Ugrás a kommentre

2. évad trailer


Cpt. Rex

Ajánlott hozzászólás

Ahogy olvasgattam a Youtube kommenteket és a redditen, több teóira is van. Az egyik, hogy ez még Bob Chapek utóhatása, aki szerint ugye a felnőttek nem néznek animációs műsorokat.

Aztán van egy olyan teória is, hogy a Disney ezzel akart üzenni a szülőknek, mert a gyerek úgyis elfelejti/mert a témája inkább a felnőtteknek szól.

Meg van az az elmélet, hogy a trailer elkészítése közben bakizott a vágó vagy a narttátor, és ezt senki sem vette észre. Talán ez a legvalószínűbb, mert mint kiderült, a twitterre feltöltött változatban nincs ilyen, ahogy a más nyelvekre lefordított verziókban sem említenek szülőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ugyanebből a feliratból több tökúj karakter nevét tudhatjuk meg, szóval tudatosnak kéne lennie, de nem értem.

 

Poénnak nagyon random, és túlságosan tág az értelmezése. Valószínűleg tényleg azt akarják ezzel üzenni, hogy ez a szülőknek, felnőtteknek szól többnyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, NorbiLordi írta:

A Bad Batch kvázi Omega szüleiként is funkcionál, gondolom ezért került bele poénként, hogy Star Wars: Parents: The Bad Batch. Szerintem jó poén :D 

Ez nekem is tetszik, valami ilyesmi lehet a háttérben szerintem is. Meglátjuk az évadban. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A youtube videó alatt ez áll: 

PARENTS STREAMING NOW ON DISNEY+ Subscription required, 18+

 

Valószínűleg ez lesz a megfejtése a parents-nek és annak, hogy miért nincs a többi ország verziójának a végén. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.