Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát, szerintem így piciben nem hasonlít a Sith Birodalom egyik jelére sem (pedig négy is van nekik, ezek még a szimbólumokban sem tudtak megegyezni :D), inkább az Aurebesh B-re, de elhiszem, hogy az akarna lenni :) Megkapom a rekesz söröm? :rock:

No akkor itt legalul van a sith empire jele. :P Sört????? Majd ha kész lesznek az epizódgájdok. Azt a lusta disznaját neki. :D

 

fontchart.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor itt legalul van a sith empire jele. :P Sört????? Majd ha kész lesznek az epizódgájdok. Azt a lusta disznaját neki. :D

Fogjuk rá, hogy ha a rossz szememmel nézek rá, akkor picit hasonlítanak egymásra :P De a B is jó :D

Epizód gájdok... háááát... őőőő... azok nem mentek ki a fejembőőől... csaaaak... :D

Holnap egyet biztos kapsz, mer' egy háromnegyed részt kész van. Csak volt az a kis technikai szünet, mikor meghalt a videó kártyám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat a leállásért, de volt is egy kis galiba az adatbázissal. Ne tudjátok meg hogy leizzadtam. :para: Még szerencse, hogy akinek a kezében vannak a technikai dolgok, azaz Legas, vérprofi. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nálam lett lassabb a fórum egész kezelőfelülete, mióta "megújultunk"? Mert nekem így borzalmas fórumoznom pl. a netbookomról, sokkal lassabb lett a betöltés, mint volt.

Nekem nem lett lassabb, illetve annyiban amennyiben ez a szerver hibája. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem vészes, szerintem a netbookom sebessége illetve a kémprogramok is közrejátszottak a dologban.

Biztos! Ám az is igaz, hogy ennek a fórumnak több memória kellene a szerver részéről. Erre egy jó módszer van. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, megkaptad a privát üzenetem? Mert pont akkor dobott hibajelzést a fórum, mikor küldtem (üzenet elküldve helyett a fórum pillanatnyilag nem elérhető oldal érkezett) :para:

Akkor álltunk le pont? Nem kaptam meg egyébként. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem. Mivel most már meguntam hogy nem tudom és mindenki így csinálja. Hogyan kell azt megcsinálni, hogy egy topicban egy hozzászólást átvinni egy másikba idézetként?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem. Mivel most már meguntam hogy nem tudom és mindenki így csinálja. Hogyan kell azt megcsinálni, hogy egy topicban egy hozzászólást átvinni egy másikba idézetként?

Rákattintasz a válasz gombra, az idézetet kimásolod és a másik topicba bemásolod, és ott rendesen írsz rá választ.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valakinek egy screenshotja a legutóbbi fórumról? Megköszönném ha felrakná ide, vagy elküldené. :)

Van ez az oldal, itt bármelyik oldalról lelhetsz régmúlt dizájnokat :peace:

http://www.archive.org/web/web.php

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.