Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Angol fórumon nyugodtan írhatod úgy. :P De azt hiszem, elkanyarodtunk a Szelebrésön témájától. :D Szóval, ki az, aki megy? Szükség lenne helyszíni ügynökökre, akik első kézből adják le jelentéseiket a gonosz galaktikus Sagafórumnak. :kylo::saber_kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Hadd legyek kicsit grammanáci: nem Tokyo, hanem Tokió!:nana:

 

A Macskafogóban meg Pokió. :D

 

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lenne itt olyan akit érdekelne ez az út? Komoly a kérdés. 

 

Öszinte leszek, komolyan elgondolkoztam rajta. Yodához hasonlóan én is szerettem volna már egy ideje eljutni egyszer Japánba és most, hogy ezt össze lehetne kötni egy ilyen SW programmal... könnyen elcsábulnék. Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy az ár egy kicsit elriaszt, mindennel együtt olyan 1 millió körülre kellene számolni gondolom, amit most éppen megengedhetnék magamnak, de igazából nem erre gyűjtöm a pénzt és alapból nem erre tennék félre. Szóval még nem tudom, de határozottan érdekelne a dolog, meg ugye májusig még van idő gondolkodni, addig megálmodom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak, aki egyébként is szeretne Japánba eljutni, annak mindenképpen érdemes alaposan meggondolnia, hogy kihagyja-e ezt a lehetőséget. :) Ilyen távolságban, ahol a repjegy a legdrágább, összekötni két kellemes programot - ennél jobb kombináció már csak az lenne, ha még sikerülne pl. rokonlátogatással is összekötni. :D

 

Én annyira nem vágyom Európán túlra, mert a saját földrészünkön is bőven van ország vagy vidék, ahol még nem jártam, de szeretnék, szóval én Japánt kihagyom. 

Ha lesz megint Európában, és olyan helyen, ahová szívesen megyek, akkor esélyes, hogy egyre még benevezek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Pildi írta:

Én annyira nem vágyom Európán túlra, mert a saját földrészünkön is bőven van ország vagy vidék, ahol még nem jártam, de szeretnék, szóval én Japánt kihagyom. 

Ha lesz megint Európában, és olyan helyen, ahová szívesen megyek, akkor esélyes, hogy egyre még benevezek. :)

 

Dettó. Európán kivűl csak az USA és Ausztrália érdekel. Japán egyszerűen hidegen hagy. Bár nagyon tisztelem a kultúrájukat, de megnézni nem akarom. Ha az USA-ban lenne elgondolkodnék rajta.

Ráadásul tavaly voltunk Londonban Celebration-on úgyhogy még friss az élmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.