Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is feltűnt belépéskor, és tetszik. :)

Bakker, nekem meg csak az tűnt föl itt kattogtatás közben, hogy sokkal hosszabb lett az első része a fórumnak ott fent. De el nem olvasnám, hogy mi van oda írva... áááááá... :D

 

Szépen fejlődik az oldal. :clap::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik az új oldalnév, jobban kifejezi az oldal tartalmát.

Csak így tovább, Ody! :clap:

Köszi Pildi, de ez igazán nem nagy dolog. :) Régóta gondoltam már, hogy átírom az oldal nevét, csak eddig mindig elmaradt valamiért. Sokkal több köszönet jár SimonZ-nek a bannerért. Ráadásul meglepi volt. :D Végül de nem utolsó sorban örülök, hogy hazaértél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tudom, h nagyon láma vok, de még csak most sikerült benéznem először az SW filmes kategóriákba, és tök jó, hogy mindegyiknél a témához kapcsolódó fejléc van, olyan f*szák ^^

 

Ody, egyszer majd el szeretnék beszélgetni azzal a Vkivel, aki a fórumot csinálta, mert a mi adminunk még azóta is a youtube modot csinálja, pedig sztem én már rég kész lennék vele, csak a mi adminunk soha semmit nem mond el nekem, h mit hogy merre meddig... Ja, és lehet, h már átírtad a Rend linkjét, ma még nem néztem, de ha még nem írtad át, akkor kérlek tedd meg, m elköltözött a honlapunk ^^

 

Szóval nagyon f*sza a fórum :clap: És SimonZ fejlécei is :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Lara. :) Még csak most néztél be a filmek részlegbe? Ejj-ejj. :) A mi adminunk immár profi, szóval sejted hogy ez mivel jár. :o Egyébként Te nem próbáltad meg berakni a modot? A küldött instrukciók alapján tehetnél egy próbát.

 

A címeteket átírom, mert ezt még nem tettem meg. Köszi, hogy emlékeztetsz rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Donát. Márpedig egy fog maradni. Nekem se pénzem se erőm se kedvem nincs arra, hogy fenntartsak egy olyan fórumot, ahova néha beír valaki valamit. Szóval ha az lesz a nyerő, és ott akar mindenki dumcsizni, akkor az lesz A fórum, ez meg megszűnik. Ennyi a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áthelyezem ide.

 

 

 

QUOTE (Ody Mandrell @ 2008. May. 29. - 23:46)

OFF

 

Szerinted miért jöttünk el onnan? Ha annyira jó ott, akkor pl. Te miért vagy annyit itt is? Gondolom a szerepjátékos rész az rendben van. Erről a témáról már rengeteg írtunk mi ősfórumosok. Én anno nagy hévvel vetettem bele magam a fórum reformjába, mert azt az ígéretet kaptuk, hogy hamarosan lészen ilyen. Ez 2002 -ben volt. Azóta SEMMI nem történt. De nem is ragozom tovább. Harcolj ahogy akarsz, úgy sincs semmi értelme. Mi is harcoltunk a Quarron félékkel hosszú éveken át, lett valami foganatja? Dehogy....ha van valami úgy ugranak rá, mint kutya a véres koncra. Te is itt siránkoztál az előbb, hogy milyen hülyeségeket írnak. Ez így is marad mindörökké. De azért én drukkolok neked, nektek.

 

Ha vén még ebben a témában mondani valód/valótok, akkor azt ne ide írd/írjátok! Köszi.

 

ON

 

OFF:

 

Ne ferdíts légyszíves. Nem síránkoztam hanem röhögtem egy jót. De én nem kapom fel a vizet rajta, mert nem tud tovább érdekelni a véleményük. Írjanak amit akarnak, azzal nem tudják megváltoztatni a véleményemet.

 

De mond csak, ha ennyire magasztalod magad, akkor miért nem azt írtad ki, hogy Ody Mandrell véleményét pártolók fóruma. Sokkal ideillőbb lenne nem?

Jah, és azért vagyok itt mert jó lehet itt dumálni, de ez nem jelenti azt, hogy OTT nem lehet ugyanígy eldumálni. Ennyire ne magasztald már magad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért gondolod, hogy bárki átpártolna, vagy ha ott is írna, akkor ide nem írna többé? Ez szerintem helytelen feltételezés. Jó ellenpélda erre Oldie is, aki rengeteg ír mindkét fórumra. A kettő nem zárja ki egymást. Én pl. biztos nem hagyom itt ezt az oldalt, mert nagyon a szívemhez nőtt, és a többiek is így vannak ezzel szerintem. Csupán azt jegyezném meg emellett, hogy attól, hogy itt állandó tag vagyok, még simán írhatok a SW.hu-ra is (amit amúgy nem teszek meg, de megtehetném), mert a kettő nem zárja ki egymást szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tessék. Én magasztalom magam? Hol? Elszomorít az ilyen vélemény. :cry: Amúgy meg ne keverj össze Royal -al. Mellesleg az első időkben keményen fikázta ezt a helyet, igaz csak burkoltan. Vissza lehet keresni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tessék. Én magasztalom magam? Hol? Elszomorít az ilyen vélemény. :cry: Amúgy meg ne keverj össze Royal -al. Mellesleg az első időkben keményen fikázta ezt a helyet, igaz csak burkoltan. Vissza lehet keresni.

