Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem lehet valahogy egyszerűbben megoldani? :D

Egy lezáró tagre gondolok vagy valami ilyesmi. Vagy valami olyanra, ami szétválasztja a hsz-okat.

Sajnos én nem tudom másképp megoldani. :) De ha tudsz megoldást, 'hallgatlak' :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ez ennek az új rendszernek a funkciója. Mobilon is első osztályúan jelenik meg.

De most nem jó.... Most Opera Minivel próbálom (Android ) és ezzel nem úgy jeleníti meg, mint az elõzõ böngészõvel...

Itt is átalakul mobil oldallà, de nem olyan, mint a másikkal....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lehet valahogy központilag ezt megcsinálni, akkor esetleg ki lehetne mindenkinek adni, hogy a saját hsz-aiból (katt bal oldalon a legördülő menüre/saját tartalom/view... posts... ) gyomlálja ki a spoiler-eket, ahogy az ideje engedi.

Így akkor nem neked kell minden hsz-ást átnézni és módosítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lehet valahogy központilag ezt megcsinálni, akkor esetleg ki lehetne mindenkinek adni, hogy a saját hsz-aiból (katt bal oldalon a legördülő menüre/saját tartalom/view... posts... ) gyomlálja ki a spoiler-eket, ahogy az ideje engedi.

Így akkor nem neked kell minden hsz-ást átnézni és módosítani.

Szerintem nem csinálnák meg. :) Esetleg páran. Egyébként csak ott van nagyobb baj, ahol egy hozzászólásban két spoiler van. Csak ezeket kell kigyomlálni. De persze ezeket először meg kell keresni, stb...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként csak ott van nagyobb baj, ahol egy hozzászólásban két spoiler van. Csak ezeket kell kigyomlálni.

Én átnézem majd a téli szünet során vagy amikor ráérek a sajátjaimat kb. 1 évre visszamenőleg, mert ahogy néztem csak addig tudok az előbb írt módszerrel visszatekinteni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, de nem muszáj ha nincs kedved. Egyébként a kódot kell átírni

tag-ek közé és kész.

Megcsinálom, ennyit tehetek :)

Szóval akkor az lezáró tagból szedjem majd csak ki a / jelet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megcsinálom, ennyit tehetek :)

Szóval akkor az lezáró tagból szedjem majd csak ki a / jelet?

Inkább majd megcsinálom én ok? :) Úgy is át kell nézni mindet, és attól is függ mit kell vele csinálni, hogy milyen állapotban van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Videa nálam jelenleg egy nagy fehér ablak formájában jelenik meg és azt írja hogy a letöltés folyamatban van de úgy láttam nem valami sietős neki.

Nem tudom hogy a netem vagy a Videa szervere problémázik-e rajta vagy valami más lehet-e a gond.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Videa nálam jelenleg egy nagy fehér ablak formájában jelenik meg és azt írja hogy a letöltés folyamatban van de úgy láttam nem valami sietős neki.

Nem tudom hogy a netem vagy a Videa szervere problémázik-e rajta vagy valami más lehet-e a gond.

A link utolsó kötőjel utáni részét kell a http://videa.hu - mögé másolni és akkor jó lesz. :)

 

Egyébként a linkeket elég simán berakni is a fórumba, az magától videót fog csinálni belőlük.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Príma lett! :) Először szoknom kellett a nagy betűket, de tetszik. Pláne ha a videókat is könnyebb berakosgatni :)

Örülök ha tetszik. :) Remélem azért a nagyobb betűk nem zavaróan nagyok. Szerintem így pofásabb, és pont kellő méretű. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, mostmár használhatjuk a legördülő Egyéb menüt. :D

No akkor visszarakom a kódot, és meglátjuk. :)

 

 

Szerk: Hát ez bizony továbbra is lelóg. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most nem jó.... Most Opera Minivel próbálom (Android ) és ezzel nem úgy jeleníti meg, mint az elõzõ böngészõvel...

Itt is átalakul mobil oldallà, de nem olyan, mint a másikkal....

Nekem Opera Mobile-al kicsit szét van csúszva az oldalbanner, de nem zavaró.

 

Ha pedig a beépített nokiás böngészőt használom, akkor ilyen kék-fehér verzió jön be, minden Star Warsos vonatkozás nélkül, de legalább gyors.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön az új külső, persze még szokni kell. :)

Az a kérdésem, hogy a képeket hogy lehet normál méretűre kicsinyíteni? Mert eredeti méretben jelenik meg, így gyakran kilóg az oldalról a kép nagy része.

Ezt is még valahogy be kell állítani. Igyekszünk. :)

 

SZERK: Beállítottam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, a Spoiler csak a súgón keresztül érhető el? Én nem találtam más legördülő menüt, se hivatkozást rá, mint ahogy itt korábban írtad.

Igen, csak a legördülő menüből érhető el, de ez eddig is így volt (asszem). :) Írd ki a kis ujjacskáiddal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak a legördülő menüből érhető el, de ez eddig is így volt (asszem). :) Írd ki a kis ujjacskáiddal. :D

Tessék akkor megoldani, hogy ne kimásolni kelljen onnan a full szöveget, hanem egy kattintással rögtön megjelenjen a tag a szövegdobozban :P Ujjacskáim tornáznak eleget a billentyűkön. Is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék akkor megoldani, hogy ne kimásolni kelljen onnan a full szöveget, hanem egy kattintással rögtön megjelenjen a tag a szövegdobozban :P Ujjacskáim tornáznak eleget a billentyűkön. Is. :D

Egyelőre be kell érned két kattintással, egy helyett. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.