Ugrás a kommentre

Moz-Id kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Így van, @Yoda József nyerte az első kört. Ahsoka mondta Minának amikor megérkeznek a Raxusra Padméval. 

Itt arra felhívnám a figyelmet, hogy én marha szerkesztettem a válaszom, mert először nem írtam oda, hogy Raxus. És ha jól tudom szerkesztett választ nem fogadunk el...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Sky írta:

Amúgy itt is csak egyszer lehet tippelni, vagy csak a képesnél? 

Itt is csak egyszer. :)

 

1 perccel korábban, Donát írta:

Utoljára szerintem 5 éve láttam azt az epizódot. :D 

Nem ma volt, csak mostanában volt szó Mináról. Gondoltam hátha könnyebben beugrik. :) 

 

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Itt arra felhívnám a figyelmet, hogy én marha szerkesztettem a válaszom, mert először nem írtam oda, hogy Raxus. És ha jól tudom szerkesztett választ nem fogadunk el...

Igazad van, köszönöm! Fer dolog! Akkor @Bence1997 kapja a 3 pontot.

 

 

  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The planet Raxus was created for the Star Wars: The Clone Wars television series and debuted in the third season episode "Heroes on Both Sides," which aired on November 192010. The world drew its name from Raxus Prime,[8] a junk world that was featured in various Star Wars Legends projects such as the LucasArts video games The Clone Wars (2002) and The Force Unleashed (2008).[22][23] The episode's guide stated that the relationship between Raxus and Raxus Prime had yet to be defined, though they were undeniably intended to be different worlds based on their distinct compositions.[8]

 

Szóval annak idején simán Raxus volt és különbözött a Raxus Prime-tól

Szerkesztve: - Yoda József
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.