Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A printscreen nem hazudik. :P

 

No de legalább már jó, és jól is néz ki.

Bizony nem hazudik. Látszik, hogy semmit se olvasol. :P Egyébként meg ki kell várni a végét, annyi szépérzékem nekem is van, hogy lássam a dolgokat. Egyébként az átlátszó háttér akart lenni, csak valamit nem jól csináltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezzel a lassúsággal nem lehet csinálni valamit? Durva lesz így a kvíz. Esetleg dobálhatna addig valaki extasyt a szervergépbe :D

Nekem nem lassú. Szerintem indítsd újra a géped. :D Egyébként ha akkor se javul meg, akkor a szerver nem bír többet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is elég lassú, de ma este feltűnően az. Biztos azért, amit írsz, de egy kattintásra kb. 10 másodperceket várni egy picit soknak tűnik :oops:

Nálam annyira nem lassú. Érdekes ez mert Phobosnál meg gyorsabb mint a régi. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam annyira nem lassú. Érdekes ez mert Phobosnál meg gyorsabb mint a régi. :hmm:

A külvilág kb. olyan sebességű nálam, mint régen volt, de a többi részleg hamarabb bejön.

A témán belüli frissítés a kettő között van valahol. Gyorsabb, de nem annyira, mint a topic címek kilistázása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este nálam is belassult, de mivel ilyet csinált a régi fórum is, nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Ma már teljesen jól hasít :)

 

Szek.: na ilyen, mikor az élet cáfolgat. Ezt a posztot alig tudta elküldeni, annyira belassult :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a multidézés gomb csak egy oldalon aktív. :( Így volt ez mindig is, de reméljük a jövőben majd fejlesztenek ezen. :)

A korábbi verzióknál nem így volt, ott tudtam több korábbi oldalról is beidézni egyszerre. Érdekes. Na mindegy, ha most nem megy, akkor nem megy. Sajnos amikor két-három napig nem tudok jönni, és több oldalt nézek vissza, nagyon jól jönne, de hátha később ez javulni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi verzióknál nem így volt, ott tudtam több korábbi oldalról is beidézni egyszerre. Érdekes. Na mindegy, ha most nem megy, akkor nem megy. Sajnos amikor két-három napig nem tudok jönni, és több oldalt nézek vissza, nagyon jól jönne, de hátha később ez javulni fog.

Valóban így volt? Akkor most is működnie kell.

 

SZERK: Nálam működik!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismered a rigmust: még-még-még-ennyi nem elég. :D

Köszi.

Valóban így volt? Akkor most is működnie kell.

 

SZERK: Nálam működik!

Mint látható, nálam is működik. Ez az utolsó három oldalról lett összeidézve a multidézéssel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.