Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

mivel tojásra is allergiás vagyok, így itthon nem is, de mamámnál láttam már jó párat. És azok szépen a tyúkokból jönnek ki, főleg ha jól megrázzuk őket. Kicsi koromban mindig én szedtem össze a tojást :)

Na de mindegy ez, annyira nem vizsgáltam még meg tojást, de elfogadom az álláspontodat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barnás. Láttál már igazi falusi tojást? Olyat amit nem táppal felfújt tyúkok tojnak? Mert én még fehér héjú tojást ha jól emlékszem eddig nem láttam.
A tojást illetően igazad van, de a tojáshéj-szín nem barnás, hanem amolyan halvány sárgás tompa fehér. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra emlékszem, hogy régebben mintha világosabb, sötétszürke részek lettek volna a felületen, a hsz-ek elválasztására, vagy valami ilyesmi, de aztán simán hozzászoktam ehhez a mostani háttérhez.

Igen, ilyen volt. Először szokatlan volt, de én is megszoktam pár nap után.

 

Ennek a betűszínnek minden színe van, de semmi köze a tojáshéjhoz. Ha nem tiszta fehér, akkor piszkos fehérnek mondanám :)

 

Valóban van fehér meg egy csomóféle tojásszín, elvégre nem lehet a nem tudom hányféle madárfajnak mindnek egyforma színű tojása :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a betűszínnek minden színe van, de semmi köze a tojáshéjhoz.

[...]

Valóban van fehér meg egy csomóféle tojásszín

De a piszkosfehér pont nem fér bele a csomóféle tojásszínbe :) Én láttam már piros tojást is, azt a nyúl tojja húsvétonként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a piszkosfehér pont nem fér bele a csomóféle tojásszínbe :)

Írtam is, hogy ennek a színnek semmi köze a tojásszínhez :)

 

Á, alig látható a különbség a kettő között, és szerintem jó páran nem ismereik ezeket a színkódos izéket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilan: az azért túlzás, hogy nem látható. Látható, épp hogy. (barely :))

Kicsit bizonytalan a színlátásom. :) Meg az is lehet, hogy a monitorral van a baj. CRT-n jobban kijönnek a színek.

 

Szerk: ha a legalacsonyabb szintre állítom a kontrasztot, látom.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor a képfeltöltőkről. Én az imageshack.us-t használom, és rendkívül egyszerű.

 

Rámész az oldalra, és aztán jobb oldalon látsz egy olyat, hogy "browse" (tallózás). Kiválasztod a képet a gépedről (ahová mentetted, pl. ha a dokumentumokban van, akkor onnan), utána pedig rámész, hogy "start upload".

 

A Start upload fölötti két pipa azt jelzi, hogy szeretnéd-e kicsinyíteni a képet, avagy sem, a fölsőt, ha kipipálod, és beállítod a méretet, akkor olyan méretben tölti fel.

 

Ha rákattintottál a start uploadra, akkor kapsz egy csomó linket, amelyek közül neked a direkt link kell, azt szépen kimásolod, és már meg is van az elérése a képnek.

 

pl. ez:

 

 

 

 

Ha ezt így bemásolod a hozzászólásodba, akkor még csak elérést ad, de ha eléírod az img parancsot (img)-t az elejére, (per img-t a végére, csak szögletes zárójelben), akkor:

 

 

78753267.jpg

 

 

Ha pedig csak linkelni akarsz a képre, akkor az url funkcióval (url= a kép elérési útját ide bemásolod) aztán valami szöveg (és lezárod az url kódot egy per jellel).

 

Így

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.