Egy dolog nyugtasson. Ha valaki valahova azért nem megy, mert valaki lehúzza, az megérdemli! Nekem mondhatnak pl filmről rosszat és jót is, nem attól fogom megnézni. Fórumot sem aszerint olvasok, hogy na ezt dicsérik, ezt megnézem.

Persze ha olyan ajánlja, akinek fontos a véleménye, mert tudom hogy hasonló az ízlésünk, akkor meglesem. De van amire senki rá nem tudna venni. Pl Kisvuk :D

Én szeressem amúgy mindkét fórumot. Szerepjáték (kizárólag egy kis társasággal), és van pár ember, akik érdekeseket írnak. SW könyvekkel kapcsolatban pl.

Itt meg szeretem a filmes, sorozatos cuccokat. Írni itt nagyon ritkán írok, leginkább mert mostanában egyszerűen nem jutok pl moziba, mire hozzászólhatnék, régesrégen lement a film!

Szerintem itt is és amott is meg lehet találni a jófej emberkéket! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről én maradok itt, míg a keménymag is itt van. Én a társaságért és az eszmecseréért látogatom a fórumokat (mind a hármat, amit rendszeresen szoktam). Ezen a fórumon pedig remek a társaság, és lehet bőven eszmét cserélni, kultúráltan. Nincsenek balfékek, baráti a társaság, révén sokunk már személyesen is ismeri egymást, és nem mellékesen még a kezelőfelület is felhasználóbarát. És szerintem míg ez így van, addig többségünknek eszébe sem jutna átpártolni más fórumra.

Összehasonlítgatni meg szerintem felesleges, meg szidalmazni az sw.hu-t. Mi itt vagyunk, nap mint nap hozzászólunk a témákhoz, ez azt hiszem, elmondja, melyik fórum mellett tettük le a foksunk (ki az egyik mellett, ki mindkettő mellett, részemről emellett döntöttem). Akkor meg nem tökmindegy már, mi folyik a másikon? Hát nekem legalábbis az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írni itt nagyon ritkán írok, leginkább mert mostanában egyszerűen nem jutok pl moziba, mire hozzászólhatnék, régesrégen lement a film!

Szerintem itt is és amott is meg lehet találni a jófej emberkéket! :cry:

Attól még írhatsz egy filmről, hogy az már lement. :) Szerintem mindenki érdeklődve olvasná. A másik fórumon meg egyszerűen annyira irritál pár ember, hogy ha már a nevüket meglátom a falra mászok. Nem vagyunk egyformák, rám így hatnak. Persze mindenki ott és annyit fórumozik amennyit akar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szidalmazni az sw.hu-t.

Senki nem szidalmazta a sw.hu -t. :cry:

 

Azért volt egy elég kétértelmű kijelentésem, ami kivágta oldfighter -nél a biztosítékot.

 

"De bizony általánosítok. Filmes témában ott nincs épkézláb ember. Az új fórumrendszer semmit nem ér, ha a tagok ugyanazok. Ami sz*r, az szebb csomagolásban is sz*r marad."

 

Nem általánosítok, mert én csak azokra az elemekre gondoltam, akiknek semmi nem jó. Szerencsétlenül fogalmaztam, bocsánat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát. Márpedig egy fog maradni. Nekem se pénzem se erőm se kedvem nincs arra, hogy fenntartsak egy olyan fórumot, ahova néha beír valaki valamit. Szóval ha az lesz a nyerő, és ott akar mindenki dumcsizni, akkor az lesz A fórum, ez meg megszűnik. Ennyi a történet.

Én nem értem, miért vonsz le időnként ilyen következtetéseket. :) Többen, köztük én is, már többször megerősítettük, hogy szeretünk ide járni, és a szemléltető gyakorlat is ugyanezt mutatja. Jó, vannak néha pangásos időszakok, de ez ott, ahol gyakorlatilg van kb. 15 aktív tag (napi ill. heti szinten értve) a regisztrált 200-ból, ez teljesen normális. Ehhez képest meg a több mint 70 ezres hsz mennyiség 3 év alatt önmagáért beszél :D . Ez nagyjából számolva 1078 nap alatt pontosan 74740 hsz, vagyis kb. napi 70!!! Mikor is volt pontosan a fórum indulása? Na megnéztem, 2005. június 17-én. Lassan évforduló lesz! Ünnepelni kellene, nem? :cry: Hogy 3 év alatt sem fulladt ki a dolog, pedig 3 éve nem volt új filmbemutató. Ezek tények. És mind azt bizonyítja, hogy ez egy jó fórum és szeretnek ide járni az emberek. Én is. :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.