne változtatni rajta, mert ez egy remek koncepció.
Hozzászólás ideje: 2021. November 3.3 éve Ráadásul a "Történetek Jabba palotájából" című kötetből már eddig is vettek át egy az egyben ötleteket, mint amilyen a krayt sárkányokban lévő gyöngyök. A Bomarroknak pedig tényleg remek alapsztorijuk van. Kiváncsi vagyok Boba mit kezd velük.
Hozzászólás ideje: 2021. November 3.3 éve Szerző Nem bánnám ha nem csak, mint látvány elemek szerepelnének.
Csatlakozz a beszélgetéshez!
Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.