Ugrás a kommentre

Group 23: Luthen Rael, Aayla Secura, Echo


Donát

Star Wars Winter Madness Group 23  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

41 perccel korábban, Bomarr írta:

Két opció között vacillálok: vagy az egész Star Wars univerzum egyik legjobban megírt karakterére szavazok (Rael), vagy Miss Dekoltázsra (Secura). Nem egyszerű :D

@Dzséjt szerintem hivatalos panaszt nyújtt majd be, amikor rájön, hogy egyet választani kéne a kettő közül. Indoklás:

 

Only-the-absolute GIFs - Get the best GIF on GIPHY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Tegnap éjjel, amikor megláttam a jelölteket, nem csuklottál? Gondoltam is, hogy itt óvást fogok bejelenteni. Mert itt van ugye Aayla Secura. Aztán a Star Wars egyik, ha nem A legjobban megírt karaktere, aki nagy kedvencem lett az Andornak hála. És aztán ott van Aayla Secura. Ne meg Echo, aki csak a kedvencem a The Bad Batch-ben. És persze ott van Aayla Secura és Luthen Rael... Nem hallottál róla, hogy az emberkínzást tiltja a genfi egyezmény? Tudom, "nem vagyunk Genfben", de hát akkor is. Na jó, még megfejelhetted volna egy Canady kapitánnyal. Az még úgy jól mutatott volna Luthen és Aayla mellett.

 

De azt hiszem, egyszerűsítem a dolgot. Echo sajnos innen kiesik, Luthen és Aayla mellett esélye sincsen. Luthen a legjobb, hiába no, szóval az elméleti szavazatom rá megy. De mivel úgyis ő jut tovább, mellette e két másik jelölt labdába sem rúghat, és az én szememben amúgy is csak nagyon kevesen lehetnek erre képesek, szóval a következő szereplésekor is valószínűleg őt támogatom majd, a bölcs, harcban ügyes és szemrevaló Aayla Securára szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Ayla és Echo. Mondjuk a hölgy csak a dekoltázsának köszönheti sikereit, amúgy gyakorlatilag "láthatatlan" karakter. A filmekben még szövege sincs... Engem már két cs*cs nem tud elvarázsolni, főleg az Sw-ben nem. :P :D 

 

Kíváncsi leszek Luthen meddig jut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem a Jedi Crash-Defender of Piece TCW epizódduóban bebizonyította, hogy nem csak két csöcs. Bár az tény, hogy Lucas csupán ennyi szerepet szánt neki, mint minden twi'leknek (gyakorlatilag mind csupán eyecandy, a TCW-ig mind szexuális tárgyként volt ábrázolva). Szerencsére Filoniék hozzáállása azért más volt, és kicsit többet hoztak ki ebből a népből. Amúgy volt szövege a filmekben, ugyanis ő az egyik Jedi, aki szól Rey-hez az ep9-ben. ("Let it guide you.")

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézőpont kérdése, nekem nagyon is emlékezetes a beszélgetése Ahsokával vagy a falufőnökkel. Emlékezetesebb, mint bármi, amit Krrsantan villantott sokkal több szerepléssel. Vagy Plo Koon, akinek lehet, hogy több szövege és jelenése van a TCW-ben, de számomra semmi emlékezetes nincs benne a cool kinézetén kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézőpont kérdése, nekem nagyon is emlékezetes a beszélgetése Ahsokával vagy a falufőnökkel. Emlékezetesebb, mint bármi, amit Krrsantan villantott sokkal több szerepléssel. Vagy Plo Koon, akinek lehet, hogy több szövege és jelenése van a TCW-ben, de számomra semmi emlékezetes nincs benne a cool kinézetén kívül.

Szerintem az elhagyatott mentőkabinban nagyon szépen megidézi a régi módi Jedi szemléletet. Mondjuk nekem Aayla is tetszett az 1x14-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a halálcsoport eddig.. 

Itt mindenkire lenne okom tenni. 

Luthen rohadt jó karakter. 

Aaylara nem voksolni férfiatlan dolog lenne.. :love:

Echo pedig magában hordozza az egész TCW esszenciáját. Rookiestól a BB-ig. Fájt, de Echoé a voks. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézőpont kérdése, nekem nagyon is emlékezetes a beszélgetése Ahsokával vagy a falufőnökkel.

Eddig valahányszor szóbekerült a Twi-lek, mindig csak a szexepilje lett kiemelve. :) Ezek szerint van más értéke is számodra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Luthen nagyon simán hozza. Sokan panaszkodtunk nehéz döntésről, mégsem olyan megosztott az eredmény. Érdekes. 

Sokan nem írnak hozzáfűznivalót, csak szavaznak. Az ő dilemmájukat, ha van, ha nincs, nem látjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy érzem ezt interaktívnak, szórakoztatónak, ha egy kis indoklás is van mellé. Szívesen olvasom mások motivációit is, de az is elszórakoztat, hogy nekem ki a nyerő az ilyen hármas blokkokból és miért.

Később már lehet, hogy egyszerűbb lesz. Egy Yoda Vs. Vader-nél már nem lesz miről beszélni.

Yoda.

Vader.

Mit mondjak róla nektek? hogy nekem mit jelentenek? Na jó, lehet, hogy elmondom, de az aktuális Madnessben sok győzelem után, már lehet, hogy nem kellenek szavak.

Ja és apró utánajárások is színesítik a dolgot. A szexi Aaylanak most utánanéztem.

Amy Allen formálja meg, aki az ILM munkatársa és színészként csak Aayla bőrébe bújt(2002/2005) és ennyi. Nagyon meglepődtem.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.