Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És szerinted mennyi ideig tart újra regisztrálnom egy másik névvel. Soha nem fogsz rájönni, h melyik uj tag leszek én!

Ugyhogy bekaphatod te kis geci, Dzséjtel együtt!!!

 

Ezzel éled ki rejtett hajlamaidat? :) Mi a bajod amúgy neked? Soha nem értettem a sok kis "vérpistikét", akik a neten keménykednek, beszólogatnak... Csókolom-ot kéne mindenkinek köszönj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerinted mennyi ideig tart újra regisztrálnom egy másik névvel. Soha nem fogsz rájönni, h melyik uj tag leszek én!

Ugyhogy bekaphatod te kis geci, Dzséjtel együtt!!!

Gratulálok! A fórum történetében még soha se volt ekkora suttyó regisztráló. :) Érted is kár volt a töltény kisfiam. Jobban járt volna a világ, ha apád kis széket csinál helyetted. Felőlem regisztrálhatsz ahány néven akarsz. Sok sikert hozzá. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is képzeled mennyire. :)
Törlődött a nick, az összes hozzászólásával egyetemben. Már csak a válaszok emlékeztetnek a füst-szörnyre. :) Azért most ízelítőt kaptunk milyen is a mai nyílt fórumok 80% -a, és a mai nethuszár fiatalság legrosszabbik fajtája.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Törlődött a nick, az összes hozzászólásával egyetemben. Már csak a válaszok emlékeztetnek a füst-szörnyre. :D Azért most ízelítőt kaptunk milyen is a mai nyílt fórumok 80% -a, és a mai nethuszár fiatalság legrosszabbik fajtája.
Engem spec elkeserít az ilyen. Leginkább hogy ebből milyen felnőtt lesz??? :) És ez milyen nevelést is kapott? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel éled ki rejtett hajlamaidat? :) Mi a bajod amúgy neked? Soha nem értettem a sok kis "vérpistikét", akik a neten keménykednek, beszólogatnak... Csókolom-ot kéne mindenkinek köszönj!

Ettől keményedik nekik, mástól nem. A való világban ütik őket, alázzák őket, ott kuss a nevük. Vagy csak addig kemények, míg rájuk nem ugat valaki. Itt könnyen vannak, kartávolságon kívül mindenkitől.

Azért kíváncsi vagyok, tényleg megpróbál újra regelni-e. Jót röhögnék rajta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnéztem a korábban említett TCW-s blogra, ahol kedves Ariza barátunk aktívan ténykedik a mai napig. Már láttam szembesítették az itteni dolgaival, amit a srác szépen letagad. Azt azért meg kell hagyni, van bőr a képén...
Számomra teljesen érdektelen máshol mit csinál. Felőlem fejre is állhat. Mostantól visszaállt az a régi rendszer, hogy az új regisztrálók csak SimonZ topikjába tudnak írni, máshova nem. Ha szeretnének hozzáférést akkor nekem írjanak. A debileket két mondat után ki lehet szúrni. Persze Ariza barátunkra ezek a dolgok nem vonatkoznak. :)

 

 

Azért kíváncsi vagyok, tényleg megpróbál újra regelni-e. Jót röhögnék rajta :)
Ne vedd el az élvezetet. :D Próbáljon csak, én biztatom! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről nem is tudtam, hogy volt ilyen, de ez nagyon jó ötlet :)
Igen volt, mert Simon Zoli fóruma itt üzemel. egy ideje már elfogadom a regisztrációkat, beállítva az egész fórum jogosultságát. Ennek most vége, hála Arizának. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnéztem a korábban említett TCW-s blogra, ahol kedves Ariza barátunk aktívan ténykedik a mai napig. Már láttam szembesítették az itteni dolgaival, amit a srác szépen letagad. Azt azért meg kell hagyni, van bőr a képén...

 

Megnéztem én is, és tényleg tagad, mintha nem is ismerné az oldalt. De szívta, mert ha a topikba beleolvasnának, akkor látnák azt a "felfordulást", amit csinált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is olvastam mi van ott. Egy Cody nevű illető magkapta a beosztását amiatt hogy beszólt az egyik ipsének és beszámolt ennek az Arizának a hőstetteiről.
Megy a bújócska. Pedig aki írja az elemzéseket nem egy elveszett ember. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostantól visszaállt az a régi rendszer, hogy az új regisztrálók csak SimonZ topikjába tudnak írni, máshova nem. Ha szeretnének hozzáférést akkor nekem írjanak. A debileket két mondat után ki lehet szúrni.
Nem volt az rossz rendszer. :) Még én is így kértem külön teljes hozzáférést, és izgultam, hogy megkapom-e. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.