Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak a sisak látszódik, többnek nem is kell tudtommal. :)

Igen, a felső banner az a maximálisan elérhető legnagyobb felbontást célozza meg. Ez nem hiba, csupán beállítás kérdése.

 

Krande. Szerintem próbáld ki a Firefox-ot. Explorer nagyon gyenge.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha elmented a képet képként, akkor látszik.....

Szóval akkor mégegyszer. A felső banner az elérhető legnagyobb beállításra készült, mivel akik mégnagyobb felbontásban nézik a fórumot, azoknak is kell valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha elmented a képet képként, akkor látszik.....

Igazad van. :) Megnéztem, de akkor azért van úgy, amit Ody is írt most, hogy a NASA-nál is ha valaki fórumozik nagyobb felbontással, akkor lásson még valamit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor már bluechip részvényei lesznek a fórumnak a "közeljövőben", akkor az elektronikai boltok a monitorokat úgy fogják reklámozni, hogy "Ezek olyan felbontásúak, hogy a SWSAGA FÓRUM teljes pompájában böngészhető rajtuk... ". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek kisebb a felbontása, az képben is kevesebb kap. Apró "büntetés" az amúgy is szar monitorért.

Valahol kompromisszumot kell kötni azért, nem lehet mindent mindenkinek. És mivel szerintem 1440-es felbontású monitora itt nem sok embernek van, senki sem látja az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor már bluechip részvényei lesznek a fórumnak a "közeljövőben", akkor az elektronikai boltok a monitorokat úgy fogják reklámozni, hogy "Ezek olyan felbontásúak, hogy a SWSAGA FÓRUM teljes pompájában böngészhető rajtuk... ". :)

Akkor már SimonZ képei. Különben is, állítólag USA-ban idén karácsonykor a digitális képtartó volt a divat......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most böngésztem egy kicsit a statgépet, mivel Ody már felhívta a figyelmemet párszor rá, és nem találtam rajta olyan szekciót, ami a hozzászólásokat veszi számba (úgy mint az eléréseket, pl.). Tényleg nincs ilyen, vagy csak én nem találtam meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a hsz-eket nem számlálja. Arra azonban van a fórum alján lehetőség, ogy az utóbbi nap hozzászólásairól informálódj. A fórum motor egyébként készít ilyen statisztikát, de ezeket az Adminok tudják csak megnézni. Esetleg ha valamilyen adat érdekel, szívesen közzéteszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.